• Informacje na temat:

  arnold schwarzenegger powrót

Artykuły na temat: arnold schwarzenegger powrót
 • Arnold Schwarzenegger wrócił do roli Dutcha, którą zagrał w filmie „Predator”

  ...33 lata po premierze nakręconego przez Johna McTiernana filmu „Predator”, Arnold Schwarzenegger znów zagrał rolę majora „Dutcha” Schaffera. Nie oznacza to jednak, że powstał kolejny film o przygodach tego komandosa. Arnie użyczył swojego głosu postaci z gry komputerowej „Predator: Hunting Grounds”. Dzięki zarejestrowanym przez niego nagraniom audio poznamy dalsze losy tego ikonicznego bohatera...

 • Powrót Arnolda Schwarzeneggera

  Legendarny gwiazdor kina akcji, Arnold Schwarzenegger, już wkrótce powróci na ekrany kin w najnowszej produkcji Sylvestra Stallone - filmie "The Expendables".

 • Powrót Schwarzeneggera

  ..."Terminator" Arnold Schwarzenegger wraca do gry. Po ukończeniu urzędowania, jako gubernator Kalifornii, aktor ponownie pojawił się na planie filmowym. Najnowszy film z udziałem Schwarzeneggera to "Niezniszczalni 2". Film wejdzie do kin na świecie 17 sierpnia.

 • Schwarzenegger: Powrót do filmu?

  Arnold Schwarzenegger ( "Na własną rękę" , "Terminator 3: Bunt maszyn" ), gubernator stanu Kalifornia, coraz poważniej rozważa powrót do kariery aktorskiej. Chociaż po wyborczym zwycięstwie gwiazdor zapowiadał, że ograniczy do minimum aktorskie występy i pojawiać się będzie jedynie w rolach epizodycznych, to wydaje się, że ostatnio zmienił zdanie.

 • Schwarzenegger w "Terminatorze 4"

  Arnold Schwarzenegger potwierdził swój udział w czwartej części "Terminatora" .

 • Schwarzenegger wraca do aktorstwa?

  Arnold Schwarzenegger rozważa powrót do aktorstwa po tym, jak 3 stycznia przestanie pełnić obowiązki gubernatora Kalifornii.

 • Arnold Schwarzenegger trafił do szpitala, przeszedł nagłą operację

  Amerykański aktor Arnold Schwarzenegger przeszedł pilną operację serca - podał portal TMZ. Zabieg przeprowadzono w czwartek w szpitalu Cedars-Sinai w Los Angeles. 70-letni dziś aktor i były(...) filmów "Terminator". "Były Mr. Olympia, Conan, Terminator i gubernator Kalifornii. Zabiłem Predatora. Mówiłem, że wrócę" - tymi słowami Arnold Schwarzenegger przedstawia się odwiedzającym jego profil na...

 • Schwarzenegger biznesmenem

  Arnold Schwarzenegger prowadzi rozmowy w sprawie występu w niezależnym thrillerze "Captive" - informuje serwis Deadline. Gwiazdor kina akcji miałby się w nim wcielić w postać porwanego dla okupu biznesmena.

 • Schwarzenegger w westernie

  Arnold Schwarzenegger, o którym ostatnio pisze się głównie z powodu skandalu, związanego z rozwodem, postanowił skoncentrować się na powrocie do kina.

 • Schwarzenegger znowu Terminatorem!

  To, że Arnold Schwarzenegger, po kilkuletnim romansie z polityką, wraca do aktorstwa, już wiadomo. We wtorek, 26 kwietnia, ogłoszono natomiast, że kolejna produkcja o Terminatorze otrzymała "zielone światło" i że zobaczymy w niej - pochodzącego z Austrii - hollywoodzkiego gwiazdora.