• Informacje na temat:

  antonio banderas corka

Artykuły na temat: antonio banderas corka
 • Antonio Banderas: Miał być piłkarzem

  Co łączy kota ze "Shreka", "Desperado" i Zorro? Antonio Banderas! 10 sierpnia ten hiszpański aktor i reżyser, za wielu uważany za symbol męskiego seksapilu, świętował 59. urodziny.

 • Antonio Banderas: Oceńcie Picassa sami

  ..."Urodziłem się kilka bloków od miejsca, w którym przyszedł na świat Picasso" - wspomina Antonio Banderas, który w najnowszej produkcji National Geographic "Geniusz: Picasso" wciela się w postać słynnego malarza.

 • Antonio Banderas: Życie jest skarbem

  Znakomity, charyzmatyczny aktor. Prywatnie człowiek obdarzony niezwykłą osobowością. Debiutował u Pedro Almodóvara. Podbił Hollywood. Rozmowa z Antonio Banderasem odbyła się w Maladze przed uroczystą premierą serialu „Geniusz: Picasso”.

 • „Geniusz: Picasso”: Antonio Banderas w roli hiszpańskiego malarza

  W niedzielę, 22 kwietnia (o godz. 21), na kanale National Geographic zadebiutuje 10-odcinkowy serial „Geniusz: Picasso”. W tytułowej roli zobaczymy Antonia Banderasa.

 • Banderas po zawale "narodził się na nowo"

  Antonio Banderas uważa, że "selfie to najsmutniejszy wynalazek współczesności". W rozmowie z włoską agencją Ansa aktor, zaproszony na festiwal filmowy na wyspę Ischia, wyznał, że po niedawnym zawale "narodził się na nowo".

 • Almodovar kręci z Banderasem

  Po 20-letniej przerwie Antonio Banderas ponownie wystąpi w filmie Pedro Almodovara. Panowie spotkają się na planie thrillera "La Piel que habito".

 • Banderas zagra Fidela Castro

  Antonio Banderas prowadzi rozmowy w sprawie roli w filmie "Castro's Daughter" - poinfomował serwis Screen Daily. Hiszpański gwiazdor miałby wcielić się w postać kubańskiego dyktatora.

 • Griffith i Banderas: Rozwód po 18 latach

  Koniec małżeństwa słynnej pary Hollywood. Aktorka Melanie Griffith złożyła pozew o rozwód z hiszpańskim gwiazdorem Antonio Banderasem. Małżeństwo słynnej hollywoodzkiej pary trwało 18 lat.

 • Banderas i Cruz w nowej produkcji Almodovara

  Antonio Banderas ( "Desperado" ) i Penelope Cruz ( "Vanilla Sky" ), hiszpańscy aktorzy pracujący w Hollywood, wystąpią w nowej produkcji Pedro Almodovara. Twórca takich filmów jak "Wszystko o mojej matce", "Kwiat mego sekretu", "Porozmawiaj z nią" zapowiada, że będzie to "futurystyczny czarny kryminał".

 • "Ból i blask": Filmowy pamiętnik Almodovara

  ..."Od zawsze moją ambicją było opowiadanie historii i tworzenie filmów pięknych wizualnie, odpowiadających mojemu stanowi umysłu" - mówił w maju w Cannes reżyser Pedro Almodovar. Jego najnowszy, najbardziej osobisty film "Ból i blask" z Antonio Banderasem w roli głównej - od piątku można oglądać w polskich kinach.

Zdjęcia na temat: antonio banderas corka