• Informacje na temat:

  artur żmijewski dom

Artykuły na temat: artur żmijewski dom
 • Artur Żmijewski jako miś Paddington

  Artur Żmijewski przemówi głosem misia Paddingtona w polskiej wersji językowej ekranizacji powieści Michaela Bonda. W oryginale usłyszymy Colina Firtha.

 • "Lekcja polskiego": Żmijewski jako Kościuszko

  W poniedziałek o 20:25 TVP1 pokaże premierę spektaklu Teatru Telewizji pt. "Lekcja polskiego". Sztukę Anny Bojarskiej o uczuciach, które połączyły gen. Tadeusza Kościuszkę z młodą uczennicą Emilią Zeltner wyreżyserował Mariusz Malec. W główną rolę wciela się Artur Żmijewski.

 • Artur Żmijewski: Dobro wraca

  Spotykamy się na planie "Ojca Mateusza" w Józefowie. Las wokół mnie urzekł. Pan lubi tu przyjeżdżać? Artur Żmijewski : - Sceneria faktycznie jest piękna, a jak wszystko się zazieleni, będzie jeszcze lepiej. Małą trudnością jest natomiast to, że czeka nas praca do 23:00, jeśli nie dłużej. Ale las, sosny i okolica rekompensują nam ten trud. Dobrze jest czasem pobyć z dala od miejskiego zgiełku...

 • Kinga Preis i Artur Żmijewski: Co dalej z "Ojcem Mateuszem"?

  Najsłynniejszy ksiądz detektyw i jego energiczna gospodyni, czyli Artur Żmijewski i Kinga Preis, opowiadają, jak spędzają Wielkanoc. Poza tym dzielą się swoimi przemyśleniami na temat popularności "Ojca Mateusza" i zdradzają, czy będzie więcej sezonów.

 • Artur Żmijewski: Szkolna miłość przetrwała do dziś

  Pozując do zdjęć na gali Doskonałość Roku miesięcznika "Twój Styl" Artur Żmijewski i Paulina Petrykat-Żmijewska trzymali się za ręce. To piękny gest - w tym roku obchodzą 22. rocznicę małżeństwa, ale(...) razy w roku. Był marzec 1983 roku. Uczeń II humanistycznej klasy LO im. Marii Konopnickiej w podwarszawskim Legionowie Artur Żmijewski recytuje wiersz w sali gimnastycznej. Nagranie zachowało się...

 • Artur Żmijewski: Król seriali

  Artur Żmijewski, gwiazdor seriali "Na dobre i na złe" oraz "Ojciec Mateusz", znany również z występów w takich filmach, jak "Psy II: Ostatnia krew", "Gniew", "Katyń i "Mój rower", kończy w niedzielę, 10 kwietnia, 50 lat.

 • Artur Żmijewski: Zacząłem kląć jak szewc

  ...zdarza się to często, nie musi więc niepotrzebnie kalać swego wizerunku idealnego mężczyzny i prawdziwego dżentelmena. A ten sprawia, że od lat Artur Żmijewski zajmuje szczyty najróżniejszych rankingów(...) jestem kimś innym. Śmieci też wynoszę jako Artur Żmijewski - zapewnia. Choć kojarzony jest przede wszystkim z pozytywnymi bohaterami, przyznaje, że bardzo lubi od czasu do czasu zagrać kogoś mniej...

 • Artur Żmijewski: Ojciec z "Kamieni na szaniec"

  ...- Zazdroszczę, że nasi bohaterowie mogą być w takim momencie swojego życia. To jest dla nich wielka szansa, wielka przygoda - mówi Artur Żmijewski, który w filmie "Kamienie na szaniec" zagrał ojca jednego z głównych bohaterów tej opowieści, czyli "Rudego".

 • Żmijewski na "Madagaskarze"

  W studiu Start International Poland realizowane są nagrania polskiej wersji językowej filmu "Madagaskar" . Polskie dialogi do zostały napisane przez Bartka Wierzbiętę . Reżyserem polskiej wersji językowej jest Joanna Wizmur. Głosów głównym bohaterom opowieści w polskiej wersji udzielą między innymi Artur Żmijewski i Małgorzata Kożuchowska.

 • Żmijewski reżyseruje "Ojca Mateusza"

  Jesienią zobaczymy odcinki wyreżyserowane przez Filipa Zylbera, Wojciecha Nowaka i... samego Artura Żmijewskiego. W nadchodzącym sezonie czeka nas jak zwykle sporo mrożących krew w żyłach historii - wystarczy wspomnieć eksplozje na ulicach Sandomierza, napad na agencję bankową, kradzież obrazu Kossaka, czy kolejny napad na plebanię. Odwiedzimy także rodzinę zastępczą, która opiekuje się...

Zdjęcia na temat: artur żmijewski dom
Dyskusje na temat: artur żmijewski dom