• Informacje na temat:

  aresztowane gwiazdy

Artykuły na temat: aresztowane gwiazdy
 • "Glee": Gwiazda serialu aresztowana!

  Mark Salling, jedna z gwiazd serialu "Glee", został aresztowany za posiadanie pornografii dziecięcej.

 • Dolores O'Riordan aresztowana!

  Wokalistka The Cranberries została aresztowana w poniedziałek (10 listopada) pod zarzutem zaatakowania członka załogi podczas lotu z USA do Irlandii.

 • "Sobowtórka" Angeliny Jolie aresztowana

  O 22-letniej Irance zrobiło się głośno kilka lat temu, kiedy zaczęła wrzucać do sieci zdjęcia, na których upodabniała się do amerykańskiej gwiazdy. Szybko przylgnął do niej przydomek "Zombie Angelina". Początkowo pojawiły się pogłoski, że kobieta poddała się 50 operacjom plastycznym, szybko jednak okazało się, że większość z publikowanych zdjęć została poddana obróbce graficznej, a sama Tabar...

 • Francuska Kim Kardashian aresztowana. Próbowała zamordować chłopaka?

  Modelka Nabilla Benattia, nazywana francuską Kim Kardashian, została aresztowana pod zarzutem próby zabójstwa swego chłopaka -Thomasa Vergary, z którym występowała w jednym reality-show "Angels".

 • Ilona Felicjańska aresztowana z mężem! Spędzi święta i Sylwestra za kratkami!

  Okazuje się, że Święta Bożego Narodzenia nie będą szczęśliwe dla wszystkich gwiazd. Ilona Felicjańska (46 l.) i jej mąż Paul Montana zostali aresztowani w Stanach Zjednoczonych.

 • Porwany pisarz, aresztowany bankier, bezlitosny agent

  Dramat "Witamy w Nowym Jorku", western "Pewnego razu na dzikim wschodzie", thriller "Bez litości", komedia "Spódnice w górę!", stylizowane na dokument "Porwanie Michela Houellebecqa" oraz nowa, kinowa wersja "Pszczółki Mai" to najgłośniejsze premiery filmowe tego tygodnia.

 • Shaun Weiss: Upadek gwiazdy Disneya

  Shaun Weiss (41 l.) zdobył popularność, występując w serii "Potężne Kaczory", gdzie wcielał się w młodego hokeistę Grega Goldberga. Dziś jest wrakiem człowieka. Pokonały go narkotyki.

 • Aresztowano podejrzanego w sprawie wycieku płyty Madonny

  Izraelska policja zatrzymała 39-letniego mężczyznę, który jest podejrzany, o to, że w grudniu włamał się on do komputera Madonny i wykradł utwory z jej nowego albumu "Rebel Heart".

 • Ilona Felicjańska łamie prawo? Zaskakujące fakty i komentarz gwiazdy!

  W zeszłym miesiącu cała Polska żyła aresztowaniem Ilony Felicjańskiej ( sprawdź! ). Jak udało się ustalić, to prawdopodobnie jej mąż wezwał policję, gdyż żona rzekomo zachowywała się agresywnie i stwarzała dla Montany zagrożenie.  Pech chciał, że kilka dni temu w sieci pojawił się filmik ze wspomnianego aresztowania gwiazdy, która na nagraniu płacze i nie może porozumieć się z policjantami ze...

 • Gwiazda "Jesteś Bogiem" polskim "Szakalem"

  Najnowszy film dwukrotnego zdobywcy Złotych Lwów - Jacka Bromskiego to wnikliwe spojrzenie na "rzeczywistość, w której dobro się nie liczy, a w której zło stało się punktem odniesienia".

Zdjęcia na temat: aresztowane gwiazdy
Wideo na temat: aresztowane gwiazdy
 • Taylor Swift ma kolejnego stalkera?! Mężczyzna został aresztowany pod jej domem!

  Czy Taylor Swift (26 l.) ma kolejnego psychofana? W środę (03.02) aresztowano podejrzanego mężczyznę pod jej domem w Bel Air. Policja zareagowała na telefoniczne zgłoszenie od osoby będącej w okolicy. Człowiek przechadzał się wokół posiadłości gwiazdy około 4 po południu. Mężczyzna nie był agresywny i nie stawiał oporu w trakcie aresztowania. Jak donosi "TMZ", po przesłuchaniu podejrzany

 • Gwiazda Kopernika

  W roku 2009, ogłoszonym przez ONZ Międzynarodowym Rokiem Astronomii, przedstawiamy pasjonującą animowaną opowieść o człowieku, który dokonał największego odkrycia w dziejach świata. W niezwykłej epoce rozkwitającego Renesansu astronomia miesza się z astrologią, alchemicy poszukują kamienia filozoficznego, ?a podróżnicy dokonują wielkich odkryć. Wiara i nauka, cuda i rzeczywistość, złudy i marzenia. I mały Mikołaj, którego historia okrzyknie wielkim Kopernikiem... Postać Mikołaja Kopernika...

 • Policja wkroczyła do domu Cher! Chodzi o narkotyki!

  Policja wkroczyła do domu Cher w Malibu. Syn jej asystentki został oskarżony o dostarczenie narkotyków osobie, która zmarła. Do śmierci doszło w połowie września tego roku. Policja zaprzeczyła, by aresztowany był w jakikolwiek sposób powiązany z samą gwiazdą. Wokalistki nie było w rezydencji podczas przeprowadzonej akcji służb. Obecnie jest w trasie koncertowej po Australii. (Cover Video/x-news)

 • Z miłości do gwiazd

  "Z miłości do gwiazd" (Mes Stars et moi) to francuski humor w najlepszym wydaniu. W roli głównej zobaczymy Kada Merada ("Jeszcze dalej niż północ"), a u jego boku największe gwiazdy francuskiego kina: Catherine Deneuve i Emmanuelle Béart, które po filmie "8 Kobiet" po raz kolejny pojawiły się razem na wielkim ekranie. "Z miłości do gwiazd" to komedia o wielkim fanie kina, który nieustannie miesza się w życie swoich ulubionych gwiazd, zaniedbując przy tym własne. Kiedy trzy prześladowane...