• Informacje na temat:

  ashley mary-kate olsen

Artykuły na temat: ashley mary-kate olsen
 • Siostry Mary-Kate i Ashley Olsen kończą 30 lat

  Mary-Kate i Ashley Olsen, amerykańskie aktorki, znane m.in. z popularnego w latach 90. serialu "Pełna chata" czy filmu "Czy to ty, czy to ja?", bliźniaczki określane mianem "najbardziej znanych sióstr świata", w poniedziałek, 13 czerwca, świętują 30. urodziny.

 • Elizabeth Olsen: Najzdolniejsza z sióstr

  Dorastała w cieniu swoich popularnych sióstr - bliźniaczek Mary-Kate i Ashley Olsen. Po latach okazała się zdolna aktorką, która szybko zdobyła serca widowni. Obecnie swój czas dzieli między kino niezależne i kolejne części kinowego uniwersum Marvela, w którym wciela się w superbohaterkę Scarlet Witch. W sobotę, 16 lutego, Elizabeth Olsen skończyła 30 lat.

 • Siostry Olsen: Najsłynniejsze bliźniaczki Hollywood

  Mary-Kate i Ashley Olsen, amerykańskie aktorki, znane m.in. z popularnego w latach 90. serialu "Pełna chata" czy filmu "Czy to ty, czy to ja?", bliźniaczki określane mianem "najbardziej znanych sióstr świata", świętowały 31. urodziny.

 • Do aktorstwa już nie wróci!

  Projektantka i jedna z najbardziej znanych bliźniaczek świata, Ashley Olsen, uznała aktorstwo za zamknięty rozdział swojego życia. Teraz chce poświęcić się wyłącznie rozwijaniu modowego imperium, jakie stworzyła wraz z siostrą, Mary-Kate.

 • Bliźniaczki Jamesa Bonda

  To z pewnością miła niespodzianka dla Jamesa Bonda. W 22. części słynnej serii agent 007 będzie miał aż dwie dziewczyny. Siostry Mary-Kate i Ashley Olsen to pierwsze bliźniaczki - dziewczyny brytyjskiego superagenta.

 • Eugene Levy i bliźniaczki

  Eugene Levy ( "Magiczne buty" , "American Pie - Wesele" ) wystąpi w przygodowej komedii akcji "New York Minute". Aktor będzie towarzyszyć na ekranie słynnym siostrom Mary-Kate i Ashley Olsen ( serial "Pełna chata", "Ostrożnie z bliźniaczkami"). Zdjęcia do projektu powstają w kanadyjskim Toronto.

 • DVD: Nagroda za "Władcę pierścieni"

  Ceremonia wręczenia tegorocznych nagród DVD Premiere Awards odbędzie się 14 stycznia 2003 roku, w "Wiltern Theater" w Los Angeles. Specjalnymi wyróżnieniami uhonorowani zostaną między innymi Quentin Tarantino oraz Harvey i Bob Weinsteinowie, a także siostry Mary-Kate i Ashley Olsen oraz Peter Jackson, twórca filmowej adaptacji "Władcy pierścieni".

 • Nie żyje Alan Metter, reżyser filmu "Dziewczyny chcą się bawić"

  Mary-Kate i Ashley Olsen: "Randka z billboardu" i "Paszport do Paryża". Na początku XXI wieku przeszedł na zawodową emeryturę i przeniósł się z Los Angeles na Florydę, gdzie poznał partnerkę...

 • Madonna najgorzej ubrana

  ...1984 roku. Wiemy, że jest na polowaniu, ale ktoś powinien jej wreszcie powiedzieć, że noszenie futra nie czyni z człowieka pumy" - czytamy w oświadczeniu PETA. Dostało się też bliźniaczkom Mary-Kate i Ashley Olsen: "Futro dodaje 20 lat i 10 kilogramów, więc pewnie dlatego Mary-Kate i Ashley myślą, że ich garderoba uciszy plotki o bulimii" - brzmi ostre uzasadnienie. Z kolei raper Kanye West...

 • Jak potoczyło się ich życie?

  Z "Pełnej chaty", jak z rodzinnego gniazda, wyfrunęły różne "ptaszki". Mary-Kate i Ashley Olsen zostały wybrane do roli słodkiej Michelle, bo były jedynymi bliźniaczkami, które nie płakały na przesłuchaniu. Gdy trafiły na plan, miały niespełna roczek. Rola, którą grały na przemian, stała się dla nich przepustką do oszałamiającej kariery. W 2007 roku "Forbes" umieścił je na 11. miejscu listy...

Zdjęcia na temat: ashley mary-kate olsen
Wideo na temat: ashley mary-kate olsen
 • PETA potępia bliźniaczki Olsen

  Mary-Kate i Ashley Olsen od dawna mają na pieńku z orgaznizacja PETA, zajmującą się obroną praw zwierząt. Bliźniaczki z upodobaniem noszą futra i wykorzystują je przy projektowaniu ubrań. Tym razem członkowie stowarzyszenia zorganizowali demonstrację na nowojorskiej ulicy.

Dyskusje na temat: ashley mary-kate olsen