• Informacje na temat:

  argentyńskie taniec z gwiazdami

Artykuły na temat: argentyńskie taniec z gwiazdami
 • "Taniec z Gwiazdami": Ostatni występ Tomasza Zimocha

  Tomasz Zimoch i Paulina Biernat odpadli w trzecim odcinku "Tańca z Gwiazdami". Na parkiecie Polsatu pozostało już tylko 8 par.

 • Wygrała "Taniec z gwiazdami"

  Agata Kulesza i Stefano Terrazzino zostali zwycięzcami ósmej edycji "Tańca z gwiazdami". Para w zaciętym finałowym odcinku pokonała Natalię Lesz i Łukasza Czarneckiego.

 • "Taniec z Gwiazdami": Kałamaga odpada, Szroeder najlepsza

  Mariusz Kałamaga i Walerija Żurawlewa odpadli w 5. odcinku "Tańca z Gwiazdami". Po raz pierwszy w tej edycji show pary rywalizowały też w bezpośrednich pojedynkach. W walce o Kryształową Kulę pozostało już tylko sześć duetów.

 • "Taniec z Gwiazdami": Martyna Kupczyk odpada, Renata Kaczoruk zachwyciła

  Martyna Kupczyk i Żora Korolyov odpadli z czwartym odcinku "Tańca z Gwiazdami". Awansu do kolejnego odcinka do końca nie była pewna Beata Tadla, która znalazła się wśród zagrożonych eliminacją gwiazd show. Najlepiej na parkiecie wypadła Renata Kaczoruk.

 • "Taniec z gwiazdami": Dodatkowe treningi Kwiatkowskiego

  Dawid Kwiatkowski z Janją Lesar doskonale radzą sobie w "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Jak się okazało, młody muzyk i wokalista ma niezwykłe naturalne predyspozycje do tańca i czuje się na parkiecie nie gorzej niż na scenie.

 • Wygrała "Taniec z gwiazdami"

  Agata Kulesza i Stefano Terrazzino zostali zwycięzcami ósmej edycji "Tańca z gwiazdami". Para w zaciętym finałowym odcinku pokonała Natalię Lesz i Łukasza Czarneckiego.

 • Mucha wygrała "Taniec z gwiazdami"

  Anna Mucha wygrała dziesiątą edycję "Tańca z gwiazdami". W finale programu - głosami widzów - pokonała Nataszę Urbańską. Artystki od początku show były faworytkami do zwycięstwa i dla nikogo nie było niespodzianką, że to właśnie one znalazły się w finale.

 • Piotr Gruszka odpadł z "Tańca z Gwiazdami"

  Piotr Gruszka i Nina Tyrka odpadli z programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". W przyszłym tygodniu, w ćwierćfinale show zmierzą się cztery pary.

 • "Taniec z gwiazdami" [7. odcinek]: Pożegnaliśmy dwie pary

  To był wieczór inny niż wszystkie. Po siódmym odcinku programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" swą przygodę z show Polsatu zakończyły aż dwie pary. W piątek, 17 października, po raz ostatni w telewizyjnym show wystąpili Marcin Miller i Nina Tyrka oraz Rafał Maślak i Agnieszka Kaczorowska.

 • Górniak: Taniec zmienił wszystko

  ..."Taniec zmienił wszystko" - tymi słowami Edyta Górniak podsumowała swój udział w programie "Taniec z gwiazdami". Dla piosenkarki półfinałowy odcinek TVN-owskiego show okazał się ostatnim. Największa gwiazda 12. edycji programu została pokonana przez Pawła Stalińskiego i Monikę Pyrek.

Wideo na temat: argentyńskie taniec z gwiazdami
 • "Taniec z Gwiazdami": Iwona Cichosz tańczy tango

  Iwona Cichosz i Stefano Terrazzino przygotowują na najbliższy odcinek "Tańca z Gwiazdami" tango argentyńskie.

 • "TzG": Romanowska trenuje finałowe tango

  W piątek czeka nas finał 5. edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Walka o Kryształową Kulę rozegra się między dwiema aktorkami: Anną Karczmarczyk i Elżbietą Romanowską. Romanowska i jej partner Rafał Maserak wykonają w finale swój ulubiony taniec – tango argentyńskie.