• Informacje na temat:

  asystent

Artykuły na temat: asystent
 • Yoko Ono kontra asystent Lennona

  Yoko Ono, wdowa po Johnie Lennonie, pozwała do sądu Frederica Seamana, byłego osobistego asystenta jej męża, za kradzież wielu materiałów związanych z artystą, w tym aż 374 zdjęć rodzinnych. Pierwsza rozprawa odbyła się w poniedziałek, 23 września, w Nowym Jorku.

 • Yoko Ono wygrała z asystentem Lennona

  Yoko Ono wygrała przed sądem w Nowym Jorku proces wytoczony Frederikowi Seamanowi, byłemu osobistemu asystentowi jej zmarłego męża Johna Lennona. Chodziło o kradzież wielu materiałów związanych z artystą, w tym aż 374 zdjęć rodzinnych. Zgodnie z postanowieniem sądu, były asystent nie może już czerpać z tytułu ich posiadania żadnych korzyści materialnych.

 • Piotr Polk: Bez asystenta

  Nie korzystam z pomocy asystenta i ogarniam wszystkie sprawy osobiście - oświadcza Piotr Polk, znany z roli policjanta Możejki w serialu "Ojciec Mateusz". Nie wszyscy wiedzą, że w wolnych chwilach aktor zajmuje się - z powodzeniem - projektowaniem mebli.

 • "Ucho Prezesa": "W rządzie nikt pani nie słucha"

  Bohaterami dziewiątego odcinka "Ucha Prezesa" są premier Beata, jej mąż, minister Antoni oraz jego asystent Misiaczek. "Prawdziwy problem polega na tym, że w rządzie nikt pani nie słucha" - mówi Prezes do Beaty.

 • Współpracownik Motorhead nie żyje. "Oddał nam swoje życie"

  Zmarł Dave "Hobbsy" Hilsden, długoletni asystent i inżynier dźwięku pracujący dla Motorhead.

 • Pozew przeciwko Robbiemu Williamsowi i jego żonie odrzucony

  Nie będzie procesu Robbiego Williamsa i jego żony Aydy Field, których pozwał ich były asystent. Rzeczniczka sądu w Los Angeles potwierdziła, że sąd odrzucił pozew.

 • Miał romans z Michaelem Jacksonem?

  Asystent lekarza Michaela Jacksona przekonuje, że zmarły w czerwcu zeszłego roku "król popu" pozostawał z nim w intymnym związku.

 • PiS: Medal dla Maleńczuka!

  Jakub Bator, krakowski radny PiS-u i asystent posła Zbigniewa Wassermanna chce dać Maciejowi Maleńczukowi srebrny medal Cracoviae Merenti!

 • "Każdy ma swojego ‘Weisera’"

  Reżyser Wojciech Marczewski ukończył Wydział Reżyserii PWSTiF w Łodzi. W latach 1964-1968 pracował jako asystent w "Se-Ma-Forze". Po ukończeniu studiów...

 • Żona Robbiego Williamsa oskarżona. Jest odpowiedź pary

  Były asystent Robbiego Williamsa, Gilles De Bonfilhs, oskarżył jego żonę o molestowanie seksualne. Zaraz po oskarżeniach pojawiło się oświadczenie Aydy Field i jej znanego męża.

Zdjęcia na temat: asystent
Wideo na temat: asystent
 • Asystent europosła PiS zmuszał żonę do prostytucji?

  Zmuszanie do prostytucji, znęcanie się i groźby o odebrania dziecka - tak o wieloletniej gehennie opowiada w "UWADZE!" pani Agnieszka, żona akredytowanego w Brukseli asystenta europosła PiS. Mężczyzna wszystkiemu zaprzecza. (Uwaga TVN/x-news)

 • "Przyjaciółki": Czy Dagmar znowu będzie asystentem Zuzy?

  Fani "Przyjaciółek" pokochali Marcina Korcza za rolę Dagmara, asystenta dyrektor Zuzy Markiewicz (Ania Sokołowska). Od premiery "Przyjaciółek" Zuza tworzyła z swoim asystentem mistrzowski duet w banku. Losy Dagmara i Zuzy wciąż się przeplatają, chociaż od pewnego czasu nie pracują razem. Teraz to zmieni się i Dagmar znowu zostanie asystentem dyrektor Markiewicz! Gwarantujemy, że ta para ponownie

 • Gojdź komentuje plotki na swój temat! Także tę o romansie z asystentem!

  , np. taka, że nie posiada dyplomu lekarza albo że jest w związku ze swoim asystentem. Czy to prawda? (Videoportal/x-news)

Dyskusje na temat: asystent