• Informacje na temat:

  ariana

Artykuły na temat: ariana
Zdjęcia na temat: ariana
Wideo na temat: ariana
 • Ariana Grande i Big Sean rozstali się!

  Ariana Grande rozstała się z Big Seanem! 21-letnia gwiazda ostatnio dała ukochanemu powody do zazdrości. Podczas wspólnego występu na scenie Bieber i piosenkarka wykonali prowokujący taniec, co rozzłościło Big Seana.

 • Alpy

  "Alpy" to kolejny film w dorobku reżyserskim znanego greckiego reżysera Giorgosa Lanthimosa, wyprodukowany przez grecką firmę produkcyjną o nazwie Haos, która w 2005 roku wyprodukowała również jego inny film - "Kinettę". Zdjęcia do "Alp" rozpoczęły się w październiku 2010 roku i trwały przez kilka miesięcy. Scenariusz podlegał stałej modyfikacji, a na ostateczny kształt filmu w dużym stopniu wpłynęła improwizacja aktorów. Podobnie jak "Kieł", również "Alpy" uznane zostały za jeden z...

 • Kobieta na Marsie, mężczyzna na Wenus

  To mogłaby być trzecia część przygód Bridget Jones - gdyby tylko Bridget wyszła za mąż... Życie po drugiej stronie małżeńskiego łóżka zawsze wydaje się przyjemniejsze i łatwiejsze - tak myśli większość z nas, w tym również Ariane (Marceau) i Hugo (Boon). Aby rozwiązać niekończący się konflikt o to, kto ma w życiu "lepiej", postanawiają wymienić się na jakiś czas życiowymi rolami. Prawnik pomaga im zamienić się pracą, kontami bankowymi i samochodami? Czy Hugo, który wcześniej zarządzał firmą...

Dyskusje na temat: ariana
 • Re: "Na dobre i na złe": Zuzanna Lit zabiega o uwagę mediów... Chce być gwiazdą?

  Jakby nie on, to nasza służba zdrowia nie dałabym rady! A szczególnie teraz, w trakcie pandemii! Pan Owsiak i jemu podobni robią więcej niż wszyscy rządzący naraz wzięci! Jesteś "coś" które nie zasługuje na miano człowieka! Takie komentarze to możesz sobie schować w to, co jest poniżej pleców. Miłego weekendu życzę. Bez głupich komentarzy z twojej strony.

 • Re: Emily Ratajkowski: Aktorka ma kompleksy?

  Faktem jest, że jest zgrabna i ładna. Bez dwóch zdań. Jeżeli ktoś pisze inaczej, to jest zazdrosny i złośliwy. Mimo to, nie wierzę że ma kompleksy chodząc więcej pokazując niż zakrywając. Jest typem kobiety, która od razu wszystko podaje "na talerzu". Jest hipokrytką, która mówi po to aby o niej cokolwiek pisano. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

 • Re: "Demakijaż": Sandra Kubicka

  Albo w znane i z setkami tysiecy fanów, też są ładniejsze. Choćby Ariana Grande, Kubicka mogła by u niej sprzatać albo kible naprawiać, jeżeli potrafi.

 • Re: "Barwy szczęścia": Kochanie, witaj na świecie!

  Miranda i Ariana i Anna no i Julcia i Jennette

 • Re: "Serce z kamienia": Edith González nie poddaje się

  No jak ta żydówka Ariana Grande może się lansować na zamachach terrorystycznych http://muzyka.interia.pl/wiadomosci/news-ariana-grande-w-manchesterze-milosc-dla-ofiar-zamachu,nId,2402138 to co tam szkodzi na własnej chorobie.

 • Re: "Czterej pancerni i pies": Włodzimierz Press miał obiecaną rolę Ramzesa w „Faraonie”

  Powiedzmy sobie twardo i uczciwie. W dawnych czasach za komuny nie było ani dobrej muzyki, ani dobrych filmów. Teraz jest Shakira, Demi Lovato, czy Ariana Grande. Za komuny muzyka i filmy były smutne, przygnębiające, a teraz są fajne i śmieszne. Fakt, że z tych starych piosenkarek była jedna fajna - Sandy Denny i to jest taki wyjątek potwierdzający regułę.