• Informacje na temat:

  arkadiusz jakubik żona

Artykuły na temat: arkadiusz jakubik żona
 • Arkadiusz Jakubik: Podwójnie zakręcony

  Aktor, który gra w rock’n’rollowym zespole, czy muzyk, który występuje w najgłośniejszych polskich filmach? Arkadiusz Jakubik, który jest też reżyserem i scenarzystą, wydał właśnie ze swoim zespołem Dr Misio nową płytę. Teledysk do piosenki „Pismo” z tego albumu był powodem, dla którego grupie odmówiono prawa występu na tegorocznym festiwalu w Opolu. Po rezygnacji większości wykonawców, impreza...

 • Arkadiusz Jakubik w "Cichej nocy": Jak własny ojciec

  Nagrodzony Złotymi Lwami 2017 w Gdyni film "Cicha noc" w reż. Piotra Domalewskiego w kinach pojawi się 24 listopada. Dawidowi Ogrodnikowi ("Chce się żyć", "Ostatnia rodzina"), który za ten film otrzymał na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych nagrodę za najlepszą główną rolę męską, partneruje - w roli ojca - Arkadiusz Jakubik ("Wesele", "Wołyń").

 • Arkadiusz Jakubik: Żadna rola aktorska mi tego nie dała

  Chętnie obsadzany przez Wojciecha Smarzowskiego. Zagrał u niego m.in. w „Domu złym”, „Drogówce” i „Wołyniu”. Widzowie cenią sobie jego dystans i poczucie humoru, a także talent muzyczny. Niedawno ukazała się nowa płyta formacji Dr Misio, której Arkadiusz Jakubik jest liderem.

 • ​Arkadiusz Jakubik: Dobro jest nudne

  ...- Nie dostaję łatwych ról do zagrania - przekonuje Arkadiusz Jakubik, który największe uznanie zdobył występami w głośnych filmach Wojciecha Smarzowskiego. W tym roku możemy oglądać kolejny rezultat jego współpracy z reżyserem, wstrząsający "Wołyń". Po pierwszych pokazach są także: thriller Macieja Pieprzycy "Jestem mordercą", w którym wcielił się w seryjnego zabójcę, i "Prosta historia...

 • Łysy Arkadiusz Jakubik? Taki zabieg ma sens!

  ...- Uwierzyłem, że taki zabieg ma sens - mówi Arkadiusz Jakubik, który do roli w filmie "Kochanie, chyba cię zabiłem" ogolił się na łyso i pozbył zarostu. - Kiedy patrzyłem na plakaty, doszedłem do wniosku, że tego Jakubika ciężko jest poznać! - dodaje aktor.

 • Jakubik: Najważniejszy jest scenariusz

  Ostatnimi czasy Arkadiusz Jakubik nie schodzi z planu filmowego. We wrześniu pojawi się na ekranach telewizorów w serialu "Paradoks" oraz w kinach w filmie "Jesteś Bogiem".

 • Kiler Zamachowski kontra gliniarz Jakubik

  Nieścierowa gwiazdy "Drogówki" i "Jacka Stronga" - Arkadiusz Jakubik oraz Ireneusz Czop. Na planie najnowszego filmu producentów przebojowych "Ślubów panieńskich" partnerują im między innymi: Iza Kuna(...) partnera, do reszty, wyczerpując cierpliwość szefa. Zmęczony wybrykami Wierzbowskiego przełożony skazuje go na towarzystwo funkcjonariusza Grasia (Jakubik), chorobliwie przesądnego specjalisty od...

 • Zamachowski zdradzony i wkurzony, Jakubik i Czop na tropie

  ..., pod prysznicem. Nigdy! Funkcjonariusz Graś (Arkadiusz Jakubik) - specjalista od... papierkowej roboty. Typ gliniarza, który najlepiej czuje się za własnym biurkiem. Po pracy lubi spędzać czas...

 • ​"Prosta historia o morderstwie" : Posterunkowy Edyp

  ..."Prosta historia o morderstwie" - ten tytuł jest oczywiście kokieteryjny i mylący. Film Arkadiusza Jakubika okazuje się dość zagmatwany, pełen postaci, wątków i fałszywych tropów. To ten rodzaj dzieła, które wodzi widza za nos, aby w finale uderzyć go w twarz.

 • Gwiazdy w komedii "Kochanie, chyba cię zabiłem"

  Zbigniew Zamachowski, Marcin Korcz, Ireneusz Czop i Arkadiusz Jakubik, to gwiazdy nowej polskiej komedii sensacyjnej. Film "Kochanie, chyba cię zabiłem" wejdzie do kin 4 kwietnia.