• Informacje na temat:

  arnolda schwarzeneggera

Artykuły na temat: arnolda schwarzeneggera
 • Arnold Schwarzenegger podbija Instagram

  Były mistrz kulturystyki, aktor i gubernator stanu Kalifornia. Tak wygląda lista zawodowych dokonań Arnolda Schwarzeneggera. Do tego zestawienia gwiazdor śmiało może już dodać słowo influencer, bo jego posty są hitem sieci.

 • Arnold Schwarzenegger: Niezniszczalny

  ...roku Schwarzenegger spłodził dziecko z inną kobietą. Kolejne filmy Arnolda Schwarzeneggera to m.in. "Predator" (1987), "Gliniarz w przedszkolu" (1990), "Pamięć absolutna" (1990), "Prawdziwe kłamstwa" (1994), "Batman i Robin" (1997). Ale wkrótce o Schwarzeneggera upomniała się polityka. Był tak popularny, że bez trudu uzyskał w 2003 roku stanowisko gubernatora stanu Kalifornia. Zdaniem...

 • Arnold Schwarzenegger pomaga ofiarom koronawirusa razem ze swoimi zwierzakami

  Amerykański koń miniaturowy Whiskey oraz osiołek Lulu to aktualnie dwie największe gwiazdy konta instagramowego prowadzonego w mediach społecznościowych przez Arnolda Schwarzeneggera. Towarzyszą aktorowi podczas przejażdżek rowerowych, posiłków, a nawet grają z nim w szachy. Teraz cała trójka postanowiła pomóc osobom dotkniętym pandemią koronawirusa.

 • Była żona Arnolda Schwarzeneggera zawstydziła ich córkę

  Maria Shriver, wieloletnia partnerka Arnolda Schwarzeneggera, udostępniła na Instagramie popularny ostatnio mem. Są na nim Leonardo DiCaprio i Brad Pitt siedzący w kabriolecie, a nad nimi widnieje dopisek: "Przyjechali po mnie, ale byłam silna i powiedziałam, że zostaję w domu". Pod postem Shriver napisała, że gdyby ci dwaj faktycznie po nią przyjechali, to wyszłaby, a nawet wybiegłaby z domu.

 • Chris Pratt poślubił córkę Arnolda Schwarzeneggera

  ...​W sobotę, 8 czerwca, Chris Pratt i Katherine Schwarzenegger powiedzieli sobie sakramentalne "tak"! Córka Arnolda Schwarzeneggera wyglądała zjawiskowo!

 • Arnold Schwarzenegger nagrał piosenkę motywacyjną

  Dla Arnolda Schwarzeneggera nie ma rzeczy niemożliwych, co gwiazdor udowadniał już wielokrotnie. Aktualnie, wraz z Andreasem Gabalierem, nagrał on piosenkę motywacyjną, której możecie posłuchać poniżej.

 • Arnold Schwarzenegger: Zawsze wraca

  ...tytuł Mr. Universe. Mimo to jego pierwsze próby aktorskie nie należały do najbardziej udanych. W 1969 roku wystąpił w tytułowej roli w komedii "Herkules w Nowym Jorku". Z powodu braków Arnolda(...) wyłącznie na aktorstwie. Przełomem w życiu Schwarzeneggera okazała się tytułowa rola w "Conanie Barbarzyńcy" (1982). Film opowiadał o młodym niewolniku szukającym zemsty na przywódcy wężowego kultu...

 • Arnold Schwarzenegger przyjedzie do Polski

  Bicie rekordu Guinnessa w siłowaniu na rękę oraz wizyta gwiazdora filmów akcji i byłego gubernatora Kalifornii Arnolda Schwarzeneggera będą jednymi z atrakcji festiwalu sportowego Fit Life Expo, który 6-7 października odbędzie się w Katowicach.

 • Arnold Schwarzenegger przerwał izolację

  Gwiazdor kina akcji przez ostatnie tygodnie namawiał w mediach społecznościowych do zostawania w domu i prezentował zabawne filmiki o tym, jak sam spędza okres kwarantanny ze swoimi zwierzakami, kucem Whisky i osiołkiem Lulu. W końcu jednak nie wytrzymał i wkroczył do akcji. Zaznaczył przy tym, że dla niego prawdziwymi bohaterami są teraz medycy.

 • Arnold Schwarzenegger jako płatny zabójca

  ..." wystąpią również m.in. Paul Brittain, Cobie Smulders, Randall Park i Ryan Gaul. Prace na planie rozpoczną się w czerwcu tego roku. Ostatnio Arnolda Schwarzeneggera oglądaliśmy na kinowym ekranie...

Zdjęcia na temat: arnolda schwarzeneggera
Dyskusje na temat: arnolda schwarzeneggera
 • Re: Syn Arnolda Schwarzeneggera wystąpi w "Scream Queens"

  OMG... Patrick jest po prostu gorący. Od obojga rodziców wziął co najlepsze. Nie mogę się doczekać by zobaczyć, czy ma talent aktorski

 • Re: "Macgyver": Nieuzbrojony majsterkowicz

  Ostatnio oglądnęłam nowego Macgyvera (serial 2016-2019). Inny reżyser, inny aktor, inne realia. Nie dorównuje jakością oryginału z Andersonem. Można wiec żałować że nie było wówczas więcej odcinków. Macgyver bez Richarda Andersona to jak Terminator bez Arnolda Schwarzeneggera czy też Rambo bez Sylvestra Stalone. A notabene Anderson trzyma się nieźle jak na swój wiek.