• Informacje na temat:

  antoni k aktor polski

Artykuły na temat: antoni k aktor polski
 • Antoni Pawlicki: Premiery

  W 2018 roku Antoniego Pawlickiego czeka kilka premier. W warszawskim Teatrze Polonia ma wystąpić w spektaklu będącym reżyserskim debiutem Rafała Mohra. Jesienią na ekranach kin mają się natomiast pokazać dwa filmy z jego udziałem: "Legiony" oraz "Orzeł. Ostatni patrol". Aktora będzie też można oglądać u boku Agnieszki Więdłochy w spektaklu warszawskiego Teatru IMKA.

 • Antoni Królikowski o ojcu: Nie pokazywałeś mi, jak grać. Pokazywałeś mi, jak żyć

  ...- Nigdy nie pokazywałeś mi, jak grać. Pokazywałeś mi, jak żyć - powiedział w czwartek podczas uroczystości pogrzebowych aktora Pawła Królikowskiego, jego syn Antoni Królikowski.

 • Antoni Królikowski "polskim Leonardo DiCaprio"? Co na to Maciej Stuhr?

  ..."Antek Królikowski to polski Leonardo DiCaprio. Byłem zafascynowany, kiedy oglądałem materiały zakulisowe z DiCaprio i obserwowałem, jak w ciągu kilku sekund wchodzi on w skrajny stan emocjonalny, stając się postacią, którą kreuje na ekranie. Antek też to ma" - chwali aktora Patryk Vega, reżyser filmu "Bad Boy". Co na to Maciej Stuhr, który w nowej produkcji twórcy "Polityki" gra brata...

 • Andrzej Strzelecki nie żyje. Pogrzeb aktora. Kto go pożegnał?

  W piątek, na stołecznym Cmentarzu Wojskowym na Powązkach, został pochowany zmarły 17 lipca aktor, reżyser i pedagog, były rektor Akademii Teatralnej w Warszawie prof. Andrzej Strzelecki.

 • Za co Antoni Królikowski kocha Polskę?

  Zdaniem Antoniego Królikowskiego Polki to najpiękniejsze kobiety świata. To jeden z powodów, dla których gwiazdor serialu "Bodo" kocha swój kraj. Drugim powodem jest umiarkowany, ale zróżnicowany klimat.

 • Nie żyje aktor Tadeusz Pluciński

  Nie żyje Tadeusz Pluciński, ceniony aktor, najpopularniejszy polski amant filmowy. Artysta zmarł we wtorek, 23 kwietnia, w Domu Artystów Weteranów w Skolimowie. Miał 92 lata.

 • "Osadzony" Antoni Pawlicki

  Smak więziennego życia poznał Antoni Pawlicki, pracując na planie nowego serialu "Skazane". Jego bohater trafia za kratki, gdyż jest oskarżony o popełnienie morderstwa. Prywatnie Pawlicki odpoczywa teraz od aktorstwa i podróżuje po Indiach.

 • Antoni Królikowski jako ostatni dowódca Dywizjonu 303

  Antoni Królikowski ma szanse stać się aktorem "wysokich lotów". W realizowanym właśnie filmie "Dywizjon 303" gra asa przestworzy Witolda "Tola" Łokuciewskiego, ostatniego dowódcę formacji, który wsławiła się w bitwie o Anglię.

 • Rola życia Antoniego Królikowskiego?

  W przyszłym roku Antoni Królikowski ma szansę wznieść się na wyższą orbitę sławy. Aktor otrzymał główną rolę w serialu o życiu Eugeniusza Bodo, który był gwiazdą międzywojennej Polski. Film obejrzymy w telewizyjnej "Jedynce".

 • Antoni Królikowski: Król chuliganów i wrażliwiec

  Najpierw zaskoczył widzów, wcielając się w króla chuliganów w filmie "Bad Boy" Patryka Vegi, teraz prezentuje się jako szukający miłości wrażliwiec w komedii "Swingersi". Antoni Królikowski przyznaje, że praca na planie była doświadczeniem jedynym w swoim rodzaju. "Wszystko, co się tam działo, było komiczne" - zdradza.

Zdjęcia na temat: antoni k aktor polski
Wideo na temat: antoni k aktor polski
Dyskusje na temat: antoni k aktor polski