• Informacje na temat:

  arabscy szejkowie

Artykuły na temat: arabscy szejkowie
 • The Darkness: Ocenzurowani przez szejków

  25 marca w Dubaju, w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, odbędzie się festiwal "Desert Rock". Jednak tamtejszym fanom grupy The Darkness nie będzie dane zobaczyć "pełnowartościowego" koncertu swoich idoli. Ekipa brytyjskich rockmanów z The Darkness została "delikatnie poproszona" o złagodzenie swojego wizerunku scenicznego, by nie urazić uczuć muzułmańskich słuchaczy.

 • Polscy DJ-e dla szejków

  Kalwi i Remi wystąpili w egzotycznym Dubaju.

 • Doda i dziewczyny w Dubaju

  W związku z pracami na planie "Dziewczyn z Dubaju", Doda, która jest współproducentką filmu, poleciała razem z reżyserką Marią Sadowską do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Od razu po wylądowaniu w Dubaju zamieściła na Instagramie filmik ze "skromnego i dyskretnego wejścia" na lotnisko. "Polish Super Women" - podpisała wideo.

 • Viggo Mortensen: Konno przez pustynię

  Wielbiciele Viggo Mortensena, pamiętnego Aragorna z filmu "Władca Pierścieni: Powrót Króla" , mogą podziwiać jego kolejną kreację w roli samotnego buntownika. Film "Hidalgo - Ocean Ognia" , który w piątek, 26 marca, wchodzi na ekrany polskich kin, to opowieść o przygodach Amerykanina, który wziął udział w najdłuższym wyścigu konnym na świecie przez Pustynię Arabską.

 • Bracia Collinsowie: W "Ameryce Express" najtrudniejsza była rozłąka z rodziną i mała ilość jedzenia

  ...muzyki, filmu, sportu, a nawet arabscy szejkowie. Przerabiają najdroższe samochody świata, oklejają helikoptery i prywatne odrzutowce. Bracia Collinsowie już nieraz udowodnili, że czasem...

 • Doda zaprasza na casting od "Dziewczyn z Dubaju". Kiedy premiera filmu?

  Zaangażowanie Dody w powstanie tego filmu nie powinno nikogo zaskakiwać, producentem "Dziewczyn z Dubaju" jest bowiem jej mąż, Emil Stępień. Z kolei reżyserią zajmie się Maria Sadowska.

 • Ścibakówna i Englert zachwycili Dodę

  Pełną parą idą prace nad nowym filmem Marii Sadowskiej produkowanym przez Dorotę Rabczewską-Stępień. W środę, 8 lipca, pierwsze dni zdjęciowe mieli na planie Jan Englert i Beata Ścibakówna. Doda zachwyciła się ich występem, czego wyraz dała w swojej relacji na Instagramie.

 • "Dziewczyny z Dubaju": Doda zdemaskuje hipokryzję polskiego show biznesu?

  Filmem "Dziewczyny z Dubaju" Dorota Rabczewska debiutuje jako producentka filmowa. Obraz pokaże pikantne szczegóły z życia polskich gwiazd, a Doda zamierza "zdemaskować hipokryzję polskiego show biznesu". W obsadzie, poza krajowymi aktorami, pojawią się międzynarodowe gwiazdy. Kiedy kinowa premiera?

 • "Dziewczyny z Dubaju" Marii Sadowskiej. Doda zachęca do udziału w castingu

  ​Zaangażowanie Doroty Rabczewskiej w powstanie tego filmu nie powinno nikogo zaskakiwać, producentem "Dziewczyn z Dubaju" jest bowiem jej mąż, Emil Stępień. Z kolei reżyserią zajmie się Maria Sadowska.

 • Doda szuka Arabów do filmu

  Z opublikowanych w ostatnich dniach ogłoszeń castingowych można było wywnioskować, że film reżyserowany przez Marię Sadowską i produkowany przez Dodę i jej męża zmienił tytuł i od teraz nazywać się będzie "Emi". Na obecną chwilę nic takiego nie miało jednak miejsca. "Jedynym obowiązującym tytułem w tym momencie są 'Dziewczyny z Dubaju'" - mówi PAP Life Justyna Goździewska z dystrybutora filmu Marii Sadowskiej, firmy Kino Świat.

Wideo na temat: arabscy szejkowie
 • Czaykowski zachwala pobyt w Dubaju! "Jest luksusowo"

  Dubaj to dość częsty cel podróży polskich celebrytów. W ostatnim czasie ta destynacja jednak nie kojarzy się najlepiej ze względu na aferę związaną z "polskimi modelkami z Instagrama", które jeździły na orgie z arabskimi szejkami. Znany z "Azja Express" kolega Piróga, Piotrek Czaykowski przekonuje jednak, że nie warto zrażać się do tego miejsca. "W Dubaju jest naprawdę luksusowo" - zachwala w rozmowie z Videoportalem model. Skusicie się? (Źródło: videoportal/x-news)

Dyskusje na temat: arabscy szejkowie