• Informacje na temat:

  artur z m jak milosc

Artykuły na temat: artur z m jak milosc
 • Artur Barciś w "M jak miłość"

  Kolejny sezon "M jak miłość" przyniesie kilka aktorskich niespodzianek. Poza powrotem do serialu Anny Muchy, do obsady dołączy także Artur Barciś!

 • Robert Moskwa o losach Artura z "M jak miłość"

  Jego bohater Artur Rogowski wrócił z Norwegii, a on na plan serialu. Zapowiada się interesująco, bo w jego małżeństwie pojawiła się ta trzecia. - To koniec idylli w związku Artura i Marysi - mówi Robert Moskwa.

 • Gwiazda "M jak miłość" ofiarą stalkera

  O tym, że sława ma swoje dobre i złe strony, wiadomo nie od dziś. Niedawno dotkliwie przekonał się o tym jeden z aktorów "M jak miłość", który w jednym z wywiadów przyznał, że padł ofiarą stalkera.

 • Beata i Artur Barcisiowie: Uwielbiają swoje wady

  ...– Zakochałem się w sekundę! – twierdzi Artur Barciś. Chwilę później zapytał panią Beatę, czy zostanie jego żoną. Odpowiedź nie była jednak taka, na jaką czekał.

 • "Mam talent": Artur Cichuta i Jan Szynal w finale

  Jan Szynal i Artur Cichuta awansowali do finału 12. edycji "Mam talent". Kto zachwycił jurorów w jubileuszowym 150. odcinku show TVN?

 • Artur Barciś: Być aktorem

  Nie zabiega o rozgłos i unika przesadnego zamieszania wokół własnej osoby. Kiedy jednak parę lat temu pojawił się w "Tańcu z gwiazdami", z miejsca podbił serca telewizyjnej widowni. Artur Barciś, popularny aktor filmowy, telewizyjny i teatralny, obchodzi w piątek, 12 sierpnia, 60. urodziny.

 • Tragiczna śmierć w "M jak miłość"

  Trudne chwile czekają bohaterów jednego z najpopularniejszych polskich seriali, czyli "M jak miłość"; niebawem w wyniku tragicznego zbiegu okoliczności z życiem pożegna się młody policjant - Wroński. Co dokładnie się wydarzy?! Co stało się z Wrońskim?

 • Artur Żmijewski: Same profity

  Artur Żmijewski, który zdobył miłość widzów rolą doktora Burskiego, jako ksiadz Mateusz ją zwielokrotnił. Stan swojego konta również.

 • Artur Żmijewski: Szkolna miłość przetrwała do dziś

  Artur Żmijewski Jakubem Burskim w "Na dobre i na złe" był 13 lat (do 2012 r.). Serial o sympatycznym księdzu przyniósł odtwórcy głównej roli ponoć aż 4,5 miliona złotych! EP Nie przegap swoich(...)Pozując do zdjęć na gali Doskonałość Roku miesięcznika "Twój Styl" Artur Żmijewski i Paulina Petrykat-Żmijewska trzymali się za ręce. To piękny gest - w tym roku obchodzą 22. rocznicę małżeństwa, ale...

 • "M jak miłość": Dramatyczne wydarzenia w finale sezonu!

  W finale sezonu "M jak miłość" Artur (Tomasz Ciachorowski) zorientuje się, że Iza (Adriana Kalska) planuje ucieczkę od niego, więc uprzedzi jej ruch i wywiezie ją razem z Mają (Anna Wierzchoń) z Warszawy.

Zdjęcia na temat: artur z m jak milosc
Wideo na temat: artur z m jak milosc
 • "M jak miłość": Artur vs Marcin

  Czy Artur wygra walkę o Izę i Maję? Tomasz Ciachorowski zdradził nam szczegóły wątku jego bohatera w "M jak miłość"! Już wkrótce Artur poprosi Izę (Adriana Kalska) o rękę: - Czułbym się pewniej, gdybyśmy sformalizowali nasz związek. Nie zaraz, za jakiś czas - wyszepcze. - Czy to były oświadczyny? - zapyta Iza. - A gdyby były, co byś odpowiedziała? - usłyszy. Dziewczyna... przyjmie

 • „M jak miłość”: Wybór Izy – Marcin czy Artur?

  Marcin i Iza zbliżyli się do siebie w czasie wyjazdu w góry. Jednak po powrocie oboje traktują pocałunek w namiocie jako błąd. Związek Izy i Artura przechodzi kryzys – chłopak mieszka w Londynie i tam robi karierę. Artur niespodziewanie wraca do kraju, by „zaznaczyć swoje terytorium”. Iza miota się pomiędzy dwoma mężczyznami.

 • "M jak miłość": Artur przystępuje do ataku!

  Rogowski nie zamierza patrzeć z założonymi rękami, jak Bilski krok po kroku zdobywa serce Marysi i zajmuje jego miejsce w rodzinie. Tym bardziej, że Robert nadal będzie utrudniał Marii kontakty z byłym mężem. A to nie koniec jego intryg!

Dyskusje na temat: artur z m jak milosc