• Informacje na temat:

  augustin you can dance

Artykuły na temat: augustin you can dance
 • Nowa edycja "You Can Dance"

  Po kilkumiesięcznej przerwie telewizja TVN przygotowuje się do nowej edycji tanecznego show "You Can Dance - Po prostu tańcz". W grudniu i styczniu odbędą się castingi w wybranych miastach.

 • Odpadli z "You Can Dance"

  W programie "You Can Dance - Po prostu tańcz" zostało już tylko sześciu uczestników, którzy walczą o stypendium na Broadwayu. W środę, 12 maja, podczas programu na żywo z rywalizacji odpadli Leal i Kuba.

 • "You Can Dance": Walka o półfinał

  ...obrzucił tancerzy naręczem kwiatów! Hitem tego wieczoru był jednak taniec grupowy najlepszej szóstki tej edycji "You can Dance"! Dziewczyny w roli więźniarek i chłopcy jako strażnicy więzienni rozgrzali(...). Na pierwszy ogień poszli Ania i Tomek, którzy zaprezentowali choreografię w stylu jazz. Augustin Egurrola był zachwycony. Choreograf wyznał: "Jestem pod ogromnym wrażeniem tego, co zobaczyłem...

 • Odpadli z "You Can Dance"!

  ...wieczoru: Bartek, który tańczy jazz i modern oraz Kasia, specjalizująca się w tańcach towarzyskich, zatańczyli hip-hop. Choreografię pochwalił Augustin Egurrola, który jednak po tym wykonaniu miał mały(...) wypracować? Ostrych słów nie szczędził tej parze też Augustin Egurrola, dla którego w tym wykonaniu quickstepa "było tyle, co kot napłakał", a w dodatku "technicznie było fatalnie". Jeszcze większe...

 • Odpadli z "You Can Dance"!

  Podczas wczorajszego programu na pierwszy ogień poszli Aleks i Kasia, którzy zatańczyli lyrical hip- hop. Po tym wykonaniu Augustin Egurrola stwierdził: "Lyrical hip- hop to emocjonalny hip-hop, mogą(...). "Wspaniale się bawiliście, a ja razem z wami. To, że kiedyś byliście parą bardzo wam pomogło" - stwierdził Michał Piróg. Na małe potknięcia zwrócił jednak uwagę Augustin Egurrola, któremu nie spodobały się...

 • Wygrał "You Can Dance"!

  Finał "You can dance" - reaktywacja. Tym razem udana i bez problemów technicznych. Artur Cieciórski zwycięzcą drugiej edycji. Kinga Rusin założyła tę samą różową sukienkę, co w czasie pechowego programu. Takie małe finałowe deja vu.

 • Egurrola: Juror musi być uczciwy

  Augustin Egurrola - syn Polki i Kubańczyka, tancerz, choreograf i nauczyciel. Widzom znany jest przede wszystkim jako opanowany juror "You Can Dance - Po prostu tańcz!". To głównie dzięki niemu Polska zakochała się w tańcu.

 • Michał Piróg malkontentem

  Michał Piróg krytykował wszystkich, Augustin Egurrola cierpiał na nadmiar optymizmu. Pod znakiem lat 60., 70. i 80. minęła dziewiąta odsłona programu "You Can Dance". Z programem musieli pożegnać się Justyna Banasiak i Tomasz Prządka.

 • Pierwsi przegrani w "YCD"

  Znamy już pierwszych przegranych wśród finalistów "You Can Dance". Z programu musieli odejść Barbara Derkowska i Błażej Górski.

 • Kto pojedzie na Broadway?

  Już dzisiaj wieczorem okaże się kto zdobędzie stypendium taneczne na Broadway'u i 100 tys. zł. Trzech młodych tancerzy walczy o tytuł "najciekawszego tancerza" w finale "You can dance".