• Informacje na temat:

  ashley judd plotki

Artykuły na temat: ashley judd plotki
 • "Miasteczko Twin Peaks": Obsada marzeń

  ...kwietnia, gdy internet obiegła oficjalna, obejmująca 217 nazwisk obsada. I to jakich nazwisk - samych gwiazd Hollywood! Stawkę rozpoczynają Monica Bellucci, Naomi Watts i Ashley Judd. Zobaczymy też(...) Laurę Palmer, czyli Sheryl Lee, oraz jej przyjaciółkę Audrey Horne (Sherilyn Fenn), a wraz z nimi pozostałych 35 aktorów poprzedniej obsady, w tym m.in. Davida Duchovnego! Nieoficjalne plotki...

 • Ashley Judd rozstaje się się z mężem

  Znana amerykańska aktorka 44-letnia Ashley Judd ogłosiła, że po 13 latach małżeństwa rozstaje się ze szkockim kierowcą wyścigowym Dario Franchittim, młodszym od niej o pięć lat. W oświadczeniu dla prasy podkreśliła, że rozchodzą się w przyjaźni.

 • Weekend w kinie

  W ten weekend (9-11 lipca) w polskich kinach zadebiutują dwa filmy - dreszczowiec "Amnezja" Philipa Kaufmana, w gwiazdorskiej obsadzie - na planie spotkali się bowiem między innymi Ashley Judd, Samuel L. Jackson i Andy Garcia, oraz kryminalna opowieść "Przekręt doskonały" Jamesa Foley'a, w realizację której także zaangażowane były gwiazdy, między innymi Edward Burns, Rachel Weisz, Dustin

 • Ofensywa Batmanów i Supermanów

  Wytwórnia Warner Bros. ogłosiła ostatnio, iż film "Batman vs. Superman" nie jest jedynym projektem opowiadającym o przygodach komiksowych bohaterów, nad jakim studio obecnie pracuje. W przygotowaniu jest kilka filmów, które regularnie pojawiać mają się na ekranach światowych kina od roku 2003 aż do... 2010! Przedstawiciele studia wydali również oświadczenie na temat przewidywanej obsady filmu "Batman vs. Superman".

 • Luke Perry: Losy serialowego przystojniaka

  Luke Perry marzył o karierze gwiazdy filmowej, jednak na zawsze został związany z postacią serialowego przystojniaka Dylana McKay z "Beverly Hills, 90210". Żadna inna rola nie przyniosła mu tyle sławy i uwielbienia ze strony fanek. Mimo licznych prób, nie zdołał się od niej w pełni uwolnić.

Wideo na temat: ashley judd plotki
 • Dobra wróżka

  Komedia familijna o trenerze hokeja, który zmuszony zostaje przyjąć rolę "wróża zębowego" - dobrej wróżki, która daje dzieciom prezenty w zamian za wypadające mleczne zęby. W rolach głównych: Dwayne Johnson ("Doom", "Król Skorpion"), Ashley Judd ("Podwójne zagrożenie", "Kolekcjoner") i Julie Andrews ("Dźwięki muzyki" - Oscar, "Pamiętnik księżniczki"). Reżyseria: Michael Lembeck ("Śnięty Mikołaj 2", serial TV "Przyjaciele").

 • Mój przyjaciel delfin

  "Mój przyjaciel delfin" to wspaniały film familijny, który zaraz po premierze został okrzyknięty przez amerykańskich krytyków arcydziełem gatunku. Piękna opowieść o przyjaźni nastolatka i delfina zadebiutuje na DVD już 17 lutego! Schwytany w pułapkę na kraby młody delfin zostaje poważnie okaleczony i przewieziony do szpitala Claerwater Marine, gdzie rozpoczyna się jego walka o przetrwanie. Ssakowi grozi amputacja ogona, po której nigdy już nie będzie mógł pływać. Jednak Sawyer Nelson (Natahan...

 • Wykolejona

  Judd Apatow, reżyser "Druhen", "Wpadki" i "40-letniego prawiczka", przedstawia historię młodej kobiety, której życie wypełnia fantastyczna praca marzeń i bogate życie towarzyskie, jest popularna, zamożna, każdy chciałby być na jej miejscu. Ale jej życie osobiste to katastrofa. Prawdziwa katastrofa.