• Informacje na temat:

  antoni królikowski i laura

Artykuły na temat: antoni królikowski i laura
 • ​"39 i pół tygodnia": Antoni Królikowski na urodzinowym selfie wygląda jak superciacho!

  Antoni Królikowski, czyli Zielu z "39 i pół tygodnia" i Kacper Kaleta z "Diagnozy", który niedawno - 17 lutego - świętował 31. urodziny, ma na swoim koncie mnóstwo ról i... spektakularną metamorfozę. Jeszcze kilka lat temu był typowym "miśkiem" z pucołowatą buzią i mocno zarysowanym brzuszkiem, a dziś zadziwia muskulaturą i wygląda naprawdę seksy, czym lubi chwalić się w mediach społecznościowych.

 • "Cisza nad rozlewiskiem": Same zdrady

  Spokój, jaki zapanuje nad rozlewiskiem, gdy letnicy opuszczą pensjonat Małgosi Jantar (Joanna Brodzik), rozbudzi w bohaterkach sagi apetyt na... miłość. Pierwszy odcinek kolejnej odsłony serialu już 7 grudnia o 20:25 w TVP1.

 • Antoni Królikowski i Laura Breszka byli zażenowani! Nie chcieli siedzieć koło siebie!

  Mało kto już pamięta, że kiedyś Antoni Królikowski (29 l.) i Laura Breszka (30 l.) byli parą. Niestety, byli kochankowie mieli ostatnio mało przyjemne, nieoczekiwane spotkanie.

 • Antoni Królikowski: Czas na taniec!

  W poniedziałek, 17 lutego, w dniu 25. urodzin Antoniego Królikowskiego, producenci 14. edycji "Tańca z gwiazdami" ujawnili, że to właśnie on jest ostatnim uczestnikiem show. Na udział w tanecznym programie Polsatu namówiła go podobno ukochana.

 • "Bodo": Antoni Królikowski flirtuje z najpiękniejszą Polką!

  Antoni Królikowski, czyli młody Eugeniusz z serialu „Bodo”, ma swoim koncie kilka nieudanych związków, ale nie rezygnuje z poszukiwania idealnej kandydatki na żonę. Ostatnio paparazzi przyłapali go na randce z prześliczną Magdaleną Bieńkowską, która kilka dni temu przekazała koronę Miss Polski swojej następczyni.

 • Razem w życiu, razem w serialu...

  Bohaterem jednego z odcinków 3. serii "Komisarza Aleksa" będzie młody robotnik pracujący dorywczo przy remontach przeznaczonych na sprzedaż mieszkań, Antek Gradoń. Wcielił się w niego Antoni Królikowski, któremu na planie w jednej z ról towarzyszyła Laura Breszka - prywatnie ukochana aktora.

 • "Bodo": Antoni Królikowski znów jest do wzięcia?

  Antoni Królikowski i Katarzyna Sawczuk, czyli młody Eugeniusz z serialu „Bodo” i Julita Karaś z „Barw szczęścia”, rozstali się! 19-letnia aktorka wyprowadziła się niedawno z apartamentu na Sadybie, w którym razem mieszkali i nie zamierza wracać... Czy to rzeczywiście oznacza koniec ich miłości?

 • Kolejna seria "Hotelu 52"

  Rozpoczęły się zdjęcia do piątego sezonu serialu "Hotel 52". Emisja nowych odcinków planowana jest na wiosnę 2012 roku.

 • Antoni Królikowski: Ukochana go rzuciła!?

  Antoni Królikowski (25 l.) ponoć znów jest singlem. Jego partnerka, Laura Breszka (26 l.), miała dość jego imprezowego stylu życia!

 • Antoni Królikowski nadal opiekuje się córką swojej byłej dziewczyny!

  Antoni Królikowski (26 l.) wciąż ma dobry kontakt z córką Laury Breszki (27 l.).

Zdjęcia na temat: antoni królikowski i laura
Dyskusje na temat: antoni królikowski i laura