• Informacje na temat:

  anne diamond

Artykuły na temat: anne diamond
 • "Stumptown", "Prodigal Son", "Evil". Jakie nowości zadebiutują jesienią?

  ..., ponieważ sam jest synem seryjnego mordercy. Korzystając z wiedzy oraz doświadczeń ze swojego życia pomaga nowojorskiej policji. Obsada: Tom Payne, Michael Sheen, Bellamy Young, Lou Diamond Phillips...

 • "50 twarzy Greya": Znamy pełną ścieżkę dźwiękową

  Po premierze singla Ellie Goulding "Love Me Like You Do" oraz "Earned It" The Weeknd przyszedł czas na prezentację pełnej listy utworów do ekranizacji bestsellerowej powieści "50 twarzy Greya" ("50 Shades Of Grey").

 • Serialowy przewodnik

  ...z czasem, aby ocalić dziecko. W toku śledztwa Diamond i jej koledzy odkrywają szereg sekretów rodziny porwanego. Rush odc.9 Rush pomaga uratować noworodka, którego matką jest nastoletnia uciekinierka...

 • Anne Hathaway czy Susan Boyle? Która zaśpiewała piękniej?

  Pod koniec stycznia do polskich kin trafi film "Nędznicy", czyli kinowa adaptacja słynnego musicalu "Les Miserables" z 1980 roku. To doskonały pretekst, by ustalić, kto najpiękniej śpiewa utwór "I Dreamed A Dream".

 • Kolejne gwiazdy Open'era!

  Piosenkarka Duffy i grupy The Ting Tings oraz Buraka Som Sistema to kolejni wykonawcy, którzy wystąpią na tegorocznej edycji gdyńskiego festiwalu.

 • Video w INTERIA.PL

  W środę (11 lutego) o godzinie 14. gościem INTERIA.PL będzie grupa Video.

 • Kontrowersyjna piosenkarka pokazała swój nowy, gorący teledysk...

 • "Królowa" się nie daje!

  Zobacz najnowszy teledysk Dody do piosenki "Nie daj się" !

 • Doda prosto na szczyt!

  To się nazywa wejście smoka! Klip do piosenki "Nie daj się" Dody błyskawicznie znalazł się na szczycie najczęściej oglądanych w INTERIA.PL.

 • Zanim przyznane zostaną Oscary

  Do oscarowej gali pozostały jeszcze trzy ponad trzy miesiące, ale już teraz przyznawane są pierwsze nagrody, które pokażą, który z obrazów, jacy aktorzy oraz jaki reżyser będzie liczył się w oscarowej rywalizacji. Nagrodę National Board of Review (NBR) na najlepszy film roku otrzymał zrealizowany po japońsku "Letters from Iwo Jima" Clinta Eastwooda ( "Za wszelką cenę" ).

Wideo na temat: anne diamond
 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Baby Love

  Są perfekcyjną parą. Prawie perfekcyjną? Emmanuel chce mieć dziecko, Philippe nie chce. Pewnego dnia Emmanuel postanawia wziąć sprawy w swoje ręce, ryzykując utratę Philippe'a. Ale jak zrobić dziecko, kiedy rodzicami mają być dwaj mężczyźni? "Baby love" to czarująca komedia romantyczna. Emmanuel jest pediatrą. Bardzo kocha dzieci i pragnie zostać ojcem. Problem w tym, że jego partner Philippe zupełnie inaczej wyobraża sobie wspólne życie. Nie mogąc dojść do porozumienia, mężczyźni rozstają...