• Informacje na temat:

  autobiografia

Artykuły na temat: autobiografia
 • "Tatarak": Bolesna autobiografia Jandy

  Opowiadanie Jarosława Iwaszkiewicza i osobisty dramat Krystyny Jandy. Nagrodzony na Berlinale "Tatarak" Andrzeja Wajdy, zadedykowany zmarłemu mężowi aktorki - operatorowi Edwardowi Kłosińskiemu, to wielki, przekraczający granice aktorstwa, popis Jandy. 24 kwietnia mija dziesięć lat od premiery filmu.

 • Debbie Harry (Blondie) i autobiografia "Face It": Heroiny zawsze jest za mało

  O tym, że Debbie Harry miała w życiu mnóstwo zakrętów, wiedzą nie tylko fani zespołu Blondie. Ale w wydanej właśnie autobiografii "Face it" wokalistka opowiedziała o nieznanych faktach ze swej burzliwej przeszłości. Pisze m.in. o tym, że była dzieckiem oddanym do adopcji, wspomina też swoją walkę z uzależnieniem od narkotyków.

 • Autobiografia Osbourne'ów?

  Kelly i Jack Osbourne'owie, dzieci rockowego małżeństwa Ozzy'ego i Sharon, dały się poznać szerokiej publiczności za sprawą występu w telewizyjnym programie "Rodzina Osbourne'ów". Teraz przymierzają się do napisania autobiografii słynnej rodzinki.

 • Autobiografia Tricky'ego

  Dużą niespodziankę szykuje dla swych fanów Tricky. Najprawdopodobniej w listopadzie ukaże się na rynku jego autobiografia. Książka zatytułowana "All I Hear Is Words" będzie zawierać poezję, teksty piosenek oraz szkice zarówno literackie, jak i plastyczne, stworzone podczas całej jego kariery muzycznej.

 • Autobiografia Madonny?

  Madonna planuje podobno wydanie autobiografii. Kontrakt na publikację dwóch książek został podpisany już w 1992 r., ale póki co na rynku ukazała się tylko jedna z nich, kontrowersyjny album "Sex". Na drugą wciąż czekamy. Tymczasem wokalistka toczy ze swym mężem spór o wybór szkoły dla ich syna Rocco.

 • Autobiografia Woody'ego Allena odrzucona przez kilka wydawnictw

  Reżyser i scenarzysta Woody Allen od jakiegoś czasu próbuje sprzedać swoje wspomnienia amerykańskim wydawnictwom. Te nie są jednak zainteresowane współpracą z powodu ciążących na nim oskarżeń o molestowanie.

 • Wilki: "Autobiografia"

  .... Ale nie za wszelką cenę - dodał Gawliński. "Słońce pokonał cień" to bardzo osobisty utwór. - Ta piosenka to opowieść o dawnych czasach. W pewnym sensie jest to autobiografia, oczywiście podana...

 • "Autobiografia apetyczna" Magdy Gessler

  Na początku grudnia długo oczekiwana autobiografia Magdy Gessler w końcu trafiła na półki w księgarniach. Od tamtej pory restauratorka nieustannie podsyca zainteresowanie swoją osobą.

 • IRA i "Autobiografia"

  Na płycie "Londyn 08:15" obok autorskich numerów grupy IRA miała się znaleźć także jedna przeróbka - słynny hymn "Autobiografia" Perfectu.

 • Autobiografia Charlotte Rampling

  Brytyjska aktorka Charlotte Rampling ( "Basen" , "Nagi instynkt 2" ) otrzymała propozycję napisania autobiografii. Dom wydawniczy Bloomsbury zaoferował aktorce 350 tys. dolarów za ujawnienie w książkowej formie szczegółów swojego barwnego życia.

Zdjęcia na temat: autobiografia
Wideo na temat: autobiografia
 • Conchita Wurst zdradza szczegóły autobiografii

  Conchita Wurst wydała autobiografię. Prezentacja książki pt. "Ja, Conchita: Moja historia. Nikt nas nie zatrzyma" odbyła się we wtorek (03.03) w Soho House w Berlinie. Artystka szczerze opowiedziała o swoim dzieciństwie, miłości rodziców i doświadczaniu dyskryminacji. - Wiele lat zajęło mi zrozumienie, że nie dzieje się ze mną nic złego i to społeczeństwo popełnia błąd, nie ja. Musiałam dać czas moim rodzicom. Musieli sobie z tym poradzić - wyznała gwiazda podczas wywiadu. (źródło: x-news)

 • Nicolas Prusiński pisze autobiografię

  Nicolas Prusiński, transseksualny trener zagranicznych gwiazd i niemieckich polityków z kręgu Angeli Merkel, pracuje nad swoją pierwszą autobiografią.

 • Patrycja Mikuła pracuje nad autobiografią!

  Patrycja Mikuła, znana z występów w reality show „Enjoy The View

Dyskusje na temat: autobiografia