• Informacje na temat:

  asia ma downa

Artykuły na temat: asia ma downa
 • Nieprawdopodobna terapia na planie "Klanu"

  Jeśli ktokolwiek oglądając "Klan", miewał wątpliwości, czy Piotr Swend, który wciela się w postać Maćka, zasługuje na miano aktora, po przeczytaniu tej historii powinien nabrać pewności. Owszem, Piotr Swend, podobnie jak wiele innych osób z zespołem Downa, jest aktorem.

 • Serialowy przewodnik

  ...momencie Asia odbiera telefon z kliniki w Austrii. Okazuje się, że jej ojciec przeszedł tam operację, w czasie której wystąpiły komplikacje i teraz znajduje się w śpiączce farmakologicznej. Klan odc(...) wychodzi na jaw, że dziecko Klary i Huberta może urodzić się z zespołem Downa. Rodzice są przygnębieni i przerażeni. Natomiast Bożena spotyka się z Brunem, ale jednocześnie daje nadzieję Borysowi, że ich...

 • Maciusiowi z "Klanu" myli się serial z rzeczywistością

  Kiedy 15 lat temu pojawił się w "Klanie", wszyscy przecierali oczy ze zdumienia. Jak 5-letni dzieciak z zespołem Downa poradzi sobie ze stresem, kamerą, jak przyjmą go aktorzy, widzowie? - szeptano(...) kilka dni w TVP1? Piotr urodził się jako jedno z bliźniąt. Jego siostra Asia była zdrowa, on dostał od natury dodatkowy chromosom. Dla jego mamy, samotnie wychowującej już dwójkę dzieci, to był szok...

 • Cała prawda o Maćku z "Klanu"

  Urodził się jako jedno z bliźniąt - jego siostra Asia jest zdrowa. Trafili do jednej szkoły podstawowej, gdzie pewnego dnia odbywał się casting, na którym szukano chłopca z zespołem Downa. Po(...) Studio. Elżbieta Branicka, mama Piotra, chwali Sobczyk. Uważa, że trzeba pokazać społeczeństwu tę inność, by przyzwyczajało się do różnorodności, gdyż w Polsce utarło się, że dzieci z zespołem Downa...

 • John Wetton: Rock pełen wiary

  "Rock Of Faith" to najnowsza solowa płyta Johna Wettona, legendarnego brytyjskiego muzyka, znanego choćby z King Crimson, Asia czy Uriah Heep. Album już można znaleźć w sklepach muzycznych w Polsce, gdyż miał on swoją premierę 3 marca.

 • Motorhead: Antologia Lemmy'ego

  Na początku lutego wytwórnia Sanctuary wyda dwupłytowy zestaw dokumentujący dorobek Iana "Lemmy'ego" Kilmistera, lidera hardrockowej legendy Motorhead. W przygotowaniu "Damage Case: The Lemmy Anthology" brał udział sam Lemmy, który napisał specjalny wstęp do książeczki. W sumie na dwóch płytach znajdzie się 31 utworów.

 • Nowa pozycja Brick Records

  Jedną z najnowszych pozycji w katalogu wytwórni Brick Records jest kolejna część miksu, wykonanego przez Beyondera pod tytułem "Building With Bricks Volume 2". Większość utworów zawartych na płycie pochodzi z "dwunastek" nigdy wcześniej nie publikowanych na CD.

 • Od krowiego punka do matematycznego rocka

  Muzycy ich nie trawią, dziennikarze lubują się w ich kreowaniu, a zagorzali fani utożsamiają się z nimi. Mowa o stylach muzycznych, których bujny rozkwit doprowadził do powstania przedziwnych i kuriozalnych nazw gatunków.

 • Płyty 2005 r.: Światowe zapowiedzi

  Jakie nowości przygotowali na ten rok zagraniczni muzycy? Do sklepów trafią wkrótce nowe albumy popowych gwiazd, m.in. Jennifer Lopez, Christiny Aguilery, Shakiry czy Justina Timberlake'a. Czekają nas też powroty po latach (The Rolling Stones, The Who, Kate Bush, Billy Idol i Backstreet Boys), pojawią się też nowe płyty młodszych wykonawców, jak White Stripes, Franz Ferdinand czy Coldplay.

Zdjęcia na temat: asia ma downa
Wideo na temat: asia ma downa
 • Odwróceni zakochani

  Porywające love story osadzone w oszałamiających wizualnie realiach alternatywnego wszechświata. Zjawiskowa Kirsten Dunst ("Spiderman", "Melancholia") i znakomity Jim Sturgess ("Niepokonani") zakochani miłością niemożliwą. Dwie planety, dwoje ukochanych i granica, której nie wolno przekraczać. Ale miłość nie respektuje zakazów. Adam jest zwykłym chłopakiem w niezwykłym wszechświecie. Wiedzie skromne życie wypełnione pracą i marzeniami o Ewie - dziewczynie, którą poznał przed laty i o której...

 • Świat w płomieniach

  Film Rolanda Emmericha opowiada o ataku na Biały Dom. Jedyną osobą, która może uratować prezydenta (Jamie Foxx) jest agent ochrony (Channing Tatum).

 • Nauka spadania

  Sylwester na szczycie londyńskiego wieżowca. Martin stoi na krawędzi. Kiedyś był sławnym prezenterem TV, dzisiaj chce skoczyć z dachu – nie on jeden. Samotna matka Maureen, pyskata nastolatka Jess i były muzyk, a teraz dostawca pizzy JJ, mają na ten wieczór taki sam plan. Choć są sobie zupełnie obcy, zawierają pakt. Postanawiają dotrwać do Walentynek.

Dyskusje na temat: asia ma downa