• Informacje na temat:

  artur rogowski

Artykuły na temat: artur rogowski
 • Robert Moskwa o losach Artura z "M jak miłość"

  Jego bohater Artur Rogowski wrócił z Norwegii, a on na plan serialu. Zapowiada się interesująco, bo w jego małżeństwie pojawiła się ta trzecia. - To koniec idylli w związku Artura i Marysi - mówi Robert Moskwa.

 • Moskwa bez telewizora

  Robert Moskwa, czyli doktor Artur Rogowski z serial u "M jak Miłość" wyznał niedawno, że nie ma w domu telewizora.

 • Robert Moskwa: Nuda? Nie w "M jak miłość"

  Robert Moskwa absolutnie nie ma za złe scenarzystom, że w ostatnim sezonie wątek Artura Rogowskiego, który ponownie walczy o względy swojej byłej żony Marysi, został nieco zmarginalizowany. Jego zdaniem widzowie muszą czasem trochę odpocząć od danego bohatera. Mniej dni zdjęciowych to również spory komfort dla aktora, który w tym czasie może się poświęcić innym projektom.

 • Zdrada w "M jak miłość"?

  Robert Moskwa (44 l.), znany z roli doktora Artura Rogowskiego w "M jak miłość" , będzie musiał zmierzyć się w serialu z kobiecą zazdrością. Wszystko za sprawą doktor Agaty...

 • Moskwa: Sprzedałem duszę diabłu

  Sympatię milionów widzów Robert Moskwa zyskał jako odpowiedzialny i opiekuńczy doktor Artur Rogowski. Pracę na planie "M jak miłość" godzi z uprawianiem ukochanego karate. Imponuje sprawnością fizyczną i optymizmem.

 • Biega i skacze w różowej koszuli

  Robert Moskwa, czyli spokojny doktor Artur Rogowski z serial u "M jak Miłość", biega i skacze po scenie w rytmie dyskotekowych przebojów. Mało tego, śpiewa. I jest ubrany w różową koszulę. Widzowie programu "Jak Oni śpiewają" przeżyli ostatnio szok.

 • "Prosto w serce": Wypadek na torze

  Artur Sagowski (Filip Bobek) przyjmie wyzwanie Bernarda Rogowskiego (Dobromir Dymecki) - weźmie udział w wyścigu i pobije rekord toru!

 • Robert Moskwa policjantem?

  Robert Moskwa znudził się już odtwarzaniem roli doktora Artura Rogowskiego z serial u "M jak Miłość". Chciałby teraz zagrać postać bardziej dynamiczną i skomplikowaną wewnętrznie.

 • Małgorzata Pieńkowska znowu w "M jak miłość"

  Paweł (Rafał Mroczek) i Piotrek (Marcin Mroczek) byli już mocno zaniepokojeni brakiem wieści od mamy, która wraz z mężem Arturem (Robert Moskwa) i dzieckiem wyjechała do Norwegii za pracą. Tam(...) pojawiły się u niej objawy depresji. Brak chęci do życia, unikanie kontaktów z bliskimi, mroczne myśli... Czy wyzdrowieje? Początkowo Artur ukrywał stan psychiczny żony, ale w końcu powiedział...

 • "M jak miłość": Chciała się zabić?

  Teresa zrobi wszystko, by Artur jej nie porzucił. Podejmie nawet próbę samobójczą. Czy tym desperackim krokiem zatrzyma przy sobie ukochanego?

Zdjęcia na temat: artur rogowski
 • Artur Rogowski
Wideo na temat: artur rogowski
 • "M jak miłość": Artur przystępuje do ataku!

  Rogowski nie zamierza patrzeć z założonymi rękami, jak Bilski krok po kroku zdobywa serce Marysi i zajmuje jego miejsce w rodzinie. Tym bardziej, że Robert nadal będzie utrudniał Marii kontakty z byłym mężem. A to nie koniec jego intryg!

 • „M jak miłość”: Artur i Maria wrócą do siebie?

  W 1159. odcinku „M jak miłość”: Maria zaproponuje Arturowi, by znów razem zamieszkali… do czasu, gdy Rogowski odzyska zdrowie. Były mąż jej pomysł jednak odrzuci. I wyzna cicho: - Nie zniosę litości, Marysiu... Zamieszkam z tobą tylko wtedy, jeśli mi wybaczysz… I jeśli pozwolisz mi do siebie wrócić. Co Rogowska odpowie?

 • "M jak miłość": Rogowski bierze Marysię na litość?

  Maria po kolejnej wizycie w szpitalu jest bliska załamania. I w końcu żali się Robertowi: - Nie mam już siły do Artura, zachowuje się, jak dziecko… A najgorsze jest to, że w ogóle nie wierzy w sens rehabilitacji! I to kto? Lekarz! Bilski próbuje ją pocieszyć: - Niepotrzebnie się tym tak denerwujesz… Cały czas ci powtarzam: nie jesteś za niego odpowiedzialna! Jednak w oczach Rogowskiej widać

Dyskusje na temat: artur rogowski