• Informacje na temat:

  anna wyszkoni mąż

Artykuły na temat: anna wyszkoni mąż
 • Mąż Anny Wyszkoni uspokaja: "Nie dzieje się nic złego"

  Anna Wyszkoni (37 l.) podczas Festiwalu w Opolu wygłosiła przemówienie, w którym poprosiła o wsparcie. Brzmiało to dość niepokojąco, więc niektórzy zastanawiali się, czy w życiu artystki znów dzieje się coś niepokojącego. Głos zabrał jej mąż i rozwiał wątpliwości.

 • Justyna Steczkowska urodziła się w Rzeszowie, a wychowała w Stalowej Woli. Joanna Brodzik dorastała w Lubsku (woj. lubuskie). Do Warszawy przyjechała na studia aktorskie. Karolina Malinowska i Olivier Janiak od lat mieszkają w Warszawie. Modelka pochodzi z Łodzi, a jej mąż z Krotoszyna (woj. wielkopolskie). Sonia Bohosiewicz urodziła się w Cieszynie, a wychowywała w Żorach...

 • Pomponik w pigułce. Plotki o gwiazdach!

  Ania Wyszkoni niemal od początku trwania drugiej edycji "Tańca z gwiazdami" typowana była na zwyciężczynię. Tuż przed finałem piosenkarka wywołała jednak sporą sensację, przyznając, iż z tańcem(...) zmiany. Były mąż Edyty Górniak został mężem matki jego 3-letniej córki. Ślub Izy i Darka odbył się oczywiście za kratami! Informator "Super Expressu" podkreśla, że kobieta chciała w ten sposób...

 • "Taniec z gwiazdami" [5. odcinek]: Michał Koterski pożegnał się z programem

  Michał Koterski i Janja Lesar nie wygrają "Dancing withe the Stars. Tańca z gwiazdami". Para w piątym odcinku pożegnała się z programem.

 • "Taniec z gwiazdami" [7. odcinek]: Pożegnaliśmy dwie pary

  To był wieczór inny niż wszystkie. Po siódmym odcinku programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" swą przygodę z show Polsatu zakończyły aż dwie pary. W piątek, 17 października, po raz ostatni w telewizyjnym show wystąpili Marcin Miller i Nina Tyrka oraz Rafał Maślak i Agnieszka Kaczorowska.

 • Najbardziej pamiętne występy w historii "Szansy na sukces"!

  W ten program nie władowano potężnych pieniędzy, nie towarzyszył mu hollywoodzki rozmach, nie zatrudniono showmanów-jurorów. To jednak tutaj urodziło się najwięcej trwałych karier. Po 19 latach "Szansa na sukces" znika z anteny.