• Informacje na temat:

  ashley judd aktorka

Artykuły na temat: ashley judd aktorka
 • Ashley Judd senatorem?

  Ashley Judd znana jest ze społecznej działalności w rodzinnym stanie Kentucky. Teraz aktorka postanowiła spróbować swoich sił w wielkiej polityce. Ogłosiła, że będzie się ubiegać o nominację Partii Demokratycznej w przyszłorocznych wyborach do Senatu USA.

 • Ashley Judd pomaga imigrantom

  Ashley Judd ( "Amnezja" , "Frida" ) dołączyła do obsady filmu Wayne'a Kramera "Crossing Over". Aktorka wystąpi u boku Harrisona Forda, Ray'a Liotty i Seana Penna.

 • Kocia Ashley Judd

  Ashley Judd ( "Gdzie serce twoje" ) zgodziła się zagrać w realizowanej przez wytwórnię Warner Bros., opowieści o kobiecie-kocie. Producenci mają nadzieję, że "Catwoman" zdobędzie równie wielką popularność jak opowieści o Batmanie.

 • Ashley Judd o kobiecie-kocie

  W jednym z ostatnio udzielonych wywiadów Ashley Judd ( "Podwójne zagrożenie" , "Gdzie serce twoje" , "Serce nie sługa" ) ujawniła kilka szczegółów związanych z przygotowywaną przez wytwórnię Warner Bros. realizacją filmowej wersji komiksu "Catwoman".

 • Ashley Judd rozstaje się się z mężem

  Znana amerykańska aktorka 44-letnia Ashley Judd ogłosiła, że po 13 latach małżeństwa rozstaje się ze szkockim kierowcą wyścigowym Dario Franchittim, młodszym od niej o pięć lat. W oświadczeniu dla prasy podkreśliła, że rozchodzą się w przyjaźni.

 • Ashley Judd o świcie

  Ashley Judd ( "Amnezja" , "De-Lovely" ) zagra główną rolę w filmie "Come Early Morning", który będzie reżyserskim debiutem aktorki Joey Lauren Adams ("W pogoni za Amy", "Jay i Cichy Bob kontratakują" ) będącej także autorką scenariusza opowieści.

 • Samuel L Jackson obok Ashley Judd

  Jak informowaliśmy Ashley Judd prowadziła ostatnio negocjacje w sprawie występu w filmie zatytułowanym "Blackout". Teraz producenci ogłosili, iż rozmowy zakończyły się pomyślnie, a na planie dreszczowca do aktorki dołączy Samuel L Jackson.

 • Ashley Judd w kobiecym dreszczowcu

  Ashley Judd ( "Serce nie sługa" , "Gdzie serce twoje" ) prowadzi negocjacje w sprawie swego występu w filmie zatytułowanym "Blackout", który powstanie dla wytwórni Paramount Pictures i Intertainment AG. Nad produkcją "Blackout" będzie czuwać firma Kopelson Entertainment.

 • Gwiazdy cieszą się ze skazania Weinsteina

  Uznanie Harveya Weinsteina winnym dwóch przestępstw seksualnych odbiło się w Hollywood głośnym echem. "To dopiero wstęp" - przekonuje producent i reżyser, Judd Apatow. Zadowolenie z wyroku wyraziły również inne gwiazdy.

 • Gwiazda kina w nowym serialu

  Ashley Judd ma podpisać kontrakt ze stacją ABC w związku z planowanym udziałem w nowym serialu zatytułowanym "Missing" opartym na scenariuszu Grega Poiriera.

Wideo na temat: ashley judd aktorka
 • Harvey Weinstein oskarżony o molestowanie seksualne

  Znany producent i współzałożyciel Miramax Henry Weinstein oskarżony o molestowanie seksualne. W „New York Times” ukazał się artykuł ujawniający informacje na ten temat. Przez około 30 lat mężczyzna miał składać współpracującym z nim kobietom dwuznaczne propozycje. Wśród ofiar Weinsteina znalazły się również aktorki jak np. Ashley Judd. Producent wystosował oświadczenie dotyczące ostatnich