• Informacje na temat:

  asia piękna

Artykuły na temat: asia piękna
 • "Chłopaki do wzięcia": Asia przeszła metamorfozę! Ryśkowi się nie podoba

  Asia i Ryszard to para znana z programu "Chłopaki do wzięcia". W ich związku bywało różnie: raz lepiej, raz gorzej. Jedno jest pewne - u nich nudno nie jest. Obecnie Rysiek siedzi w więzieniu, a jego ukochana wciąż na niego czeka. Tymczasem postanowiła zmienić swój wygląd!

 • Przewodnik rockowy. Greg Lake - Lucky Man

  Dziś będzie o artyście, którego wspaniały głos zna każdy kto, choćby tylko z przypadku i tylko "słuchowo", zapuścił się w klasykę rocka, a którego imienia oraz nazwiska wielu fanów współczesnej muzyki niepoważnej najzwyczajniej w świecie może prostu nie znać. I właściwie nie ma co się specjalnie dziwić.

 • "M jak miłość": Asia przyłapie Tomka na kłamstwach!

  Wkrótce Asia (Barbara Kurdej-Szatan) przeżyje kolejny cios od losu. Powód? Zorientuje się, że Tomek (Andrzej Młynarczyk) ją oszukuje!

 • Wybuchowy "Dynamit"!

  Najlepsze życzenia wesołych i spokojnych świąt za naszym pośrednictwem składa zespół Aisha i Delfin. W ramach świątecznego prezentu przygotowała utwór "Dynamit" w wersji zremiksowanej przez Adama Tasa z Liverpoolu.

 • Joanna Liszowska ma dość krytyki: Czuję się piękna!

  ...i atrakcyjnie, jako taka, a nie inna kobieta" - wyznaje "Gwiazdom" Liszowska. Asia przyznaje, że odkąd została mamą, nie przejmuje się już takimi błahostkami. Na koniec oznajmiła, że nadal będzie się...

 • Aisha z Delfina jak Madonna?

  Jeszcze rok temu tylko marzyła o wielkiej karierze, dziś ma na nią wielką szansę. Po odejściu Ivana Komarenki, to Aisha będzie śpiewała z zespołem Delfin.

 • Marta Manowska i Joanna Moro: Przyjaźń z nutką zazdrości

  ...tylko się umocniła. - Marta była jedną z pierwszych osób, które się dowiedziały, że Asia oczekuje upragnionej córeczki - zdradza w rozmowie z "Dobrym Tygodniem" znajoma obu gwiazd. Gdy w styczniu(...) żartem. Każda ma coś, czego pragnie ta druga, ale w głębi serca obie wiedzą, że to Asia zdobyła to, co naprawdę się liczy... *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 • Wielki finał "Londyńczyków"

  Koniec wieńczy dzieło. To stwierdzenie doskonale pasuje do finałowego odcinka serialu "Londyńczycy". Nie dość, że ostatni, szesnasty, odcinek drugiej serii będzie emitowany w Wigilię Bożego Narodzenia, to w dodatku fabularnie zakończy się on na ślubnym kobiercu. I to na niejednym!

 • Paweł Małaszyński przerwał milczenie! Wyznał prawdę o związku z aktorką!

  Paweł Małaszyński 18 lat temu poślubił Joannę Chitruszko - tancerkę, choreografkę i pedagog. Doczekał się z nią dwójki dzieci - Jeremiasza (16 l.) i Lei (6 l.). Od tamtej pory spełnia się jako ojciec i mąż.  Można odnieść wrażenie, że Joasia była od zawsze w życiu aktora, lecz niedawno w mediach zawrzało, gdy pojawiły się plotki o jego płomiennym związku z Anetą Teodorczuk-Perchuć (41 l.), który...

 • "Top Model": Ostatni casting!

  Na castingu w Warszawie dziewczyny przywitali Pani Krupa i Pan Piróg, którzy na Torwar przylecieli specjalnym helikopterem Top Model. Ich stylizacja na agentów nie była bezzasadna! To już ostatni casting, więc dziewczyny pretendujące do tytułu super modelki muszą przygotować się na ostre starcie z jurorami. Więcej szans, aby znaleźć się w drugiej edycji programu nie będzie!

Wideo na temat: asia piękna
 • Wiosną w "M jak miłość"

  Co wydarzy się w nadchodzących odcinkach "M jak miłość"? Kinga i Piotrek, którzy dopiero co przeżyli traumę związaną z wypadkiem swojej córeczki, znów mają kłopoty. Dilerzy żądają od nich haraczu, w przeciwnym razie chcą posłać Piotrka do więzienia. Niestety, jak widzimy w „Kulisach…”, udaje im się to… Tymczasem u Natalki i Franka nastąpi wybuch uczuć! Leśnik w końcu dopnie swego i spędzi z Mostowiakówną romantyczny wieczór, który zakończy się w łóżku. Młodzi zdecydują, że chcą być razem,...

Dyskusje na temat: asia piękna