• Informacje na temat:

  ashley olsen aktorka

Artykuły na temat: ashley olsen aktorka
 • Elizabeth Olsen: Najzdolniejsza z sióstr

  Dorastała w cieniu swoich popularnych sióstr - bliźniaczek Mary-Kate i Ashley Olsen. Po latach okazała się zdolna aktorką, która szybko zdobyła serca widowni. Obecnie swój czas dzieli między kino niezależne i kolejne części kinowego uniwersum Marvela, w którym wciela się w superbohaterkę Scarlet Witch. W sobotę, 16 lutego, Elizabeth Olsen skończyła 30 lat.

 • Siostry Mary-Kate i Ashley Olsen kończą 30 lat

  Mary-Kate i Ashley Olsen, amerykańskie aktorki, znane m.in. z popularnego w latach 90. serialu "Pełna chata" czy filmu "Czy to ty, czy to ja?", bliźniaczki określane mianem "najbardziej znanych sióstr świata", w poniedziałek, 13 czerwca, świętują 30. urodziny.

 • Siostry Olsen: Najsłynniejsze bliźniaczki Hollywood

  Mary-Kate i Ashley Olsen, amerykańskie aktorki, znane m.in. z popularnego w latach 90. serialu "Pełna chata" czy filmu "Czy to ty, czy to ja?", bliźniaczki określane mianem "najbardziej znanych sióstr świata", świętowały 31. urodziny.

 • Do aktorstwa już nie wróci!

  Projektantka i jedna z najbardziej znanych bliźniaczek świata, Ashley Olsen, uznała aktorstwo za zamknięty rozdział swojego życia. Teraz chce poświęcić się wyłącznie rozwijaniu modowego imperium, jakie stworzyła wraz z siostrą, Mary-Kate.

 • Powrót Demi Moore

  Po załamaniu nerwowym spowodowanym rozstaniem z Ashtonem Kutcherem, Demi Moore wraca do pełni sił i do pracy. Po dłuższej nieobecności na dużym ekranie, gwiazda zagra w filmie "Very Good Girls" z Elizabeth Olsen i Dakotą Fanning w rolach głównych.

 • Eugene Levy i bliźniaczki

  Eugene Levy ( "Magiczne buty" , "American Pie - Wesele" ) wystąpi w przygodowej komedii akcji "New York Minute". Aktor będzie towarzyszyć na ekranie słynnym siostrom Mary-Kate i Ashley Olsen ( serial "Pełna chata", "Ostrożnie z bliźniaczkami"). Zdjęcia do projektu powstają w kanadyjskim Toronto.

 • Młode, zdolne i seksowne

  ...aktorstwo fascynował jednak taniec oraz wybieg i to na tym polu odnosiła największe sukcesy. Jej debiutem na dużym ekranie była rola w filmie "Mary-Kate i Ashley: Wakacje w słońcu", gdzie wystąpiła u boku tytułowych bliźniaczek Olsen. Następnie zagrała z inną ikoną dziecięcego kina - Lindsay Lohan w obrazie "Wyznania małoletniej gwiazdy". Pojawiła się też w kilku popularnych serialach m.in. "Dwóch...

 • Oto gwiazdy 2012 roku?

  ...". Elizabeth Olsen idzie natomiast w ślady swoich znanych sióstr bliźniaczek - Mary-Kate i Ashley. W 2011 roku zagrała w thrillerze psychologicznym "Martha Marcy May Marlene", który stał się przebojem(...), Julianne Moore i Gwyneth Paltrow. W tym roku redaktorka Jane Sarkin wytypowała 11 aktorek, które jej zdaniem mają szansę powtórzyć sukces Kidman czy Paltrow i zaprosiła je do wspólnej sesji...

 • W tej kobiecie jest ogień i szatańska agresja!

  W ślad za popularnością filmu idą przychylne recenzje w prasie i słowa uznania dla odtwórczyni głównej roli - Ashley Bell. "Ta aktorka ma niesamowitą zdolności do błyskawicznej zmiany emocji." - pisze Mark Olsen z Los Angeles Times. "Pani Bell bardzo szybko zjednuje sobie sympatię widzów. Jest aktorką, której z równą łatwością przychodzi odegranie religijnej pobożności, cielesnego ognia...

 • Najbogatsi przed "30"

  ...) - 26,1 mln 8. Daniel Radcliffe (aktor) - 25,1 mln 9. Miley Cyrus (piosenkarka i aktorka) - 25,1 mln 10. Mary-Kate i Ashley Olsen (aktorki) - 15 mln(...) wokalistka i aktorka Miley Cyrus (25,1 miliona dolarów). Zobacz pierwszą dziesiątkę "najbogatszych dwudziestoletnich" (zarobki w amerykańskich dolarach): 1. Beyonce Knowles - 80 mln 2. Justin Timberlake...

Zdjęcia na temat: ashley olsen aktorka
Dyskusje na temat: ashley olsen aktorka