• Informacje na temat:

  audrey tautou zdjęcia

Artykuły na temat: audrey tautou zdjęcia
 • "Niewinne": Agata Kulesza i Agata Buzek w filmie o zakonnicach

  Agata Kulesza, Agata Buzek oraz m.in. Lou de Laage są w obsadzie opowiadającego o zakonnicach i lekarzach Czerwonego Krzyża dramatu "Niewinne", którego akcja toczy się w Polsce tuż po II wojnie. Za realizację filmu odpowiada znana francuska reżyserka Anne Fontaine.

 • Olga Bołądź: Co w życiu jest ważne?

  To był dla niej niezwykle ciekawy zawodowo rok. Zagrała dwie ważne role: zagubionej agentki i delikatnej lekarki.

 • Bérénice Bejo o "Rozdzielonych": Wiedziałam, że ten film jest ważny

  "Musiałam zrezygnować z bycia miłą i słodką" - tak Bérénice Bejo, aktorka znana z filmu "Artysta", mówi o swej nowej roli w dramacie Michela Hazanaviciusa "Rozdzieleni". "To nasz kolejny 'rodzinny' film, ale musiałam zrezygnować ze wszystkich macierzyńskich gestów" - dodaje.

 • Audrey Tautou po angielsku

  Audrey Tautou, gwiazda najnowszego filmu Jean-Pierre Jeuneta - "Amelia" , przygotowuje się do debiutu w filmie anglojęzycznym. Piękna Francuzka zagra w dreszczowcu "Dirty Pretty Things", który wyreżyseruje Stephen Frears.

 • A. Tautou w "Kodzie Leonarda"

  Audrey Tautou ( "Amelia" , "Bardzo długie zaręczyny" ) zagra Sophie Neveu w ekranizacji bestsellerowej powieści Dana Browna, "Kod Leonarda Da Vinci". Nie potwierdziły się wcześniejsze doniesienia, które mówiły, iż w bohaterkę mają szansę wcielić się Julie Delpy ( "Przed zachodem słońca" ) bądź Sophie Marceau ( "Wierność" ).

 • Amelia zostanie Coco Chanel

  Już niedługo rozpoczną się zdjęcia do filmu o Coco Chanel. W roli głównej - Amelia, czyli Audrey Tautou.

 • Amelia zagra Coco Chanel

  Audrey Tautou zagra jedną z najsłynniejszych projektantek mody świata. W francuskim filmie biograficznym słynna Amelia wcieli się w Coco Chanel.

 • Justin Theroux: Romans z Amelią

  Amerykański aktor Justin Theroux, najbardziej znany z roli w filmie Davida Lyncha "Mullholand Drive" , wystąpi u boku Audrey Tautou, bohaterki słynnej "Amelii" , w romantycznej komedii "Nowhere to Go But Up". Jak podał w poniedziałek, 22 lipca, magazyn The Hollywood Reporter , zdjęcia rozpoczną się w sierpniu w Nowym Jorku i potrwają sześć tygodni.

 • Kod Leonarda: Zdjęcia w Luwrze

  Ron Howard ( "Piękny umysł" ), reżyser filmowej ekranizacji bestsellerowej powieści "Kod Leonarda Da Vinci", stara się o pozwolenie, aby część zdjęć mogła powstać w Luwrze. W filmie wystąpią gwiazdy światowego kina: Tom Hanks ( "Terminal" ), Audrey Tautou ( "Amelia" ) i Jean Reno (" "Ronin" ").

 • Camerimage od soboty w Łodzi

  10. edycja Camerimage, Festiwalu Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych, rozpocznie się w sobotę, 30 listopada, uroczystą galą w Teatrze Wielkim w Łodzi. Gośćmi festiwalu będą m.in. Irene Jacob, Stephen Frears, Volker Schloendorff, Willem Dafoe i Ken Loach. Filmem otwarcia festiwalu będzie pokazywany w tym roku w Wenecji "Dirty Pretty Things" Stephena Frearsa, z Audrey Tautou w roli głównej. Obok