• Informacje na temat:

  antonio banderas i melanie griffith

Artykuły na temat: antonio banderas i melanie griffith
 • Antonio Banderas: Miał być piłkarzem

  Co łączy kota ze "Shreka", "Desperado" i Zorro? Antonio Banderas! 10 sierpnia ten hiszpański aktor i reżyser, za wielu uważany za symbol męskiego seksapilu, świętował 59. urodziny.

 • Melanie Griffith na scenie

  Melanie Griffith ( "Pracująca dziewczyna" , ) pozazdrościła swemu przystojnemu mężowi, Antonio Banderasowi kariery scenicznej i sama zdecydowała się na podbój Broadway'u. Aktorka wcieli się we wznowieniu scenicznej wersji słynnego musicalu "Chicago" w Roxie Hart.

 • Zdaniem amerykańskiej prasy brukowej, małżeństwo Melanie Griffith i Antonio Banderasa jest poważnie zagrożone. A wszystko z powodu filmów, w których przystojny Hiszpan gra z młodymi i atrakcyjnymi kobietami, o które Melanie jest po prostu zazdrosna.

 • Antonio Banderas: Życie jest skarbem

  Znakomity, charyzmatyczny aktor. Prywatnie człowiek obdarzony niezwykłą osobowością. Debiutował u Pedro Almodóvara. Podbił Hollywood. Rozmowa z Antonio Banderasem odbyła się w Maladze przed uroczystą premierą serialu „Geniusz: Picasso”.

 • Griffith i Banderas: Rozwód po 18 latach

  Koniec małżeństwa słynnej pary Hollywood. Aktorka Melanie Griffith złożyła pozew o rozwód z hiszpańskim gwiazdorem Antonio Banderasem. Małżeństwo słynnej hollywoodzkiej pary trwało 18 lat.

 • Antonio Banderas w Alei Sław

  Antonio Banderas ( "Desperado" , "Mali agenci" , "Maska Zorro" ) ma wreszcie swoją gwiazdę na hollywoodzkiej alei sław. 18 października odbyło się uroczyste odsłonienie gwiazdy na hollywoodzkim bulwarze. Aktor, który nie może zagrać ostatnio większej i znaczącej roli był zaszczycony i wzruszony.

 • Banderas reżyseruje

  Antonio Banderas ( "Grzeszna miłość" , "Desperado" , "Mali agenci" ) postanowił znowu spróbować swych sił jako reżyser. W 2006 roku gwiazdor rozpocznie produkcję filmu na podstawie powieści Antonio Solery, "El Camino De Los Ingleses".

 • Internetowa działalność Melanie Griffith

  Melanie Griffith, gwiazda filmów "Pracująca dziewczyna" i "Świadek mimo woli", prywatnie żona Antonio Banderasa, stworzyła kobiecy zespół do spraw przeciwdziałania wykorzystywaniu wizerunku sławnych aktorek w Internecie. Między innymi z tego powodu w ubiegłym roku Melanie założyła własną firmę "One World Networks".

 • Telekamera dla Melanie Griffith

  Amerykańska aktorka Melanie Griffith otrzyma specjalną Telekamerę Tele Tygodnia 2008 dla najpopularniejszej gwiazdy zagranicznej.

 • Banderas reżyseruje drugi film

  Popularny hiszpański aktor Antonio Banderas ( "Femme Fatale" , "Desperado" ) po raz drugi w swojej karierze stanie po drugiej stronie kamery. Gwiazda "Legendy Zorro" wyreżyseruje bowiem film "El Camino De Los Igleses", co w wolnym tłumaczeniu brzmi "Angielska Ścieżka".

Zdjęcia na temat: antonio banderas i melanie griffith
Wideo na temat: antonio banderas i melanie griffith
 • Ostateczne rozstanie Antonio Banderasa i Melanie Griffith

  Antonio Banderas (55 l.) i Melanie Griffith (58 l.) wciąż są małżeństwem, choć ogłosili rozstanie już w czerwcu 2014 roku. Aktorska para zakończyła związek 18 lat po ślubie. Wciąż jednak nie odbyła się ostatnia rozprawa rozwodowa. Serwis "ET" donosi, że ma do niej dojść 20 grudnia. Choć mówi się, że koniec gwiazdorskiego związku nastąpił z winy Melanie, to wraz z wolnością aktorka otrzyma ogromne

 • Melanie Griffith o wyborach

  51-letnia aktorka zdradza dziennikarzom, że w wyborach prezydenckich głosowała na Baracka Obamę. Dodaje również, że jej mąż Antonio Banderas nie mógł głosować.

 • Antonio Banderas z córką

  Antonio Banderas z żoną Melanie Griffith i dziećmi jak co roku spędzają zimowe wakacje w narciarskiej stolicy USA, Aspen. Aktor ma tylko jedną biologiczną córkę, Stellę (z którą możemy zobaczyć go na filmie), pozostałych dwoje dzieci, Alexander i Dakota, jest owocem porzednich związków Griffith