• Informacje na temat:

  anne hathaway nedznicy

Artykuły na temat: anne hathaway nedznicy
 • Anne Hathaway w ciąży

  To wspaniałe wieści dla wszystkich fanów Anne Hathaway! Ta utalentowana aktorka zdradziła w mediach społecznościowych, że niebawem powita na świecie swoje drugie dziecko. W opisie do zdjęcia "z brzuszkiem" zdradziła też, że droga do powtórnego macierzyństwa nie należała do najłatwiejszych...

 • Anne Hathaway spanikowała

  Laureatka Oscara Anne Hathaway ("Nędznicy") oraz Chloe Moretz ("Movie 43") i Sam Rockwell ("7 psychopatów") negocjują swój udział w czarnej komedii, zatytułowanej "Laggies". Projekt przygotowuje aktorka, scenarzystka i reżyserka Lynn Shelton.

 • Śpiewająca Anne Hathaway!

  W internecie pojawił się zwiastun musicalu "Les Miserables" ze śpiewającą przebój "I Dreamed A Dream" Anne Hathaway. Obraz reżyseruje twórca oscarowego "Jak zostać królem" - Tom Hooper.

 • Anne Hathaway: Trzydziestolatka

  W poniedziałek, 12 listopada, Anne Hathaway zdmuchnie na swoim urodzinowym torcie 30 świeczek. Jedna z najbardziej rozchwytywanych aktorek młodego pokolenia trzecią dekadę życia rozpoczęła od wielkich zmian.

 • "Nędznicy" faworytem Oscarów?

  ...tropiący go policjant Javert (Russell Crowe). Kiedy Valjean zgadza się zaopiekować Cosett, córką pracownicy fabryki Fantine (Anne Hathaway), ich życie zmienia się na zawsze. Akcja powieści i musicalu(...), że Anna Hathaway nie będzie miała najmniejszych kłopotów z uzyskaniem nominacji za najlepszą rolę drugoplanową. "Nędznicy" to filmowa adaptacja uwielbianego przez widzów spektaklu, który obejrzało...

 • Anne Hathaway podbija świat

  To jedna z najpopularniejszych i najbardziej wziętych amerykańskich aktorek młodego pokolenia. Jej nieprzeciętna uroda, niezwykły talent oraz inteligencja sprawiły, że 30-letnia Anne Hathaway już od najmłodszych lat skazana była na sukces. Ten rok zdecydowanie należy do niej.

 • Anne Hathaway na łodzi ratunkowej

  Anne Hathaway, tegoroczna laureatka Oscara za drugoplanową rolę w filmie "Les Miserables: Nędznicy", zagra w adaptacji powieści Charlotte Rogan - "The Lifeboat".

 • Matthew McConaughey inspiracją dla Anne Hathaway

  Anne Hathaway ("Les misérables: Nędznicy", "Mroczny Rycerz powstaje") w jednym z niedawnych wywiadów przyznała, że Matthew McConaughey ("Witaj w klubie", "Miłość na zamówienie") to dla niej "inspirująca postać".

 • Anne Hathaway: Uwielbiam patrzeć w gwiazdy

  Na ekrany polskich kin trafia nowa produkcja Christophera Nolana, twórcy tak znakomitych dzieł, jak "Incepcja", "Memento" czy "Mroczny rycerz". - On pokazuje bardzo ambitne teorie, z którymi nie każdy miałby odwagę się zmierzyć. A jednak robi to i odnosi sukces. To niesamowite, co osiągnął w tym filmie - mówi Anne Hathaway ("Alicja w Krainie Czarów", "Les misérables: Nędznicy"), grająca główną...

 • Hathaway: Wszystko dzięki Jackmanowi

  Anne Hathaway stwierdziła, że towarzyszący jej na planie filmu "Les Miserables: Nędznicy" Hugh Jackman był inspiracją oraz źródłem siły dla całej ekipy obsypanego Oscarami obrazu Toma Hoopera.

Zdjęcia na temat: anne hathaway nedznicy