• Informacje na temat:

  anna z big brother

Artykuły na temat: anna z big brother
 • "Big Brother 2": Zaskakujące nominacje

  ..."Big Brother Arena", którą wyemitowano 17 listopada, była wyjątkowa. Z programu nikt nie odpadł, za to pojawiło się dwoje nowych uczestników. Nominacje również nie były takie, jak zawsze. Co się wydarzyło? Kamil Lemieszewski był w szoku.

 • "Big Brother 2": Mateusz opuścił program

  Za nami kolejna "Big Brother Arena", podczas której poznaliśmy wyniki głosowania - decyzją widzów dom Wielkiego Brata opuścił Mateusz Sławiński. Następnie dowiedzieliśmy się również, kto tym razem jest zagrożony.

 • "Big Brother 2": Zmiany! "Big Brother Arena" już nie w piątki

  Stacja TVN7 podjęła decyzję o zmianie emisji programu "Big Brother Arena". Od 29 września odcinki na żywo emitowane będą już nie w piątki, a w każdą niedzielę o godzinie 20.00.

 • "Big Brother 2". Sarah Poznachowski odpadła

  W niedzielę 20 października odbyła się kolejna "Big Brother Arena". Odpadnięciem z programu były zagrożone aż cztery osoby - Ania, Kamil, Sarah i Natalia. Choć ta pierwsza przez długi czas prowadziła w głosowaniu widzów, to ostatecznie nie ona opuściła dom Wielkiego Brata.

 • "Big Brother 2". Uczestniczki nago pod prysznicem

  ..."Big Brother" wrócił do TVN7 z drugą edycją. W ostatni piątek nowi mieszkańcy wprowadzili się do domu Wielkiego Brata i zaczęli integrację. Wydaje się, że nowa ekipa póki co jest bardziej dynamiczna i odważniejsza niż ta poprzednia. Również jeżeli chodzi o higienę osobistą. Panie nie wstydzą kąpać się nago.

 • "Big Brother": Kto opuścił dom Wielkiego Brata?

  Pierwsza w tym sezonie "Big Brother Arena", podczas której jedna z zagrożonych osób musiała opuścić dom Wielkiego Brata, odbyła się w piątek 20 września. Zagrożeni odpadnięciem z programu w pierwszym tygodniu byli Ola Balawender i Przemek Karda. Które z nich pożegnało się z domem?

 • "Big Brother 2". Dwie osoby wyrzucone z domu Wielkiego Brata

  W niedzielę, 1 grudnia, widzowie mogli oglądać jedną z ostatnich w tym sezonie "Big Brother Aren". Emocji tego wieczora nie brakowało, bowiem z programem pożegnały się aż dwie osoby. Pierwsza została wyeliminowana przez widzów, drugą - ku zaskoczeniu wszystkich - wyrzucił Wielki Brat.

 • ​"Big Brother 2": Uczestnik odpowiada na zarzuty o molestowanie

  Mateusz Sławiński to uczestnik, który podczas ostatniej "Big Brother Areny" opuścił dom Wielkiego Brata. 26 listopada był gościem programu: "Dzień Dobry TVN", gdzie odniósł się m.in. do kierowanych w jego stronę zarzutów o molestowanie.

 • "Big Brother 2": Wyznał swoje uczucia na wizji

  Mateusz Sławiński zakochał się w Annie Izvarinie? Uczestnicy programu "Big Brother" od pewnego czasu coraz bardziej się do siebie zbliżają. Pikanterii dodaje fakt, że Izvarina ma narzeczonego. Deklaruje, że bardzo go kocha, jednak mimo tego jej zachowanie nie spotyka się z pozytywnym odbiorem ze strony widzów.

 • "Big Brother": Pierwszy wywiad Magdy Wójcik po zwycięstwie

  Magda Wójcik jest zwyciężczynią szóstej edycji reality show "Big Brother". Laureatka programu już w poniedziałek, 17 czerwca, z samego rana zasiadła na kanapie w studiu "Dzień Dobry TVN". Opowiedziała tam o swoich emocjach po wygranej oraz o planach na przyszłość. Zdradziła także, na co zamierza wydać nagrodę 100 tysięcy złotych.