• Informacje na temat:

  asia jabłczyńska

Artykuły na temat: asia jabłczyńska
 • Jabłczyńska notariuszem

  ..."Boję się, że pewnego razu ludzie nie będą mnie już chcieli oglądać. I skończy się moja kariera" - wyznaje Joanna Jabłczyńska, znana m.in. z serial u "Na Wspólnej".

 • Joanna Jabłczyńska: Stracone dzieciństwo?

  Joanna Jabłczyńska bardzo wcześnie rozpoczęła karierę zawodową i miała dużo więcej obowiązków niż jej rówieśnicy, ale nie odnosi wrażenia, że przez to jej dzieciństwo zostało ukrócone, wręcz przeciwnie - dzięki występom w telewizji spełniała swoje marzenia i rozwijała talenty. Aby nadrobić szkolne zaległości i zasłużyć na dobre oceny, często zabierała na plan zdjęciowy książki i zeszyty tak, by...

 • Jabłczyńska w teledysku

  Asia Jabłczyńska i Jarek Wist poznali się na planie teledysku do piosenki "Fresh". Ich przyjaźń nabrała teraz nowych barw. Jakich? O tym będziecie mogli przekonać się już niebawem.

 • Jabłczyńska w teledysku

  Asia Jabłczyńska i Jarek Wist poznali się na planie teledysku do piosenki "Fresh". Ich przyjaźń nabrała teraz nowych barw. Jakich? O tym będziecie mogli przekonać się już niebawem.

 • Jabłczyńska czy Bończyk?

  W najbliższą sobotę, 17 maja, czeka nas półfinał trzeciej edycji programu "jak Oni śpiewają". O finałową rozgrywkę walczyć będą zagrożone w ostatnim odcinku Joanna Jabłczyńska i Olga Bończyk.

 • Joanna Jabłczyńska na planie teledysku

  Informowaliśmy już o tym, że przeróbką przeboju "Fresh" z repertuaru grupy Kool & The Gang zadebiutował Jarek Wist, młody wokalista znany m.in. z "Szansy na sukces". W teledysku do tego nagrania, który możecie już oglądać na stronach INTERIA.PL, razem z nim występuje popularna aktorka Joanna Jabłczyńska (m.in. serial "Na Wspólnej", popularny program "Taniec z gwiazdami").

 • Wielki finał "jak Oni śpiewają"

  W najbliższą sobotę, 31 maja, po 3 miesiącach ostrej rywalizacji w finale III edycji "jak Oni śpiewają" zmierzą się Joanna Jabłczyńska, Krzysztof Respondek i Kacper Kuszewski.

 • Piękne i samotne

  .... Bezpruderyjna - pokazała się roznegliżowana na łamach prasy. Joasia Jabłczyńska (19 l.). Znak zodiaku Strzelec, aktorka. "To wulkan, nie dziewczyna" - mówią o niej znajomi. "Ciągle gdzieś biegnie, ciągle się(...)Są sławne, piękne, niektóre bogate. I, choć wydaje się to nieprawdopodobne - samotne! Jak Kasia Cichopek (22 l.), którą kilka razy w tygodniu podziwia ponad 10 milionów wielbicieli serial u "M jak...

 • Waldemar Obłoza: To ja odkryłem Martę Wierzbicką

  ...w dniu urodzin Asi, a Asia to moje oczko w głowie. Pomyślał pan kiedyś: "Mam już dosyć Romana"? - Wielokrotnie. Wątki związane z moim bohaterem raz były ciekawsze, raz mniej, ale minęło przecież...

Wideo na temat: asia jabłczyńska
 • Szok! To spotkało radczynię Jabłczyńską przed klubem!

  Joanna Jabłczyńska przyznała, że choć ma 32 lata, wciąż dla wielu wygląda jak dziecko. Z tego powodu ludzie często mówią do niej na "ty", a ona przecież jest już poważnym radcą prawnym i aktorką z "Na Wspólnej"! Asia wspaniałomyślnie oznajmiła jednak, że nie ma tego za złe ludziom. Przy okazji opowiedziała o sytuacji, gdy była za granicą. Jabłczyńska chciała wejść do klubu nocnego. Wówczas

Dyskusje na temat: asia jabłczyńska