• Informacje na temat:

  anthony mackie

Artykuły na temat: anthony mackie
 • "Zrobiłem siedem filmów Marvela, w których każda osoba była biała". Rasistowskie?

  Anthony Mackie, który zagrał postać Falcona w siedmiu filmach kinowego uniwersum Marvela, postuluje, by w kolejnych produkcjach o przygodach superbohaterów było więcej czarnoskórych bohaterów.

 • "The Falcon and the Winter Soldier": Serialowy Marvel

  Występujący w jednej z głównych ról w produkcji platformy Disney+ "The Falcon and the Winter Soldier" Anthony Mackie uważa, że serial ten będzie bardzo podobny do filmów wchodzących w skład tzw. Kinowego Uniwersum Marvela. Jedyną rzeczą, która odróżnia go od projektów z cyklu "Avengers" jest jego budżet.

 • Niezależny reżyser "Indiany Jonesa"

  Paul Giamatti ("Człowiek ringu", "Iluzjonista") oraz Anthony Mackie, znany jako Papa Doc z "8 mili" wystąpią razem w filmie "Babylon".

 • "Psy mafii": Policjanci robią napad

  Casey Affleck, Chiwetel Ejiofor, Anthony Mackie, Aaron Paul, Gal Gadot, Woody Harrelson oraz Kate Winslet grają główne role w kryminale "Psy mafii" Johna Hillcoata ("Droga", "Gangster"), który 18 marca zadebiutuje na ekranach polskich kin.

 • Pikantna komedia Spike'a Lee

  Spike Lee poszukuje funduszy na realizację swojego kolejnego dzieła - komedii "She Hate Me". Będzie to opowieść o zwolnionym z pracy kierowniku w firmie biotechnicznej, który postanawia zarabiać na życie... zapładnianiem bogatych lesbijek. Główną rolę w obrazie objąć ma Anthony Mackie ( "8. Mila" , "Wydział Zabójstw, Hollywood" ), który występuje także w serial u "Sucker Free City...

 • Kapitan Ameryka: Wejście w XXI wiek

  Bracia Joe i Anthony Russo stawiają właśnie milowy krok ku ugruntowaniu swojej pozycji w Hollywood. Już wcześniejsze dokonania przyniosły im uznanie branży filmowej. Mowa o wyreżyserowanych przez nich pilotażowych (i nie tylko) odcinkach takich seriali, jak "Bogaci bankruci", "Community" czy "Happy Endings" - a także filmach "Witajcie w Collinwood" i "Ja, ty i on".

 • Co z kolejnym sezonem "Czarnego lustra"?

  ..." trafił na platformę Netflix w czerwcu 2019 roku. Wystąpili w nim m.in. Miley Cyrus i Anthony Mackie. Głośno było również o specjalnym odcinku zatytułowanym "Bandersnatch". Widzowie otrzymali bowiem...

 • Walken wraca na Broadway

  Obok laureata Oscara w sztuce, opowiadającej o mężczyźnie udającym się na poszukiwania zaginionej... dłoni, wystąpią: Anthony Mackie i Sam Rockwell. Pierwsze, próbne pokazy "A Behanding in Spokane" ruszą 15 lutego 2010. Ostatni raz Christopher Walken wystąpił na Broadwayu w 2000 roku w musicalu "James Joyce's The Dead". W początkowym okresie swojej aktorskiej kariery wielokrotnie pojawiał się na...

 • Miley Cyrus w "Czarnym lustrze"

  ...i w życiu" - wspomniała. Cyrus to nie jedyna gwiazda, która pojawia się w obsadzie "Czarnego lustra". Na małym ekranie pojawią się również: Anthony Mackie, Topher Grace i Andrew Scott. Piąty sezon...

 • Spielberg i walki robotów. Film!

  ...i Anthony Mackie. Premiera filmu w USA zapowiedziana została na 18 listopada 2011 roku. Tego samego dnia obraz ma zadebiutować także w naszym kraju. Zobacz zwiastun filmu "Real Steel":