• Informacje na temat:

  antek smykiewicz final

Artykuły na temat: antek smykiewicz final
 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Antek Smykiewicz jako Rod Stewart

  Poniżej możecie zobaczyć przedpremierowo fragment nowego odcinka programu "Twoja twarz brzmi znajomo". W kogo wcieli się Antek Smykiewicz?

 • Antek Smykiewicz: Do "TzG" zaproszono mnie po raz trzeci

  Antek Smykiewicz w rozmowie z Interią zdradził, że tegoroczne zaproszenie do "Tańca z Gwiazdami" było już jego trzecim.

 • Antek Smykiewicz i Ola Ciupa razem (teledysk "Wspólny czas")

  Poniżej możecie zobaczyć najnowszy teledysk Antka Smykiewicza. "Wspólny czas" wokalista spędza z modelką Olą Ciupą, Słowianką od Donatana.

 • Antek Smykiewicz pierwszą gwiazdą "Twoja twarz brzmi znajomo"? Kto jeszcze wystąpi?

  Gąsowski. Zobacz w całości finałowy odcinek 10. edycji "TTBZ": W "Fakcie" czytamy, że uczestnikami kolejnej edycji (wiosną w Polsacie) będą m.in. Antek Smykiewicz , Stanisław Karpiel-Bułecka (lider grupy Future Folk ) i aktorka Elżbieta Romanowska . Kariera Antka Smykiewicza rozkręciła się na dobre dzięki programowi "The Voice of Poland" . W pierwszej edycji do swojej drużyny zaprosił...

 • "Taniec z Gwiazdami": Kaczorowska i Smykiewicz za kulisami

  Oto chwila prawdy przed Agnieszką Kaczorowską i Antkiem Smykiewiczem. W piątek obejrzymy tę parę w pierwszym odcinku nowego sezonu "Tańca z gwiazdami". Jak wyglądają kulisy ich przygotowań do programu?

 • Piasek może pomóc Antkowi

  Andrzej Piaseczny nie wyklucza muzycznej współpracy z Antkiem Smykiewiczem. Podopieczny wokalisty zajął 2. miejsce w finale "The Voice Of Poland".

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11": Co wydarzy się w finale?

  ...walczy o wygraną? W finale zmierzą się: Katarzyna Dąbrowska, Ela Romanowska, Kazik Mazur i Antek Smykiewicz. Na początek odcinka finaliści wykonują hit "I Gotta Feeling" zespołu Black Eyed Peas, za który muzycy otrzymali w 2010 roku nagrodę Grammy. W finale uczestnicy sami wybierają postacie, w które chcą się przeistoczyć. Katarzyna Dąbrowska wybrała Ryszarda Riedla oraz poruszający utwór "List do...

 • Finał "Twoja twarz brzmi znajomo": Uczestnicy jako Black Eyed Peas

  ...i  Katarzyna Skrzynecka. Gospodarzami show są Maciej Dowbor i  Piotr Gąsowski. 22 lutego ruszyła 11. edycja programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Udział w niej biorą wokaliści Antek Smykiewicz(...)., wyprzedzając Katarzynę Dąbrowską (286 pkt.) i Antka Smykiewicza (284 pkt.). Grono finalistów zamyka Kazimierz Mazur z dorobkiem 280 pkt. Na początek finaliści wykonują przebój "I Gotta Feeling" zespołu...

 • Garou gościem finału "The Voice of Poland"

  Kanadyjski piosenkarz Garou wystąpi w finałowym odcinku "The Voice of Poland". Zaśpiewa trzy piosenki, w tym jedną z finalistami programu. Emisja na żywo już w najbliższą sobotę (10 grudnia).

 • "The Voice of Poland": Kto wejdzie do finału?

  W sobotę (3 grudnia) poznamy nazwiska finalistów programu "The Voice of Poland". Pod opieką każdego z trenerów zostało już tylko dwóch uczestników. Co czeka nas w półfinale?