• Informacje na temat:

  arnold schwarzenegger plotki

Artykuły na temat: arnold schwarzenegger plotki
 • Schwarzenegger i Willis niezniszczalni

  Gwiazdorzy kina akcji, specjalizujący się w rolach twardzieli - Arnold Schwarzenegger i Bruce Willis - dołączyli do obsady drugiej odsłony "Niezniszczalnych".

 • Schwarzenegger pod wrażeniem... muskułów Ronaldo

  Cristiano Ronaldo budzi postrach wśród rywali nie tylko ze względu na wybitne umiejętności strzeleckie. Pod wrażeniem... muskułów portugalskiego piłkarza jest słynny aktor, kulturysta i polityk Arnold Schwarznegger.

 • "Predator 3" ze Schwarzeneggerem?

  Podobno, po zakończeniu kariery politycznej, gubernator Kalifornii chętnie powróci do aktorstwa. Producent serii z Predatorem w roli głównej, Jon Davis, tylko na to czeka i chce zaproponować Arnoldowi Schwarzeneggerowi rolę.

 • Z kim jeszcze romansował?

  Po związku z pokojówką, z którego narodził się syn, Arnold Schwarzenegger ujawnił kolejny romans, jaki miał miejsce za plecami Marii Shriver.

 • Sean Connery i Conan

  W sieci pojawiła się pogłoska, jakoby Sean Connery ( "Szukając siebie" ) miał znaleźć się w obsadzie filmu "King Conan: Crown of Iron". Wedle tych doniesień, słynny odwórca roli Jamesa Bonda miałby się na planie spotkać z Arnoldem Schwarzeneggerem ( "Terminator 3" ). Na razie decyzja o rozpoczęciu produkcji nie została jeszcze podjęta.

 • Britney kontra paparazzi

  Nie widać końca walki Britney Spears z mediami. Popularna wokalistka wzięła tym razem na celownik paparazzi. Chce zabronić fotografom (szczególnie tym z plotka rskich mediów, którzy mocno zaleźli jej za skórę) robienia zdjęć w sytuacjach prywatnych. W tym celu zamierza spotkać się z gubernatorem Kalifornii Arnoldem Schwarzeneggerem.

 • The Rock zagra Terminatora?

  Arnold Schwarzenegger ( "Terminator 3: Bunt maszyn" ) został gubernatorem stanu Kalifornia i przynajmniej na razie pożegnał się z karierą filmową. Projekty porzucone przez gwiazdora zapewne będą jednak kontynuowane. Według najnowszej pogłoski krążącej w Sieci, rolę Terminatora miałby przejąć potężny zapaśnik i aktor Dwayne "The Rock" Johnson ( "Król Skorpion" , "Mumia powraca" ).

 • Demokraci z Hollywood kontra Terminator

  W związku z informacjami, jakoby największa agencja reprezentująca hollywoodzkie gwiazdy poparła kandydaturę Arnolda Schwarzeggera ( "Terminator 3: Bunt maszyn" ) na stanowisko gubernatora stanu Kalifornia, kilka znaczących postaci Fabryki Snów wyraziło swoją dezaprobatę. Największym gniewem na ostatnie posunięcie CAA (Creative Artists Agency) zareagował podobno Tom Hanks ( "Droga do zatracenia...

 • Ozzy żyje!

  Jay Morose, "nadworny" doradca Ozzy'ego Osbourne'a, zdementował krążące po internecie plotki o rzekomej śmierci najsłynniejszego wokalisty Black Sabbath. Wywołała je niedawna absencja Ozzy'ego w programie telewizyjnym, nadanym 13 stycznia.

 • Clooney nie chce zabaw w politykę?

  George Clooney ( "Syriana" ) dementuje krażące od jakiegoś czasu plotki o tym, że chce zająć się polityką. Aktor na razie nie będzie kandydował na żadne stanowisko i argumentuje swoją decyzję słowami "nie chcielibyście mnie w polityce".