• Informacje na temat:

  antoni pawlicki wszystko

Artykuły na temat: antoni pawlicki wszystko
 • Antoni Pawlicki: Męska przygoda w Indiach

  Antoni Pawlicki wspomina trudne chwile na Sri Lance i zdradza, co sądzi o zamieszaniu wokół jego udziału w show „Azja Express”.

 • Antoni Pawlicki o filmie Juliusza Machulskiego "Volta"

  Antoni Pawlicki, który był niedawno jednym z gości programu TVP2 "Kocham Cię, Polsko!", opowiedział w rozmowie z Interią o najnowszym filmie Juliusza Machulskiego "Volta".

 • Wszystkie pasje Antoniego Pawlickiego

  Antoni Pawlicki, czyli Michał Orlicz z "Komisarza Aleksa", przyznaje, że ma bardzo wiele pasji, którym poświęca cały swój wolny czas. Pisaliśmy już o tym, że interesuje się historią, motoryzacją i sztukami walki, że bierze udział w rajdach samochodowych i trenuje krav magę... Co jeszcze fascynuje przystojnego aktora?

 • Antoni Pawlicki: Jestem bardzo nienasycony zawodowo

  Aktor podkreśla, że dla niego wartościowa jest zarówno praca w teatrze, jak i rola w serialu. Wszystko bowiem zależy od podejścia samego aktora i zaangażowania w dany projekt. Dlatego on sam na początku przede wszystkim patrzy na postać, jaką będzie miał do wykreowania. Jeśli go zaintryguje i zaciekawi, podejmuje wyzwanie.

 • Antoni Pawlicki w "Komisarzu Aleksie"

  W 3. serii "Komisarza Aleksa" na łódzkim komisariacie pojawi się nowy komisarz - Michał Orlicz, w roli którego zobaczymy Antoniego Pawlickiego. - Nie oznacza to wcale, że w nowych odcinkach nie pojawi się już Kuba Wesołowski jako Marek Bromski - zapewnia producentka Monika Jóźwik.

 • Antoni Pawlicki w klasztorze: Pociąga mnie ten stały rytm

  Antoni Pawlicki ("Papusza", "Czas honoru", "Komisarz Aleks") nie kryje, że wiara w Boga wiele razy pomogła mu przetrwać trudne chwile. Przyznaje, że czasem zaszywa się w klasztorze, by choć na chwilę odciąć się od świata i wyciszyć.

 • Pawlicki czy Wesołowski?

  Do niecodziennego spotkania doszło w studiu programu "Kawa czy herbata?". Fani "Komisarza Aleksa" mieli niepowtarzalną okazję zobaczyć obok siebie dwóch serialowych opiekunów czworonożnego detektywa - Marka Bromskiego (Jakub Wesołowski) i Michała Orlicza (Antoni Pawlicki).

 • Pawlicki zostaje na dłużej

  Wkrótce ruszą zdjęcia do następnej, 4. serii "Komisarza Aleksa". Już wiemy: Orlicz nie zginie! Antoni Pawlicki zostanie na kolejne 5 serii!

 • Pawlicki i Kwiatkowska w żeglarskim Euro

  Żeglarstwo daje dużą dawkę adrenaliny, pomaga pokonać własne słabości i przeżyć niezwykłą przygodę - zgodnie podkreślają ambasadorzy Mistrzostw Europy ORC 2017 w Gdańsku. Antoni Pawlicki i Monika Kwiatkowska nieprzypadkowo zostali wybrani do tej roli. Obydwoje od lat żeglują i będą nie tylko biernymi obserwatorami regat, ale również sami staną do rywalizacji.

 • Nie żyje Antoni Krauze

  Nie żyje Antoni Krauze, jeden z najwybitniejszych polskich reżyserów i scenarzystów. O śmierci 78-letniego autora takich obrazów, jak "Czarny czwartek. Janek Wiśniewski padł" i "Smoleńsk" - poinformowały w środę, 14 lutego, późnym wieczorem media: tygodnik "Do Rzeczy" i TVP Info. Krauze zmarł po wielu tygodniach walki z ciężką chorobą.

Zdjęcia na temat: antoni pawlicki wszystko
Wideo na temat: antoni pawlicki wszystko
 • "W rytmie serca": Zwistun 6. sezonu

  ) podejmie się roli samotnego ojca? Jak z odejściem matki poradzi sobie jej nastoletni syn? Do Kazimierza wraca Weronika Nowacka (Maria Dębska), która wciąż stara się zrobić wszystko, by ujawnić machlojki byłego ukochanego i postawić go przed sądem. Jednak prokurator Siedlecki (Antoni Pawlicki) nie zamierza się tak łatwo poddać. Na przekór Werze on również przeprowadza się do Kazimierza i wciąż

Dyskusje na temat: antoni pawlicki wszystko