• Informacje na temat:

  asia argento reżyser

Artykuły na temat: asia argento reżyser
 • Dla widzów w każdym wieku

  Propozycje dla młodych ("Uwolnić Mikołaja!", "Kacper i Emma - zimowe wakacje"), nieco starszych ("Dziewczynka z kotem", "Love, Rosie") i całkiem dorosłych ("John Wick", "Obce ciało") widzów przygotowali na pierwszy weekend grudnia rodzimi dystrybutorzy.

 • INTERIA.PL w Cannes!

  30 minut po północy Abel Ferrara wkracza na czerwone schody Pałacu Festiwalowego, a podążająca za nim Asia Argento wyzywająco kokietuje fotoreporterów. Pomimo późnej pory "Go Go Tales" - ostatni film twórcy "Złego porucznika" - zgromadził pełną widownię, która wita reżysera owacją na stojąco. Cannes kocha gwiazdy, a gwiazdy kochają Cannes.

 • Michael Haneke jakiego nie znamy

  Poprzez wizję aktorów i wcześniej nie pokazywane ujęcia, film dokumentalny "Michael Haneke. Zawód: reżyser" Yvesa Montmayeura przedstawia tytułowego artystę przy pracy.

 • Wielkie nazwiska w konkursie Cannes

  Quentin Tarantino, Pedro Almodovar, Lars von Trier, Ang Lee, Ken Loach, Michael Haneke - najnowsze filmy tych reżyserów powalczą w tym roku o canneńską Złota Palmę.

 • Wielkie święto kina w Cannes!

  W środę, 13 maja, rozpoczął się 62. Festiwal Filmowy w Cannes. O Złotą Palmę walczyć będzie 20 filmów, wśród nich nowe dzieła Pedro Almodovara, Quentina Tarantino i Larsa von Triera. Tegoroczne wielkie święto kina potrwa do 24 maja.

 • Tam w lustrze to niestety nie ja!

  Zagrać w biograficznym filmie o gwieździe rocka i zgarnąć Oscara? Banalne, prawda? W związku z premierą filmu "Wszystkie odloty Cheyenne'a" przypominamy więc pamiętne aktorskie kreacje, które daleko wykraczają poza klasyczny schemat biograficznego portretu.

Wideo na temat: asia argento reżyser
 • Michael Haneke. Zawód: reżyser

  W ciągu 25 lat twórczości Michael Haneke osiągnął pozycje jednego z najważniejszych reżyserów w historii kina. Od wczesnych prac, po film "Miłość" stworzył unikalny wszechświat, pokazując w nim męty społeczne, egzystencjalne lęki czy emocjonalne wybuchy. Poprzez wizję swoich aktorów i wcześniej nie pokazywane ujęcia, film przedstawia pracę prawdziwego artysty.

 • Dziewczynka z kotem

  Aria ma dziewięć lat, kiedy staje się mimowolnym świadkiem burzliwego rozstania rodziców. Czuje się odrzucona i niekochana, gdyż sławni rodzice bardziej skupiają się na własnych karierach i walce między sobą. Dziewczynka za wszelką cenę próbuje skupić na sobie ich uwagę, ale bezskutecznie. Dlatego pozostaje jej samotnie przemierzanie ulicami głośnego Rzymu, wierząc, że jej aniołem stróżem jest czarny kot o imieniu Dac.

 • Wykolejona

  Judd Apatow, reżyser "Druhen", "Wpadki" i "40-letniego prawiczka", przedstawia historię młodej kobiety, której życie wypełnia fantastyczna praca marzeń i bogate życie towarzyskie, jest popularna, zamożna, każdy chciałby być na jej miejscu. Ale jej życie osobiste to katastrofa. Prawdziwa katastrofa.