• Informacje na temat:

  areszt domowy

Artykuły na temat: areszt domowy
 • Przedłużono areszt domowy dla Kiriłła Sieriebriennikowa

  Sąd w Moskwie przedłużył do 22 sierpnia areszt domowy dla znanego reżysera teatralnego i filmowego Kiriłła Sieriebriennikowa, aresztowanego w sierpniu 2017 pod zarzutem defraudacji "na dużą skalę" środków publicznych - poinformowała w środę, 18 lipca, agencja TASS.

 • Przedłużono areszt domowy dla Kiriłła Sieriebriennikowa

  Sąd w Moskwie przedłużył o trzy miesiące areszt domowy dla reżysera teatralnego i filmowego Kiriłła Sieriebriennikowa, któremu zarzucono defraudację "na dużą skalę" środków publicznych - poinformowała we wtorek, 17 października, z sali sądu agencja TASS.

 • Areszt domowy dla reżysera Kiriłła Sieriebriennikowa

  Sąd w Moskwie nakazał w środę zastosowanie aresztu domowego wobec reżysera filmowego i teatralnego, dyrektora artystycznego teatru Centrum Gogola Kiriłła Sieriebriennikowa, zatrzymanego we wtorek pod zarzutem zdefraudowania środków publicznych "na dużą skalę".

 • Sąd przedłużył areszt domowy dla Kiriłła Sieriebriennikowa

  Sąd w Moskwie na środowej rozprawie w procesie reżysera Kiriłła Sieriebriennikowa zadecydował o przedłużeniu do 3 kwietnia przyszłego roku aresztu domowego dla tego twórcy i jego współpracowników, oskarżonych wraz z nim o defraudację środków publicznych.

 • Lohan w areszcie... domowym

  Lindsay Lohan po raz kolejny znalazła się w areszcie domowym. Gwiazda, znana ze swoich zatargów z prawem, dwa tygodnie, które pozostały jej do końca nadzoru kuratorskiego, spędzi zamknięta w swojej posiadłości.

 • Courtney Love: Koniec aresztu

  Sąd w Los Angeles zniósł areszt domowy, jaki nałożony został na Courtney Love, wdowę po Kurcie Cobainie. Postanowienie umotywowano postępem w leczeniu uniezależnienia od narkotyków, z którym amerykańska wokalistka walczy już od wielu lat.

 • W piątek Polański w areszcie domowym

  Roman Polański w piątek opuści więzienie i zostanie osadzony w areszcie domowym w swej alpejskiej willi w Gstaad - poinformował w środę rzecznik szwajcarskiego ministerstwa sprawiedliwości Folco Galli.

 • Don McLean w areszcie

  Znany z przeboju "American Pie" wokalista i kompozytor Don McLean trafił do aresztu w związku z zarzutem przemocy domowej.

 • Kiedy Polański opuści areszt?

  Roman Polański nie zostanie zwolniony z aresztu w czwartek, a do swego domu zostanie przeniesiony dyskretnie - oświadczył tego dnia rzecznik szwajcarskiego ministerstwa sprawiedliwości Folco Galli.

 • Aresztowany za przemoc domową

  Amerykański artysta został aresztowany w niedzielę, 20 maja, w Boca Raton na Florydzie. Jak donoszą media, Stapp dopuścił się przemocy domowej. Rzecznik prasowy miejscowej policji Paul Miller ujawnił, że nikt z rodziny aresztowanego nie doznał poważnych obrażeń. "Tak naprawdę to do końca nie wiemy co się wydarzyło" - oznajmił Miller, który nie chciał potwierdzić, że chodzi o osobę byłego...

Zdjęcia na temat: areszt domowy
Dyskusje na temat: areszt domowy