• Informacje na temat:

  anne lockhart

Artykuły na temat: anne lockhart
 • Branagh w "Mission: Impossible"

  Kenneth Branagh ( "Wiele hałasu o nic" ) prowadzi negocjacje w sprawie udziału w filmie "Mission: Impossible 3" , kontynuacji przebojów "Mission: Impossible" i "Mission: Impossible 2" . Jak podaje magazyn "Hollywood Reporter", brytyjski aktor miałby zagrać "czarny charakter".

 • Jubileuszowa edycja Planete+ Doc

  Ponad 140 filmów, koncerty, wykłady mistrzowskie i wystawy zaplanowano w ramach 10. edycji festiwalu filmów dokumentalnych Planete+ Doc Film Festival. Impreza odbędzie się w Warszawie i Wrocławiu od 10 do 19 maja, jej gośćmi będą m.in. Peter Mettler i Siergiej Łoźnica.

Wideo na temat: anne lockhart
 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Baby Love

  Są perfekcyjną parą. Prawie perfekcyjną? Emmanuel chce mieć dziecko, Philippe nie chce. Pewnego dnia Emmanuel postanawia wziąć sprawy w swoje ręce, ryzykując utratę Philippe'a. Ale jak zrobić dziecko, kiedy rodzicami mają być dwaj mężczyźni? "Baby love" to czarująca komedia romantyczna. Emmanuel jest pediatrą. Bardzo kocha dzieci i pragnie zostać ojcem. Problem w tym, że jego partner Philippe zupełnie inaczej wyobraża sobie wspólne życie. Nie mogąc dojść do porozumienia, mężczyźni rozstają...