• Informacje na temat:

  antoni aktor

Artykuły na temat: antoni aktor
 • Nie żyje aktor Antoni Pszoniak

  W piątek w wieku 87 lat zmarł aktor teatralny Antoni Pszoniak, wieloletni członek ZASP. Był związany m.in. z Teatrem Narodowym w Warszawie i Starym Teatrem w Krakowie. O jego śmierci poinformował w poniedziałek Związek Artystów Scen Polskich.

 • Antoni Królikowski wspomina Grzegorza Czepułkowskiego

  Antoni Królikowski pojawił się w czwartkowej relacji na żywo, którą na swoim instagramowym koncie prowadziła Anna Mucha. Co wieczór organizuje tam akcję czytania bajek i wierszy dzieciom, do której zaprasza swoich sławnych znajomych. Zaproszony przez nią Królikowski wybrał wiersz Marii Konopnickiej „Stefek Burczymucha”. Recytacja utworu skłoniła aktora do bardzo intymnych wyznań.

 • Antoni Królikowski: Dziesięć scen seksu bez Viagry

  W nowym filmie Patryka Vegi "Petla" nie zabraknie scen erotycznych. Jak twierdzi reżyser, odtwórca głównej roli Antoni Królikowski zagrał "dziesięć scen seksu bez Viagry".

 • Antoni Pawlicki pomaga, komu się da

  W okresie pandemii nie organizuje domówek, jak to robią inne gwiazdy. Ale pomaga komu się da. We wtorek i środę rozwoził paczki powstańcom na kwarantannie, a teraz błyskawicznie włączył się do akcji ratowania płonącego Biebrzańskiego Parku Narodowego. Dziś Antoni Pawlicki wysyła transport żywności dla walczących z żywiołem strażaków.

 • Antoni Królikowski: Król chuliganów i wrażliwiec

  Najpierw zaskoczył widzów, wcielając się w króla chuliganów w filmie "Bad Boy" Patryka Vegi, teraz prezentuje się jako szukający miłości wrażliwiec w komedii "Swingersi". Antoni Królikowski przyznaje, że praca na planie była doświadczeniem jedynym w swoim rodzaju. "Wszystko, co się tam działo, było komiczne" - zdradza.

 • Antoni Królikowski ma nową dziewczynę. To znana aktorka

  ...​Antoni Królikowski i Joanna Opozda potwierdzili, że są parą. W sieci opublikowali właśnie swoje pierwsze wspólne zdjęcia. Aktor wymownie skomentował swój nowy związek.

 • Antoni Królikowski opublikował pierwsze rodzinne zdjęcie od śmierci ojca

  Antoni Królikowski wrócił do mediów społecznościowych. Aktor podzielił się z fanami wyjątkowym zdjęciem, na którym towarzyszą mu mama i trójka rodzeństwa.

 • Jarosław Jakimowicz dziękuje Antoniemu Macierewiczowi

  Aktor Jarosław Jakimowicz podziękował w środę na antenie TVP Info Antoniemu Macierewiczowi za "50 lat walki o niepodległość".

 • Antoni Królikowski planował wspólny projekt z ojcem

  ..."Szykowałem coś większego, ale już nie zdążyłem" - powiedział Antoni Królikowski, zdradzając tym samym, że śmierć jego ojca Pawła Królikowskiego pokrzyżowała ich wspólne zawodowe plany.

 • Antoni Pawlicki: Premiery

  W 2018 roku Antoniego Pawlickiego czeka kilka premier. W warszawskim Teatrze Polonia ma wystąpić w spektaklu będącym reżyserskim debiutem Rafała Mohra. Jesienią na ekranach kin mają się natomiast pokazać dwa filmy z jego udziałem: "Legiony" oraz "Orzeł. Ostatni patrol". Aktora będzie też można oglądać u boku Agnieszki Więdłochy w spektaklu warszawskiego Teatru IMKA.

Zdjęcia na temat: antoni aktor
Wideo na temat: antoni aktor
 • Antoni Królikowski o "Kocham Cię, Polsko"

  Antoni Królikowski jest jednym z gospodarzy programu TVP2 "Kocham Cię, Polsko!". W rozmowie z Anną Zając z Interii aktor mówi, za co kocha Polskę.

 • Antoni Pawlicki o "Kocham Cię, Polsko" i Juliuszu Machulskim

  W drugim odcinku programu TVP2 "Kocham Cię, Polsko!" (emisja 11 marca 2017) zmierzyli się ze sobą aktorki i aktorzy serialu "Czas honoru": Agnieszka Więdłocha, Karolina Gorczyca i Marta Juras oraz Antoni Pawlicki, Kuba Wesołowski i Jan Wieczorkowski. Była rywalizacja płci? "To była zabawa, aczkolwiek w naszej grupie chłopaków, a znamy się bardzo dobrze, włączyła nam się jednak wielka nutka

 • Antoni Pawlicki wraca do "Czasu honoru"

  Aktor po rocznej nieobecności wraca na plan produkcji. Co jest dla niego szczególnie ważne w roli Janka? Sprawdźcie!

Dyskusje na temat: antoni aktor