• Informacje na temat:

  artur żmijewski małgorzata

Artykuły na temat: artur żmijewski małgorzata
 • "Psy 3. W imię zasad": Artur Żmijewski ponownie jako Wolf

  ..."My, psy, musimy się trzymać razem". Ale czy na pewno? W filmie "Psy 3. W imię zasad" Artur Żmijewski powraca do roli Wolfa!

 • Małgorzata Foremniak i Artur Żmijewski: Para dla 5 milionów Polaków

  Małgorzaty Foremniak i Artura Żmijewskiego od ponad dwóch lat nie oglądamy już w serialu "Na dobre i na złe".

 • Artur Żmijewski: Zabawne wyzwania

  Wiadomo, że Artur Żmijewski jest nie tylko aktorem, ale również reżyserem - zawdzięczamy mu wiele odcinków "Ojca Mateusza". Ale ostatnio zadebiutował za kamerą Teatru Telewizji.

 • Żmijewski na "Madagaskarze"

  W studiu Start International Poland realizowane są nagrania polskiej wersji językowej filmu "Madagaskar" . Polskie dialogi do zostały napisane przez Bartka Wierzbiętę . Reżyserem polskiej wersji językowej jest Joanna Wizmur. Głosów głównym bohaterom opowieści w polskiej wersji udzielą między innymi Artur Żmijewski i Małgorzata Kożuchowska.

 • ​Małgorzata Foremniak: Doktor Zosia? Jest w kosmosie

  ...​Małgorzata Foremniak nie planuje powrotu na plan serialu "Na dobre i na złe". Twierdzi, że obrała obecnie zupełnie inną drogę zawodową. Nie wyklucza jednak, że w przyszłości zmieni zdanie i ponownie wcieli się w rolę dr Zosi Burskiej ze szpitala w Leśnej Górze.

 • Małgorzata Kożuchowska z nagrodą na festiwalu "Dwa Teatry - Sopot 2016"

  Jurorzy oceniający spektakle telewizyjne główną nagrodę przyznali zmarłemu reżyserowi Marcinowi Wronie oraz aktorom grającym w spektaklu "Ich czworo": Małgorzacie Kożuchowskiej, Arturowi Żmijewskiemu, Mai Ostaszewskiej, Agacie Buzek i Mariuszowi Ostrowskiemu. Za scenografię wyróżniono Annę Wunderlich i Agatę Przybył, a oddzielną nagrodę za montaż tego spektaklu otrzymała Beata Barciś...

 • Spektakl "Ich czworo" w reżyserii Marcina Wrony w TVP1

  Małgorzata Kożuchowska i Artur Żmijewski zagrają małżeństwo. Aktorzy wcielą się w parę w sztuce Gabrieli Zapolskiej "Ich czworo" reżyserowanej przez Marcina Wronę. "Trochę komedii, trochę strachu, trochę dramatu" - wylicza Żmijewski. Premiera - 28 grudnia w TVP1.

 • Kolejne gwiazdy w "Psach 3"

  Po 25 latach ponownie krzyżują się drogi Franza Maurera (Bogusław Linda), Waldka Morawca (Cezary Pazura) i Radosława Wolfa (Artur Żmijewski). To nie wszyscy bohaterowie, którzy powrócą w obsadzie filmu "Psy 3. W imię zasad" - Edward Linde-Lubaszenko raz jeszcze wcieli się w postać kapitana Tadeusza Stopczyka! Czy dawny naczelnik pomoże przyjaciołom ten ostatni raz?

 • Dramat w "Na dobre i na złe"

  W serial owym szpitalu w Leśnej Górze ("Na dobre i na złe") pojawią się nowi pacjenci. To uchodźcy z Czeczenii, którym życie uratuje Zosia (Małgorzata Foremniak) i Jakub (Artur Żmijewski) Burscy.

 • Najseksowniejsi Polacy wybrani

  Nie Maciej Zakościelny, ani nie Paweł Małaszyński... To Artur Żmijewski okazał się najseksowniejszym Polakiem. Wśród pań najwięcej głosów zdobyła za to... Kasia Cichopek.

Zdjęcia na temat: artur żmijewski małgorzata
Wideo na temat: artur żmijewski małgorzata
 • „W rytmie serca”: Niebezpieczna gra

  11 marca o godz. 20:00 w Polsacie zobaczymy kolejny odcinek serialu „W rytmie serca”. A w nim Edward (Artur Żmijewski) stanie w końcu naprzeciwko Olgi (Małgorzata Foremniak) - kobiety, z którą przed laty łączyło go gorące uczucie.

 • "W rytmie serca": Zwiastun 2. sezonu

  , Piotra Fronczewskiego i Małgorzatę Foremniak. Do obsady dołączy Artur Żmijewski i z pewnością zaskoczy widzów swoim mrocznym wcieleniem. Premierowe dwa odcinki 2. sezonu „W rytmie serca” pojawią się na

Dyskusje na temat: artur żmijewski małgorzata