• Informacje na temat:

  artur szyc

Artykuły na temat: artur szyc
 • Borys Szyc u braci Skolimowskich

  Trwają zdjęcia do filmu "Ixjana. Z piekła rodem" - pełnometrażowego debiutu Józefa i Michała Skolimowskich - synów twórcy "Essental killing". W głównych rolach zobaczymy Borysa Szyca i Sambora Czarnotę.

 • Borys Szyc nagrodzony

  Aktorzy Karolina Gruszka, Borys Szyc i Marcin Hycnar, reżyser Grzegorz Wiśniewski oraz scenograf Jerzy Juk-Kowarski to laureaci corocznych nagród miesięcznika "Teatr" za sezon 2009/2010.

 • Artur Żmijewski laureatem Diamentowego Klapsa

  Artur Żmijewski został w sobotę laureatem Diamentowego Klapsa Filmowego, nagrody przyznawanej w ramach festiwalu Orange Kino Letnie. To wyróżnienie trafia do aktorów, którzy dzięki swojej pracy oraz zaangażowaniu w role wywierają pozytywny wpływ na kino i niosą widzom dobre emocje.

 • Szyc: Będzie trochę spokojniej

  Borys Szyc zagrał jedną z głównych ról w najnowszym filmie Michała i Józefa Skolimowskich "Ixjana".

 • Karolak, Szyc, Opania w Opolu!

  ...amfiteatru już na początku mojej pracy w telewizji. Razem z Arturem Orzechem byliśmy gospodarzami koncertu piosenek Marka Grechuty Świat w obłokach . Bardzo miło wspominam tę współpracę, podobnie zresztą(...) zaprezentują się znani aktorzy m.in. Tomasz Karolak, Borys Szyc, Piotr Adamczyk, Zbigniew Zamachowski, Bartosz Opania czy Paweł Królikowski. "Takiego koncertu nie było i już nigdy nie będzie, bo zebranie...

 • "Ixjana": Ene, due, rike, fake...

  Dramat metafizyczny "Ixjana" w reżyserii braci Michała i Józefa Skolimowskich to opowieść o pisarzu Marku (Sambor Czarnota), którego wieloletnia przyjaźń z Arturem (Borys Szyc) zostaje gwałtownie przerwana przez pojawienie się w ich życiu pewnej tajemniczej kobiety.

 • Magdalena Cielecka , Joanna Brodzik, Danuta Stenka , Borys Szyc i Paweł Małaszyński znaleźli się wśród nominowanych do Telekamer - nagród dla największych telewizyjnych gwiazd mijającego roku. Nagrody przyznawane przez czytelników w plebiscycie organizowanym przez "Tele Tydzień" zostaną wręczone już po raz dziesiąty.

 • Kobiecy "Demakijaż"

  W Studio "Młodzi i Film" im. Andrzeja Munka, działającym przy Stowarzyszeniu Filmowców Polskich, trwają prace końcowe nad "Demakijażem" - pełnometrażową produkcją fabularną, składającą się z trzech półgodzinnych filmów. W obrazach przewija się plejada polskich gwiazd, m.in. Magdalena Cielecka, Borys Szyc, Joanna Szczepkowska, Marian Dziędziel i Jadwiga Jankowska-Cieślak.

 • Nagrodzeni za najlepsze role

  Miesięcznik "Teatr" przyznał nagrody za sezon teatralny 2009/2010. Otrzymali je m.in. Borys Szyc i Karolina Gruszka.

 • Najseksowniejsi Polacy wybrani

  Nie Maciej Zakościelny, ani nie Paweł Małaszyński... To Artur Żmijewski okazał się najseksowniejszym Polakiem. Wśród pań najwięcej głosów zdobyła za to... Kasia Cichopek.

Dyskusje na temat: artur szyc