• Informacje na temat:

  antonio banderas i jego żona

Artykuły na temat: antonio banderas i jego żona
 • Banderas o uzależnieniach swojej żony

  Hollywoodzka aktorka Melanie Griffith odbywa sesje terapeutyczne wraz z rodziną - zdradził jej mąż - Antonio Banderas .

 • Emma Thompson i Antonio Banderas w Argentynie

  Emma Thompson ( "Rozważna i romantyczna" , "W imię ojca" , "Barwy kampanii") i Antonio Banderas ( "Mali agenci" , "Maska Zorro", "Original Sin" ) wystąpią wspólnie w dramacie "Imagining Argentina". Według magazynu The Hollywood Reporter , akcja filmu będzie rozgrywała się w latach 70. w Argentynie, w czasach wojskowego reżimu.

 • "Nash Bridges": Żółta Barracuda Nasha z impetem z impetem wjedzie na CBS Action!

  ..."Nash Bridges" to serial o śledztwach prowadzonych przez jednostkę dochodzeniową policji w San Francisco. Tytułowy bohater (w tej roli Don Johnson) już od pierwszych odcinków będzie miał sporo na głowie. Jego druga żona zażąda rozwodu, nastoletnia córka zaskoczy pomysłowością, a praca inspektora policji dostarczy jak zwykle moc ryzykownych zadań. Gangi siejące postrach i śmierć, terroryści...

 • Z kim związana jest jego żona?

  Laura Linney, Antonio Banderas i Romola Garai to kolejne gwiazdy, które dołączyły do obsady nowego filmu Richarda Eyre'a, twórcy słynnych "Notatek o skandalu".

 • Melanie Griffith tłumaczy się z podbitego oka

  Przed kilkoma dniami w mediach pojawiły się zdjęcia hollywoodzkiej aktorki Melanie Griffith z podbitym okiem. Teraz gwiazda postanowiła wytłumaczyć jego pochodzenie.

 • Antonio zdradza Melanie

  Antonio Banderas przyznał kiedyś, że w jego zawodzie trudno dotrzymać wierności. Na aktora czyha przecież tyle pokus. Ostatnio okazało się, że jedna z nich wygląda zupełnie jak Cameron Diaz.

 • "Policjanci z Miami": Skandalista Don Johnson

  ...się w partnerze z filmu "Zbyt wiele" - Antonio Banderasie. W 1996 r. para rozwiodła się, a Don dostał na otarcie łez kolejną główną rolę, tym razem w serialu "Nash Bridges". Po rozstaniu z żoną przez(...) się. Wiosną 1984 r. dostał angaż w "Policjantach z Miami" i wyjechał na Florydę. Odległość okazała się zabójcza dla jego związku z Patti (1985 r.). Jakiś czas później u boku serialowego Crocketta...

 • Banderas: Kocham brać to, na co mam ochotę

  Przy okazji premiery filmu "Spy Kids 2: The Island of Lost Dreams", drugiej części familijnej produkcji "Mali agenci" , w reżyserii Roberta Rodrigueza, hollywoodzki gwiazdor Antonio Banderas udzielił wielu wywiadów. W jednym z nich opowiedział nie tylko o pracy na planie "Spy Kids 2", ale także o swym nowym filmie "Once Upon a Time in Mexico", który jest kontynuacją "Desperado" .

 • Pomponik w pigułce. Plotki o gwiazdach

  ...uważa, że byłoby to niepedagogiczne, gdyby jego dzieci dostały pieniądze za darmo. Uważa, że muszą same na siebie pracować. Zgromadzone pieniądze zamierza wydać na przyjemności! Antonio Banderas...

 • Buntownik cały czas we mnie jest

  - Nie zdradziłem swoich ideałów, ciągle potrafię marzyć. Nie sądzę, żebym osiągnął już szczyty kariery. Bardzo chciałbym się rozwijać jako reżyser - nie tylko to powiedział Antonio Banderas w rozmowie z Martą Grzywacz, z RMF FM.

Zdjęcia na temat: antonio banderas i jego żona