• Informacje na temat:

  artyści

Artykuły na temat: artyści
 • Artyści i dziennikarze protestują w sprawie Trójki. "Symbol dewastacyjnej polityki"

  Po zdjęciu z anteny piosenki Kazika "Twój ból jest lepszy niż mój" polscy artyści i dziennikarze zaczęli protestować. Swoje oświadczenie wydali m.in. Dawid Podsiadło, Katarzyna Nosowska i Piotr Stelmach.

 • Filmy idealne? Znani artyści wzięli udział w zabawie

  Znani artyści wzięli udział w słynnej zabawie i podali tytuły filmów idealnych. Jej zasady są proste. W opublikowanym tweecie należy podać tytuły pięciu filmów, które najbliższe są ideałowi i w których nie chciałoby się niczego zmieniać. W zabawie wzięło udział kilkoro aktywnych na Twitterze artystów. Oto lista nazwisk uznanych reżyserów i pisarzy, którzy dołączyli do zabawy i wybrane przez...

 • Politycy, dziennikarze i artyści żegnają Krzysztofa Pendereckiego

  Po długiej i ciężkiej chorobie zmarł Krzysztof Penderecki. Wybitny kompozytor, dyrygent i pedagog muzyczny miał 86 lat. Artystę pożegnali przedstawiciele świata polityki, mediów i kultury.

 • Viki Gabor, Roxie Węgiel i inni młodzi artyści apelują #zostajewdomu

  Rzecznik Praw Dziecka Mikołaj Pawlak wraz z młodymi gwiazdami Universal Music Polska zorganizował akcję #zostajewdomu, której celem jest zachęcenie dzieci i młodzieży do pozostania w domu, pokazanie im, że ich idole robią to samo, ale że wymuszona przez zagrożenie epidemiczne kwarantanna nie oznacza nudy i bezczynności.

 • Artyści dla Mai Kapłon! Finalistka "The Voice of Poland" pilnie potrzebuje pomocy

  ...bardziej, że czas nie jest po jej stronie. Dla Mai jednak nie ma rzeczy niemożliwych, a z pomocą i wiarą w sukces przychodzą artyści, którzy zagrają i zaśpiewają na wspólnym koncercie. LINK DO ZBIÓRKI ZNAJDZIESZ TUTAJ! Na scenie warszawskiej Stodoły wystąpią artyści polskiej sceny muzycznej, w tym trenerzy, uczestnicy "The Voice of Poland" oraz "The Voice Kids"! Specjalnie dla Mai tego...

 • Odznaczeni artyści

  W dniu Święta Niepodległości, 11 listopada, prezydent Aleksander Kwaśniewski wręczył w Warszawie ordery i odznaczenia grupie przedstawicieli życia kulturalnego i społecznego kraju. Jedną z odznaczonych była wybitna aktorka filmowa i teatralna Anna Dymna ( "Duże zwierzę" , "Wiedźmin" ).

 • #Hot16Challenge2: artyści zebrali już ponad milion złotych na walkę z koronawirusem!

  Akcja #Hot16Challenge2 rozkręciła się na dobre. W zabawę wciągnęli się weterani rapu, młodzi przedstawiciele sceny oraz osoby w ogóle z nią niezwiązane. Wszystko w szczytnym celu.

 • Minister Gliński: W obliczu epidemii koronawirusa artyści i twórcy mogą ubiegać się o pomoc

  Artyści i twórcy znajdujący się w trudnej sytuacji życiowej mogą ubiegać się o pomoc Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Staramy się o zwiększenie środków budżetowych na ten cel - napisał w piątek, 13 marca, wicepremier, szef MKiDN Piotr Gliński w liście do twórców i ludzi kultury w Polsce.

 • "Artyści Przeciw Nienawiści": Znamy pierwsze gwiazdy

  Poznaliśmy pierwszych wykonawców specjalnego koncertu "Artyści Przeciw Nienawiści", który odbędzie się 27 lutego w Atlas Arenie w Łodzi.

 • Gdzie obejrzeć koncert Artyści Przeciw Nienawiści?

  ...27 lutego o godzinie 19 odbędzie się koncert o którym mówiło się od ponad miesiąca. Wydarzenie Artyści Przeciw Nienawiści będzie można oglądać za darmo w sieci.

Zdjęcia na temat: artyści
Wideo na temat: artyści
Dyskusje na temat: artyści