• Informacje na temat:

  ant zdjęcia

Artykuły na temat: ant zdjęcia
 • W lipcu zostaną wznowione zdjęcia do serialu Marvela „WandaVision”

  Wydawało się, że jedną z produkcji serialowych, której w ostatniej chwili udało się zakończyć zdjęcia przed wybuchem pandemii koronawirusa, był serial Marvela „WandaVision”. Wygląda jednak na to, że ogłoszona w marcu informacja o zakończeniu zdjęć nie była prawdziwa. Teraz okazuje się bowiem, że nagrania będą kontynuowane. Prace na planie ruszą ponownie w lipcu.

 • "Deep State": Rozpoczęto produkcję drugiego sezonu [zdjęcia, obsada]

  FOX rozpoczął pracę nad kontynuacją serialu szpiegowskiego "Deep State". Drugi sezon zadebiutuje na antenie stacji w 2019 roku.

 • "Lost: Zagubieni": Evangeline Lilly ogoliła głowę na łyso!

  Evangeline Lilly już tak nie wygląda! Seksowna aktorka ogoliła włosy do zera! Gwiazda znana z serialu "Lost: Zagubieni" podzieliła się zdjęciami ze swojej metamorfozy na Instagramie. Fani pytają: Choroba czy nowa rola?

 • "The Mandalorian": Timothy Olyphant dołączył do obsady drugiego sezonu

  Powiększa się obsada drugiego sezonu flagowego serialu platformy streamingowej Disney+ „The Mandalorian”. Jak podaje serwis „The Hollywood Reporter”, wystąpi w nim Timothy Olyphant. Nie wiadomo, w kogo wcieli się gwiazdor serialu „Justified: Bez przebaczenia”, którego w ubiegłym roku można było zobaczyć w filmie Quentina Tarantino „Pewnego razu… w Hollywood”.

 • "Na pierwszym miejscu jest muzyka"

  Rzadko zdarza się pisać o wykonawcach metalowych pochodzących z Węgier. Jeszcze rzadziej o pół-Cyganach grających metal. Ale zawsze musi kiedyś być ten...

 • "Byłam bardzo samotna"

  Rok 2009 był dla Susan Boyle najbardziej niesamowitym w jej 48-letnim życiu, a sukces samotnej Szkotki stał się największym popkulturowym wydarzeniem na świecie.

Wideo na temat: ant zdjęcia
 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.

 • Strefa X

  W Meksyku rozbija się sonda kosmiczna badająca pozaziemskie formy życia. Andrew robi zdjęcia na miejscu katastrofy, kiedy dostaje polecenie - zorganizować Sam bezpieczny powrót do domu. Jedyna droga prowadzi przez skażoną, odizolowaną strefę. Od tej pory ci dwoje zdani są tylko na siebie. Jeśli chcą przeżyć, będą musieli poznać prawdziwe zagrożenie.

 • Antychryst

  Willem Dafoe ("Ostatnie kuszenie Chrystusa", "Spiderman") i Charlotte Gainsbourg ("21 gram") w horrorze twórcy kultowego "Królestwa" i "Przełamując fale" Larsa von Triera. Niesamowite zdjęcia Anthonego Dod Mantle, nagrodzonego Oscarem za film "Slumdog. Milioner z ulicy". To wszystko zapowiada rewolucyjny film grozy na miarę "Dziecka Rosemary" Polańskiego i "Lśnienia" Kubricka. Światowej sławy psychiatra i jego młoda żona, badająca historie czarownic w średniowieczu, wyjeżdżają do domu na...

Dyskusje na temat: ant zdjęcia