• Informacje na temat:

  ashton kutcher producent

Artykuły na temat: ashton kutcher producent
 • Ashton Kutcher krezusem w amerykańskiej telewizji

  Drugi rok z rzędu Ashton Kutcher jest najlepiej zarabiającym aktorem w amerykańskiej telewizji. Gwiazdor serialu "Dwóch i pół" od czerwca 2012 r. przez dwanaście miesięcy zainkasował 24 mln dolarów - oszacował "Forbes".

 • Jak się kręci seriale w Hollywood?

  Zastanawialiście się kiedyś, jak powstają Wasze ulubione amerykańskie seriale? Jak są kręcone, skąd bierze się śmiech słyszany w tle sitcomów? Odwiedziliśmy plan jednego z nich i opowiemy wszystko!

 • Ashton Kutcher zastąpi Sheena?

  Ashton Kutcher dementuje doniesienia o tym, że miałby zastąpić Charliego Sheena w sitcomie "Dwóch i pół".

 • Christian Bale jako Steve Jobs

  Trzech zdobywców Oscara - aktor Christian Bale, reżyser Danny Boyle i scenarzysta - Aaron Sorkin - spotka się na planie filmu biograficznego o Stevie Jobsie.

 • Demi Moore - genetyczna wariatka

  Czy Ashton Kutcher planuje dzieci ze swoją żoną, 47-letnią Demi Moore ? Z pewnością tego nie wyklucza.

 • Ashton Kutcher "wkręca" MTV

  Ashton Kutcher ( "Stary, gdzie moja bryka?" , "Nowożeńcy" ) nie będzie już prowadził programu "Punk'd" dla stacji MTV. Popularny program typu reality , w którym młody aktor aranżował kompromitujące i żenujące sytuacje dla słynnych postaci przemysłu rozrywkowego, zostanie zawieszony po dwóch sezonach. Decyzję o zakończeniu całego przedsięwzięcia podjął sam Kutcher, ku najwyższemu zdumieniu

 • Premiery Netfliksa i nowe sezony ("Jessica Jones", "Unbreakable Kimmy Schmidt")

  ...2. 1 kwietnia: "The Ranch", komedia o futboliście (Ashton Kutcher), który po zakończeniu kariery postanawia zamieszkać razem z bratem i pomóc mu w prowadzeniu wytwórni płytowej Lost & Found Music Studios(...) "Daredevila". Przypomnijmy, że Scott Buck, producent i scenarzysta takich hitów jak " Dexter " oraz "Sześć stóp pod ziemią" objął stanowisko producenta wykonawczego serii. Wracając do "Jessici..." na...

 • Ashton Kutcher na Broadwayu

  Ashton Kutcher zadebiutuje w listopadzie na teatralnych deskach Broadwayu. Aktor weźmie udział w projekcie The 24 Hour Play.

 • Nowości Netflix 2019: Zapowiedzi na wrzesień

  ...samego dnia w serwisie pojawi się siódma część "The Ranch" (10 odcinków). To serial komediowy o futboliście (Ashton Kutcher), który po zakończeniu kariery postanawia zamieszkać razem z bratem(...). Fabuła serialu osnuta jest wokół wydarzeń, jakie mają miejsce w policyjnym pokoju przesłuchań - to swoista gra w kotka i myszkę pomiędzy detektywem i podejrzanym. Producentem serii jest...

 • Ashton Kutcher najbogatszym gwiazdorem telewizji

  Drugi rok z rzędu Ashton Kutcher jest najlepiej zarabiającym aktorem w amerykańskiej telewizji. Gwiazdor serialu "Dwóch i pół" od czerwca 2012 r. przez dwanaście miesięcy zainkasował 24 mln dolarów - oszacował "Forbes".