• Informacje na temat:

  arka noego film

Artykuły na temat: arka noego film
 • "Ups! Arka odpłynęła...": Żak chodzi z Barcisiem na głowie!

  Przed dwoma dniami odbierał Wiktora, a dziś na głowie wyhodował... stwora. Gwiazda "Rancza" Cezary Żak ma przechlapane. W animacji "Ups! Arka odpłynęła..." ociężały Moby - bohater, któremu podkłada głos, nie załapał się na pokład arki Noego! A ponadto padł ofiarą irytującego pasożyta. Mackowatego Szałaputa, pasażera na gapę na głowie Moby'ego, brawurowo zagrał Artur Barciś.

 • Olaf Lubaszenko w dubbingu "Ups! Arka odpłynęła..."

  Olaf Lubaszenko dołącza do polskiej obsady dubbingowej "Ups! Arka odpłynęła...". W pełnej humoru i przygód historii zwierzaków-pluszczaków wciela się w trąbalskiego Dave'a - stworka o wyglądzie rodem z Pokemonów.

 • Olaf Lubaszenko chciałby być... pingwinem

  Od 2 maja w kinach można oglądać przezabawną animację "Ups! Arka odpłynęła..." - komedię o zwierzakach-pluszczakach, które nie załapały się na arkę, bo... nie było ich na liście. Przy okazji nagrywania dubbingu do filmu, gwiazdy polskiej wersji językowej postanowiły ujawnić swoje "wewnętrzne zwierzę".

 • Małgorzata Foremniak powraca do dubbingu

  W tym roku mija dwadzieścia lat, od kiedy Małgorzata Foremniak podłożyła głos disneyowskiej "Pocahontas". Okrągły dubbingowy jubileusz aktorka i jurorka "Mam talent!" uczciła udziałem w nagraniach polskiej wersji językowej animacji "Ups! Arka odpłynęła...".

 • Playboy i Wikingowie

  Tylko trzy tytuły: komedia "Poskromić playboya", przygodowa "Saga Wikingów" i animacja "Ups! Arka odpłynęła", zadebiutują w polskich kinach 1 maja. Na ekranach wciąż jest jednak kilka produkcji, które warto zobaczyć, a długi majowy weekend jest ku temu idealną okazją.

 • 7 filmów walczy o Oscara za charakteryzację

  Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej ogłosiła skróconą listę filmów, które powalczą o Oscara w kategorii najlepsza charakteryzacja i fryzury. Znalazło się na niej siedem tytułów.

 • Cezary Żak oskarżony o Mobyng!

  Gwiazdor "Rancza" Cezary Żak stracił miejsce na arce! Mimo wysiłków i wsparcia Artura "Szałaputa" Barcisia, popularny aktor nie przeszedł selekcji kierowanej przez Króla Lwa i nie zdołał załapać się na pokład.

 • "Noe" zakazany w Chinach

  Władze Chin zabroniły wyświetlania w kinach filmu "Noe: Wybrany przez Boga". Ta biblijna epopeja z Russellem Crowe'em w roli głównej z powodów religijnych została już zakazana w niektórych krajach muzułmańskich - piszą amerykańskie media branżowe.

 • Niezatapialna Arka Noego

  Czwarty miesiąc z rzędu płyta "A Gu Gu" grupy Arka Noego jest najczęściej kupowanym w Polsce albumem. W zestawieniu za miesiąc sierpień, przygotowany przez Związek Producentów Audio Video (ZPAV), w czołówce znalazły się albumy naszych rodzimych wykonawców. Po akcji promocyjnej związanej z koncertem w Warszawie, do pierwszej dziesiątki powrócił Enrique Iglesias.

 • Russell Crowe: 36 dni w deszczu

  Miłośnicy Russella Crowe'a będą zachwyceni. Już 20 sierpnia w wersji Blu-ray ukazuje się bowiem film "Noe. Wybrany przez Boga" Darrena Aronofsky'ego, w którym zagrał legendarnego biblijnego patriarchę.