• Informacje na temat:

  antoni zamachowski

Artykuły na temat: antoni zamachowski
 • "Bad Boy": Antoni Królikowski na plakacie

  ...i agresja na stadionach - wszystko to w pełnym gwiazd filmie, w którym pierwszoplanowe role grają: Antoni Królikowski, Maciej Stuhr, Andrzej Grabowski, Piotr Stramowski, Małgorzata Kożuchowska, Katarzyna Zawadzka i Zbigniew Zamachowski, wspierani m.in. przez kadrowiczów piłkarskiej reprezentacji Polski - Kamila Grosickiego i Sławomira Peszko. "Bad Boy" to nie tylko inspirowana prawdziwymi wydarzeniami...

 • Zamachowski wraca na duży ekran

  Dawno nie widziany na dużym ekranie Zbigniew Zamachowski oraz Agata Buzek i Antoni Pawlicki - m.in. ci aktorzy zagrali w polsko-niemiecko-fińskim filmie w reżyserii Radka Węgrzyna. Komediodramat, którego roboczy tytuł to "Święta krowa", trafić ma do kin w Polsce w 2012 roku.

 • Zbigniew Zamachowski: Co człowieka nie zabije, na pewno go wzmocni

  Sprawdza się w repertuarze dramatycznym i komediowym. Jest utalentowanym showmanem. O tym, że potrafi śpiewać, przekonali się widzowie "Big Zbig Show". Niedawno Zbigniew Zamachowski bawił nas w "7 rzeczach, których nie wiecie o facetach". Czy będzie równie zabawny w "Listach do M. Czasie niespodzianek"?

 • Co na festiwalu Dwa Brzegi?

  Festiwal filmowy w Kazimierzu Dolnym odbędzie się w tym roku po raz piąty. Przez tydzień, podczas Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi będzie można obejrzeć m.in. retrospektywę włoskiego kina, filmy Andrzeja Kondratiuka oraz nieznane obrazy ze Zbigniewem Zamachowskim.

 • "Polityka": Macierewicz i "Misiaczek"

  ..."Kochani, czy rozpoznajecie tych dwóch panów?" - tak Patryk Vega zachęca do obejrzenia kolejnego fragmentu swojego nowego filmu "Polityka". Oglądamy w nim ucharakteryzowanych na Antoniego Macierewicza i Bartłomieja Misiewicza - Janusza Chabiora oraz Antoniego Królikowskiego.

 • Film polski 2011 - premiery oraz nowe produkcje

  Rozpoczęcie prac nad filmami "Wałęsa" Andrzeja Wajdy i "Pokłosie" Władysława Pasikowskiego oraz premiery "1920 Bitwy Warszawskiej" Jerzego Hoffmana i "Czarnego czwartku" Antoniego Krauzego są wśród najważniejszych wydarzeń w kinie polskim w 2011 roku.

 • "Polityka": Vega naśmiewa się z byłego rzecznika MON

  Patryk Vega, tym razem w towarzystwie aktora Antoniego Królikowskiego, opublikował kolejne fragmenty swojego nadchodzącego filmu "Polityka". Skupiają się one na postaci opartej na Bartłomieju Misiewiczu, byłym rzeczniku MON. Wcielił się w nią właśnie Królikowski. Film wejdzie do kin 6 września 2019 roku.

 • Kto w Alei Gwiazd w Międzyzdrojach?

  Janusz Zaorski, Jerzy Satanowski, Hanna Banaszak, Marta Lipińska, Emilian Kamiński, Edward Linde Lubaszenko, Ewa Kasprzyk, Joanna Kurowska, Jan Wołek, Jan Wieczorkowski, Maciej Zakościelny i Antoni Pawlicki odsłonili w piątek, 5 lipca, w Alei Gwiazd w Międzyzdrojach odciski swoich dłoni.

 • "Bad Boy": Premiera nowego filmu Patryka Vegi

  ..., żeby wszystko się udało" - mówi Antoni Królikowski. Zbigniew Zamachowski również nie szczędził miłych słów na temat pracy z Vegą. "Z Patrykiem będę pracować, choćbym miał zagrać trzy litery(...) w naszym kraju inspirowane są prawdziwymi historiami. Głównych bohaterów grają: Antoni Królikowski, Małgorzata Kożuchowska, Maciej Stuhr, Katarzyna Zawadzka, Piotr Stramowski, Andrzej Grabowski...

 • Maciej Stuhr: Moja żona cierpiała

  ...w środowisku działaczy i kibiców piłkarskich powiązanych z mafią. W tytułową rolę wcielił się Antoni Królikowski. Ambicją jego bohatera, Pawła, jest doprowadzenie ukochanej drużyny do najwyższych(...), a drugi po drugiej" - mówi Stuhr. W pozostałych rolach w filmie Vegi wystąpili Katarzyna Zawadzka, Piotr Stramowski, Małgorzata Kożuchowska, Andrzej Grabowski, Zbigniew Zamachowski, Krystian...

Zdjęcia na temat: antoni zamachowski
Dyskusje na temat: antoni zamachowski
 • Re: "W rytmie serca": Powstanie trzeci sezon

  , Dariusz Toczek, Antoni Pawlicki, Jakub Głukowski, Daria Widawska, Mariusz Bonaszewski, Kamil Kula, Grzegorz Gadziomski, Grażyna Błęcka-Kolska, Przemysław Kapsa, Borys Wiciński, Magdalena Kumorek, Grzegorz Ciągardlak, Elżbieta Romanowska, Wojciech Solarz, Zbigniew Zamachowski i Artur Żmijewski, pojawiają się też nowi: Krzysztof Pieczyński, Filip Gurłacz, Marianna Kowalewska, Maciej Musiałowski