• Informacje na temat:

  annette bening

Artykuły na temat: annette bening
 • Annette Bening w najlepszej roli od lat

  Inna, szczera, bliska każdej kobiecie historia o prawdziwych emocjach, z czterokrotnie nominowaną do Oscara i dwukrotnie nagrodzoną Złotym Globem Annette Bening. To nie jest kolejny film o tym, że po rozstaniu wystarczy zapisać się na kurs tańca, by wszystko wróciło do normy. To intymny portret kobiety która po odejściu męża do kochanki, próbuje ułożyć swoje życie na nowo. "Co przyniesie jutro...

 • Annette Bening na Broadwayu

  Aktorka Annette Bening ( "American Beauty" ) po 20 latach przerwy wraca na nowojorski Broadway.

 • Diva Annette Bening

  Annette Bening ( "American Beauty" , "Marsjanie atakują!" , "Miłość w Białym Domu" ) będzie gwiazdą filmu "Diva". Produkcja ma ruszyć jesienią tego roku, a na fotelu reżysera zasiądzie Howard Gould, który jest jednocześnie scenarzystą opowieści.

 • Annette Bening będzie Julią

  Annette Bening ( "Marsjanie atakują!" , "American Beauty" ) zagra główną rolę w filmie "Being Julia", który powstanie dla wytwórni Serendipity Point Films. Na fotelu reżysera opowieści zasiądzie István Szabó, a nad produkcją czuwać będzie Robert Lantos.

 • Annette Bening i nożyczki

  Annette Bening ("Being Julia", "American Beauty" , "Marsjanie atakują!" ) zagra główną rolę w filmie "Running With Scissors". Obraz, będący ekranizacją bestsellerowej powieści Augustena Burroughsa "Biegając z nożyczkami", wyprodukuje studio Plan B, należące do Jennifer Aniston, Brada Pittai Brada Grey'a.

 • Annette Bening na czele jury festiwalu w Wenecji

  Amerykańska aktorka Annette Bening, która czterokrotnie była nominowana do Oscara, stanie na czele jury 74. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji.

 • Jamie Lee Curtis zastąpi Annette Bening

  Jamie Lee Curtis ( "Prawdziwe kłamstwa" , "Krawiec z Panamy" ) wystąpi w ramake'u komedii z 1976 roku "Freaky Friday". Aktorka zastąpi na planie Annette Bening ( "American Beauty" ), która niedawno zrezygnowała z udziału w filmie.

 • Annette Bening: Szansa na Oscara

  Annette Bening ( "American Beauty" , "Marsjanie atakują!" , "Przygoda miłosna" ) dostanie być może w 2005 roku pierwszego w swej karierze Oscara. Zdaniem krytyków, rola aktorki w filmie "Being Julia" w pełni zasługuje na nagrodę Amerykańskiej Akademii Filmowej.

 • Annette Bening i Kevin Costner w westernie

  Annette Bening, gwiazda filmu "American Beauty" oraz Kevin Costner, bohater przeboju "Tańczący z wilkami" wystąpią wspólnie na planie współczesnego westernu "The Open Ranges". Tą produkcją hollywoodzki gwiazdor chce po kilkuletniej przerwie wrócić do reżyserii filmowej.

 • Annette Bening: Pierwsza od 10 lat kobieta na czele jury festiwalu w Wenecji

  .... Przewodnicząca jury, amerykańska aktorka Annette Bening mówiła podczas inauguracji o magii kina. "Kiedy gasną światła w sali kinowej i ogarnia ją mrok, nieważne czy jest się Włochem czy Amerykaninem, prezydentem(...) Bening oświadczyła zaś: "W Hollywood panuje seksistowskie podejście, nie ma co do tego wątpliwości, ale sądzę, że i to się zmienia". Amerykańska gwiazda jest pierwszą od 10 lat kobietą stojącą na...