• Informacje na temat:

  arterton

Artykuły na temat: arterton
 • Gemma Arterton: Nadzwyczajna dziewczyna

  Ma talent, ambicję i wdzięk. Nie boi się wyzwań. Do roli jest w stanie wyrzeźbić sylwetkę, choć, jak sama podkreśla, nie lubi siłowni i ćwiczeń. Potrafi też w kilka miesięcy perfekcyjnie nauczyć się języka obcego. Głośno mówi o prawach kobiet i o problemach w Hollywood. Gemma Arterton, którą obecnie możemy podziwiać w komedii "Zwyczajna dziewczyna", jest zdecydowanie w najlepszym momencie swojej...

 • Gemma Arterton u Frearsa

  Brytyjski reżyser Stephen Frears zekranizuje komiks "Tamara Drewe" autorstwa Posy Simmonds. W tytułowej roli zobaczymy Gemmę Arterton.

 • Gemma Arterton nową Alexis?

  Joan Collins, gwiazda serialowej "Dynastii", wyznała, że jej kandydatką do roli Alexis w kinowej wersji telewizyjnego przeboju jest wschodząca gwiazda brytyjskiego kina - Gemma Arterton.

 • Arterton jak Keira Knightley

  W superprodukcji "Książę Persji: Piaski Czasu", która na nasze ekrany trafi 21 maja, grającemu główną rolę Jake'owi Gyllenhaalowi partneruje Gemma Arterton, która wciela się w rolę księżniczki Taminy. Aktorka to nowa twarz Hollywoodu.

 • Kim jest Gemma Arterton?

  Gemma Arterton w lipcu pojawi się na ekranach polskich kin w najnowszej produkcji Neila Jordana "Byzantium" jako Clara Webb - zimna i seksowna wampirzyca. Z tej okazji przypomnijmy sobie jej niektóre kreacje filmowe. Może niektóre już znacie...

 • Arterton u Michaela Manna

  ...mówić" - ujawniła Arterton, która przez magazyn "Total Film" została wybrana "najgorętszą aktorką 2010 roku". Gwiazda ujawniła jednak, że na pewno wystąpi w biograficznym filmie o Robercie Capie. "Oznacza to, że będę pracować z waszym 'najgorętszym aktorem' Andrew Garfieldem" - Arterton powiedziała magazynowi "Film Total". Film, który powstanie dla wytwórni Columbia Pictures, będzie oparty na...

 • Gemma Arterton u progu sławy

  Gema Arterton ("Tamara i mężczyźni") znalazła się w gronie młodych brytyjskich aktorów nominowanych do nagrody Bafta Rising Star.

 • "Zwyczajna dziewczyna": Gemma Arterton w nowym filmie Lone Scherfig

  Producenci hitów "Boska Florence" oraz "Carol" przedstawiają błyskotliwą, zabawną i wzruszającą komedię "Zwyczajna dziewczyna". W obsadzie przepiękna Gemma Arterton, ulubieniec damskiej części widowni Sam Claflin, oraz rewelacyjny i jak zwykle czarujący Bill Nighy, czyli niezapomniany Billy Mack z kultowej komedii romantycznej "To właśnie miłość".

 • Gemma Arterton: Kiedyś była dziewczyną Bonda. Co teraz?

  Jeszcze kilka lat temu Gemma Arterton była jedną z chętniej obsadzanych aktorek w Hollywood. W ostatnim czasie jest prawie nieobecna na ekranach kin. W swej karierze była dziewczyną Bonda, walczyła z mitologicznymi potworami i czarownicami. We wtorek, 2 lutego, aktorka obchodzi 30. urodziny. Co robi teraz?

 • Poznaliśmy dziewczynę Bonda!

  Brytyjski magazyn "Empire" potwierdził wcześniejsze plotki . Partnerką Daniela Craiga w "Bondzie 22" będzie Gemma Arterton ("St Trinian's").

Wideo na temat: arterton