• Informacje na temat:

  asia argento reżyser

Artykuły na temat: asia argento reżyser
 • Nowy film Dario Argento jednak bez muzyki Daft Punk?

  W niedawnym wywiadzie dla gazety "Repubblica" włoski reżyser Dario Argento zdradził, że ścieżkę dźwiękową do jego nowego filmu , stworzą Guy-Manuel de Homem-Christo i Thomas Bangalter, czyli muzycy grupy Daft Punk. Na jego słowa szybko zareagowali producenci tego filmu, Conchita Airoldi i Brahim Chioua. I stwierdzili, że nie ma mowy o współpracy z Daft Punk.

 • Muzycy Daft Punk skomponują muzykę do nowego filmu Dario Argento

  Thomas Bangalter i Guy-Manuel de Homem-Christo z grupy Daft Punk swoją ostatnią płytę wydali w 2013 roku. Teraz ich nowe kompozycje będzie można usłyszeć w kolejnym filmie włoskiego mistrza horroru Dario Argento "Black Glasses". Muzycy sami zaoferowali mu współpracę, bo są wielkimi fanami jego twórczości.

 • Asia Argento molestowała 17-latka

  Asia Argento zapłaciła młodemu aktorowi Jimmy’emu Bennettowi 380 tys. dolarów w ramach prawnej ugody za milczenie w sprawie molestowania seksualnego, którego dopuściła się w 2013 roku nad 17-letnim wówczas aktorem - informuje „New York Times”.

 • Asia Argento straciła pracę jurora w "X Factorze"

  Asia Argento straciła posadę jurora we włoskiej edycji programu "X Factor" po tym, jak przyznała się do seksu z 17-latkiem. Wcześniej aktorka stanowczo zaprzeczała, jakoby miała molestować seksualnie nastoletniego Jimmy'ego Bennetta. Przypomnijmy, że to jej wyznanie zapoczątkowało akcję #metoo.

 • Asia Argento przyznała się do seksu z nastolatkiem. Są zdjęcia

  Asia Argento przyznała się do seksu z 17-latkiem. Wcześniej aktorka stanowczo zaprzeczała, jakoby miała molestować seksualnie nastoletniego Jimmy'ego Bennetta. Przypomnijmy, że to jej wyznanie zapoczątkowało akcję #metoo.

 • INTERIA.PL w Cannes!

  ...30 minut po północy Abel Ferrara wkracza na czerwone schody Pałacu Festiwalowego, a podążająca za nim Asia Argento wyzywająco kokietuje fotoreporterów. Pomimo późnej pory "Go Go Tales" - ostatni film twórcy "Złego porucznika" - zgromadził pełną widownię, która wita reżysera owacją na stojąco. Cannes kocha gwiazdy, a gwiazdy kochają Cannes.

 • Luc Besson oskarżony o gwałt

  Francuski reżyser, scenarzysta i producent Luc Besson ("Leon zawodowiec", "Valerian i Miasto Tysiąca Planet") został oskarżony o gwałt przez 27-letnią aktorkę, która postanowiła zachować anonimowość. Do zdarzenia doszło w pokoju hotelu Le Bristol w Paryżu.

 • Paweł Pawlikowski z nagrodą w Cannes

  Dramat familijny "Manbiki Kazoku" ("Złodziejaszki") japońskiego reżysera Hirokazu Koreedy otrzymał w sobotę Złotą Palmę 71. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes. Nagrodę za najlepszą reżyserię przyznano Pawłowi Pawlikowskiemu za film "Zimna wojna".

 • Michael Haneke jakiego nie znamy

  Poprzez wizję aktorów i wcześniej nie pokazywane ujęcia, film dokumentalny "Michael Haneke. Zawód: reżyser" Yvesa Montmayeura przedstawia tytułowego artystę przy pracy.

 • Wielkie nazwiska w konkursie Cannes

  Quentin Tarantino, Pedro Almodovar, Lars von Trier, Ang Lee, Ken Loach, Michael Haneke - najnowsze filmy tych reżyserów powalczą w tym roku o canneńską Złota Palmę.