• Informacje na temat:

  artur barcis z synem

Artykuły na temat: artur barcis z synem
 • Artur Barciś: Być aktorem

  Nie zabiega o rozgłos i unika przesadnego zamieszania wokół własnej osoby. Kiedy jednak parę lat temu pojawił się w "Tańcu z gwiazdami", z miejsca podbił serca telewizyjnej widowni. Artur Barciś, popularny aktor filmowy, telewizyjny i teatralny, obchodzi w piątek, 12 sierpnia, 60. urodziny.

 • Artur Barciś: Syn, dom i drzewo

  Jest wspaniałym rozmówcą. Nie unika trudnych pytań. Nie lawiruje. Jest szczery, zabawny, a do tego czuje się spełniony. Oto cały Artur Barciś.

 • Artur Barciś bez retuszu

  ..."Rozmowy bez retuszu" - obszerny wywiad, który z Arturem Barcisiem przeprowadziła pisarka, scenarzystka i aktorka Marzanna Graff, już w piątek trafi na półki księgarń. - To jest rozmowa z małym chłopcem - powiedział aktor.

 • Artur Barciś: Skromny zawód aktora

  Nie zabiega o rozgłos i unika przesadnego zamieszania wokół własnej osoby. Kiedy jednak pojawił się w ubiegłorocznej edycji "Tańca z gwiazdami", z miejsca podbił serca telewizyjnej widowni. Artur Barciś, popularny aktor filmowy, telewizyjny i teatralny, skończył właśnie 55 lat.

 • Artur Barciś: Ale z ciebie szuja!

  Artura Barcisia w "Ranczu" w ogóle nie powinno być. Po tym, jak zakończono realizację "Miodowych lat", producenci postanowili rozdzielić parę Żak-Barciś. Pierwszy dostał podwójną rolę w "Ranczu(...) dopiero 3 lata później, w 2009 r.), że w końcu Barcisiowi zaproponowano rolę Czerepacha. U boku Żaka, oczywiście. Bał się, że po roli Norka w "Miodowych latach" zostanie zaszufladkowany jako aktor...

 • Artur Barciś: Gra, sprząta, gotuje

  Żona ma z niego wiele pożytku, bo nie uchyla się od domowych obowiązków. Artur Barciś (55 l.) potrafi jednak o wiele więcej, bo jest człowiekiem wielu talentów. Podkłada swój głos w filmach(...) kampanii "Cała Polska czyta dzieciom", ale synowi to pan już chyba czytać nie musi? Artur Barciś: - No jemu rzeczywiście nie trzeba, ma 22 lata. Zaszczepiłem mu w dzieciństwie potrzebę czytania...

 • Artur Barciś: Oświadczył się podczas pierwszej rozmowy!

  Ciepły, serdeczny, odpowiedzialny i bez reszty oddany tym, których kocha. Artur Barciś (58 l.) to człowiek wręcz stworzony do tego, by być głową rodziny. I chociaż żona Beata (52 l.) zapewnia, że(...) projektowaniu ogrodów - mówi aktor. W ich domu jest podział ról: o ogród dba przede wszystkim jego żona. Pan Artur za to realizuje się w kuchni. - Bardzo lubię jeść, ale najbardziej smakuje mi to, co...

 • Dorota Chotecka i Artur Barciś: Ich miodowe lata

  ...jest głową domu. Męża trzyma krótko, krzyczy na niego "Tadzik!", a nawet go bije! Dziś trudno sobie wyobrazić w roli Danuty i Tadeusza Norków innych aktorów niż Dorotę Chotecką i Artura Barcisia, choć(...) zagrał Adasia Miauczyńskiego w dzieciństwie). Po latach komediowy talent Doroty Choteckiej i Artura Barcisia znów został doceniony. Para spotkała się ponownie w serialu "Ranczo", gdzie ona gra...

 • Beata i Artur Barcisiowie: Uwielbiają swoje wady

  ...– Zakochałem się w sekundę! – twierdzi Artur Barciś. Chwilę później zapytał panią Beatę, czy zostanie jego żoną. Odpowiedź nie była jednak taka, na jaką czekał.

 • Pasje Artura Barcisia

  Artur Barciś jest miłośnikiem spektakli muzycznych. Artysta uwielbia musicale i często wybiera się za ocean, żeby zajrzeć na Broadway. Ostatnio oglądał "Chicago" i "In The Heights". "Sam także występowałem w musicalach" - mówi aktor.