• Informacje na temat:

  asia i pawel z m jak miłość

Artykuły na temat: asia i pawel z m jak miłość
 • "M jak miłość": Wiemy, co w finale

  Co wydarzy się w ostatnim przed wakacjami odcinku "M jak miłość"?

 • Krzysztof Kwiatkowski nie tylko o "M jak miłość": Kobieta na horyzoncie

  Jako inspektor Kuba Karski w serialu "M jak miłość" czeka na wielką miłość. Krzysztof Kwiatkowski opowiada o rolach amantów, muzyce oraz pisarstwie.

 • Groźna sekta w "M jak miłość"

  Widzowie "M jak miłość" nie będą narzekać na nudę. Tomek odkryje tajemnicę zaginięcia byłej żony w USA i spotka się z Joasią, której udało się przywieźć do Polski jego syna, Wojtusia. Jak prawdę o losie Małgosi przyjmie rodzina Mostowiaków?

 • Gwiazdy w mediach społecznościowych w marcu 2019

  Zdjęcie Barbary Kurdej-Szatan, które podzieliło fanów, Julia Wieniawa na wakacjach z Baronem. Do tego Maciej Stuhr jak z kontynuacji "Kleru", Maja Ostaszewska na ratunek planecie i Redbad Klynstra-Komarnicki w obronie żołnierzy wyklętych. Zapraszamy na przegląd wydarzeń z marca w mediach społecznościowych.

 • Piękne i samotne

  Są sławne, piękne, niektóre bogate. I, choć wydaje się to nieprawdopodobne - samotne! Jak Kasia Cichopek (22 l.), którą kilka razy w tygodniu podziwia ponad 10 milionów wielbicieli serial u "M jak(...) Expressowi" Kasia. "Jak już się zakocham, to kocham na maksa. Dla miłości mogę zrobić wiele" - wyjaśnia aktorka. Przekonał się o tym ostatni partner aktorki, przystojny wiedeńczyk Mateusz, do którego raz...

 • "Chcemy, aby słuchała nas Lara Croft"

  .... Takie rzeczy, jak np. samotność, miłość, śmierć, perwersje seksualne i intelektualne, czyli - ogólnie rzecz ujmując - cały margines kultury "mainstreamowej", istniały zawsze, ale teraz mamy to wszystko(...)Jesteście młodą grupą. Powiedzcie jak rozpoczynaliście swoją przygodę z muzyką. qbx: Jak każdy zapalony słuchacz zawsze marzyłem o stworzeniu jakiegoś zespołu. Chciałem grać i robić te wszystkie...

Zdjęcia na temat: asia i pawel z m jak miłość
Wideo na temat: asia i pawel z m jak miłość
 • "M jak miłość": Tajemniczy sąsiad Asi

  W 1362. odcinku "M jak miłość" do obsady dołączył Paweł Deląg. Grany przez niego bohater - Michał Ostrowski – odziedziczył po ciotce dom na Wietrznej i został nowym sąsiadem Asi (Barbara Kurdej(...) Chodakowska i Wojtka? O tym przekonamy się już niebawem, oglądając premierowe odcinki "M jak miłość".

 • "M jak miłość": Obrączka dla Asi?

  Paweł i Ala - razem z Basią - przyjeżdżają do Żnina, by odszukać rodzinę Markowskich. Agnieszka wybiera w końcu nowe mieszkanie i zostaje sąsiadką Marcina. Pani prokurator spotyka się też z byłym narzeczonym - Robertem - któremu wyznaje, że zaszła z Tomkiem w ciążę… A mężczyzna, wciąż w Olszewskiej zakochany, proponuje jej pomoc i jest gotów uznać dziecko za własne. Tomek pokazuje Asi... obrączki! Czyżby szykował się ślub?

 • "M jak miłość": Odcinek 1504.

  Igor naciska Katię, chcąc jak najszybciej wyjechać z nią i dzieckiem do Gruzji. Piotrek zaczyna współpracę z Kamilą Jabłońską, atrakcyjną prawniczką z zaprzyjaźnionej kancelarii. Współpracują przy sprawie prowadzonej razem z Wernerem. Ku radości Kingi Paweł kolejny raz spotyka się z Anitą. Asia traci pracę. Nadal jest prześladowana przez Ninę, która postanawia włamać się do jej domu.

Dyskusje na temat: asia i pawel z m jak miłość
 • Re: "M jak miłość": Ślub, nowa bohaterka i rozstanie z serialem?

  Jezu Pawel bedzie mial nastepna, ile on juz przerobil tych bab. Tereska (Joanna Sydor), Ania (Weronika Rosati), Madzia (Anna Mucha), Majka (Laura Samojłowicz), Asia, (Joanna Więdłocha) Ala (Olag Frycz) - te wszystkie na powaznie, a jeszcze kilka zaliczyl w miedzy czasie: Ize (z korpo), Mirke, Majke Bohosiewicz...

 • Re: Wraca do "M jak miłość"!

  Bardzo ciekawy watek najlepiej zeby Pawel zostal z Madzia stara milosc nie rdzewieje a Asia z lekarzem bedzie ciekawa akcja

 • Re: Wraca do "M jak miłość"!

  Asia nie wykorzystuje Pawła, tylko jej matka. Bierze od nich pieniądze. Do ~pawel&magda - dlaczego Joasia wykorzystuje Pawła? Głupie pomysły macie.

 • Re: Wraca do "M jak miłość"!

  tylko nie do pawla!! dajcie jej jakas inna role tylko zeby nie byla z pawlem! Pawel ma byc z Asia!!! proszeee!!!

 • Re: Wraca do "M jak miłość"!

  najlepiej zeby pawel zostawił zone i sie rozwiódł i wrócił na zawsze do magdy a tamta to głupia

 • Re: Wraca do "M jak miłość"!

  tylko nie do pawla!! dajcie jej jakas inna role tylko zeby nie byla z pawlem! Pawel ma byc z Asia!!! proszeee!!! a kto to jest ..Mucha..? to ta ministro?