• Informacje na temat:

  artur żmijewski w na dobre i na złe

Artykuły na temat: artur żmijewski w na dobre i na złe
 • Artur Żmijewski: Król seriali

  Artur Żmijewski, gwiazdor seriali "Na dobre i na złe" oraz "Ojciec Mateusz", znany również z występów w takich filmach, jak "Psy II: Ostatnia krew", "Gniew", "Katyń i "Mój rower", kończy w niedzielę, 10 kwietnia, 50 lat.

 • Artur Żmijewski: Uczynić świat lepszym

  ...- Towarzyszy mi napięcie. Taka podróż nie należy do najłatwiejszych, a warunki nie zawsze są komfortowe. Uważam jednak, że takie koszty warto ponieść, by uczynić ten świat choć trochę lepszym - Artur Żmijewski podsumowuje 10-letnią przygodę w roli Ambasadora Dobrej Woli UNICEF.

 • Artur Żmijewski: Same profity

  Artur Żmijewski, który zdobył miłość widzów rolą doktora Burskiego, jako ksiadz Mateusz ją zwielokrotnił. Stan swojego konta również.

 • Artur Żmijewski jako czarny charakter?

  Artur Żmijewski chciałby ponownie zagrać czarny charakter. Jego zdaniem wcielanie się w tego typu postacie to wyjątkowo ciekawe zadanie aktorskie. Twierdzi też, że jest w odpowiednim wieku, by grywać takie role. Obecnie Żmijewskiego można oglądać w 15. sezonie serialu "Ojciec Mateusz".

 • Artur Żmijewski reżyserem

  Artur Żmijewski ( "Ławeczka" , "Nigdy w życiu!" , "W pustyni i w puszczy" ) od września jest już nie tylko jednym z głównych bohaterów serial u "Na dobre i na złe". Filmowy doktor Burski wyreżyseruje kilka odcinków popularnej serii.

 • Idealnie dojrzały Artur Żmijewski

  Już od wielu lat konsekwentnie grywa głównie pozytywnych bohaterów. Budzi zaufanie jako tytułowy "Ojciec Mateusz", podoba się jako doktor Jakub Burski z "Na dobre i na złe", imponuje jako rotmistrz Adam w "Katyniu"...

 • Artur Żmijewski o Jasnej Górze

  Złożony z około 35 krótkich odcinków cykl dokumentalny, przedstawiający ponad 600-letnie dzieje Jasnej Góry, powstaje m.in. w częstochowskim sanktuarium. Głównym narratorem filmu jest popularny aktor Artur Żmijewski, który w środę i czwartek uczestniczył w zdjęciach na terenie klasztoru.

 • Żmijewski będzie... brutalny

  To będzie postać "mocna, krwista, a nawet brutalna" - tak bohatera, którego w filmie "Mój rower" zagra Artur Żmijewski, określił reżyser powstającego obrazu, Piotr Trzaskalski.

 • "Lekcja polskiego": Żmijewski jako Kościuszko

  W poniedziałek o 20:25 TVP1 pokaże premierę spektaklu Teatru Telewizji pt. "Lekcja polskiego". Sztukę Anny Bojarskiej o uczuciach, które połączyły gen. Tadeusza Kościuszkę z młodą uczennicą Emilią Zeltner wyreżyserował Mariusz Malec. W główną rolę wciela się Artur Żmijewski.

 • Artur Żmijewski: Zacząłem kląć jak szewc

  ...zdarza się to często, nie musi więc niepotrzebnie kalać swego wizerunku idealnego mężczyzny i prawdziwego dżentelmena. A ten sprawia, że od lat Artur Żmijewski zajmuje szczyty najróżniejszych rankingów(...) jestem kimś innym. Śmieci też wynoszę jako Artur Żmijewski - zapewnia. Choć kojarzony jest przede wszystkim z pozytywnymi bohaterami, przyznaje, że bardzo lubi od czasu do czasu zagrać kogoś mniej...

Zdjęcia na temat: artur żmijewski w na dobre i na złe
Dyskusje na temat: artur żmijewski w na dobre i na złe
 • Re: "Ojciec Mateusz": Artur Żmijewski żegna się z rolą w serialu?

  Do niczego innego się nie nadaje.Jeszcze błysnął w "Na dobre i na złe".Gwiazdor od 7 boleści.

 • Re: "Ojciec Mateusz": Artur Żmijewski nie odchodzi dzięki... podwyżce?!

  Wszędzie ojciec Mateusz. Jak kończy się na TVP1 to inny sezon zaczyna się na TVP Seriale. Kasy Stefczyka - ojciec Mateusz. Oglądałem film Demony wg Goi a tam w jednych z ról ojciec Mateusz. Na dobre i na złe - tam też ojciec Mateusz. Boje się wpuścić kolędę chociaż to dopiero za pół roku ale już się martwię.

 • Re: "W rytmie serca": Małgorzata Foremniak i Artur Żmijewski znowu razem!

  na dobre i na złe boze az sie łezka w oku kreci dzisiaj ten serial nie ma nic wspolnego z tym na poczatku

 • Na dobre i na złe

  Warszawa 20.12.2012 rok. . Bardzo się ucieszyłam kiedy zobaczyłam na tvp seriale początkowe odcinki mojego ulubionego serialu na dobre i na złe, ponieważ od początku tych odcinków nie oglądałam. Bardzo mnie cieszy to w na dobre i na złe że są niezmiernie mili i troskliwi lekarze, że w rzeczywistości takiego szpitala jaki jest w serialu to się nie znajdzie i takich wspaniałych lekarzy tacy jak

 • Re: "Na dobre i na złe": Mijają trzy lata, a Adam i Wiki wciąż nie są razem

  grać tak dobrze jak np. Artur Żmijewski, czy Michał Żebrowski ! Jak dla mnie, świetnie pasuje do tego serialu. W duecie z Panią Katarzyną Dąbrowską - są najlepsi

 • Re: Artur Żmijewski (dr Kuba Burski)

  Uwielbiam NA dobre i na złe, a szczególnie dr. Burskiego. On jest najlepszy, uwielbiam go !!!!!!!!!!!! Gratuluję Arturowi Żmijewskiemu znakomitego talentu aktorskiego, pięknego uśmiechu i ide3alnego wyglądu ;)) 1000000000000 % CIACHO !!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Re: Artur Żmijewski (ojciec Mateusz)

  Dobrze że odszedł z Na dobre i na złe w roli Ojca Mateusza jest 100razy lepszy niż jako Kuba Burski.

 • Re: Artur Żmijewski (dr Kuba Burski)

  Warszawa 21.12.2012 rok. Bardzo lubię serialowego pana doktora Jakuba Burskiego, ponieważ w serialu na dobre i na złe gra bardzo dobrego chirurga, który przywraca życie chorym pacjentom. Bardzo cieszę się że są początkowe odcinki na dobre i na złe i mogę od początku oglądać na dobre i na złe. Bardzo bym chciała, żeby Jakub Burski wrócił do obsady serialu na dobre i na złe bo bez niego nie jest

 • Re: To koniec! Żmijewski odchodzi!

  10, góra 15 minut, oglądałem "Na dobre i na złe"; "Ojca Mateusza", jeszcze krócej; Artur, wyjeżdżaj jak najdalej; w co oni cię wrobili;

 • Re: Artur Żmijewski (dr Kuba Burski)

  ja bardzo lubię oglądać "Na dobre i na złe" a najbardziej lubię twoją rodzinę czyli twoją żonę Zosie i twojego syna Tomka i twoje dwie córki Amelkę i Julkę która jest z tobą . A pan jeszcze wruci do leśnej góry pani Dr.Jakubie Burski .